Arama sonuçları: *

1. T

Yardım Ryzen 5 5600X oyun içi kullanımı %2

Ne testi yapayım?
  2. T

Yardım Ryzen 5 5600X oyun içi kullanımı %2

Merhaba dostlar Resident Evil 7 oynuyordum oyun içinde değerleri kontrol edeyim dedim ve ekran kartım (RX 6700XT) %99 80 derece iken İşlemcim (Ryzen 5 5600x) 85 derece ve cpu kullanımı %1 %2 gösteriyordu. Bu bir problem midir?
  3. T

Ryzen 5 5600X için soğutucu önerisi

hocam 4 bakır boru yeter mi?
  4. T

Ryzen 5 5600X için soğutucu önerisi

Merhaba dostlar belirttiğim gibi Ryzen 5 5600X işlemcim için kule tipi soğutucu alıcam ama ne alacağıma karar veremiyorum. Düşündüğüm modeller şunlar: Snowman T6/T6 Ultra/T5 Rampage Wind Chill-420 DeepCool GAMMAXX AG400
  5. T

Yardım İşlemci soğutucu tavsiyesi?

Merhab dostlar Ryzen 5 5600x işlemcim var Dark x90 kule tipi soğutma kullanıyorum önceden de stok soğutucu kullanıyordum 240mm sıvı soğutmaya mı geçeyim yoksa 6 bakır borulu çift 120mm fanlı bir kule tipi soğutmaya mı? Mesela SNOWMAN T6 ultra
  6. T

Bilgisayar toplayacağım önerilerinizi bekliyorum

Merhaba dostlar bütçem aşağıda belirttiğim gibi 25.000TL biraz daha üste çıkabilirim 30k civarları monitör dahil önerilerinizi yazar mısınız? Teşekkür ederim şimdiden
  7. T

Yardım Stok soğtucu kule tipinden daha iyi çalışıyor?

Arkadaşım kullanmıyordu X90 soğutucuyu eski bilgisayarından sökmüştü ben de stok soğutucu olmasından daha iyidir diyip taktım ama iyi yapmamışım galiba.
  8. T

Yardım Stok soğtucu kule tipinden daha iyi çalışıyor?

Merhaba dostlar Ryzen 5 5600x işlemcim var ve stok fanla kullanıyordum termal macun da stok gelen termal macundu. Bugün Dark X90 kule tipi soğutucu taktım ve termal macunu Arctic MX4 ile değiştirdim fakat sıcaklık değerleri neredeyse hiç fark etmedi hatta Cinebench R23 testinde multicore 95...
  9. T

Yardım Ekran kartı sıcaklığı boşta 50 derece

Az önce dying light 2 full+full ayarlarda very high raytracing presette cpu 75 derece gpu 72 derece işlemci ryzen 5 5600x stok soğutucusu takılı. 16 gb ram sipariş ettim adamlar eksik gönderdi şuan 8 gb ram takılı. Oyunda gecikme süresi var etkileşime girdikten 1 saniye sonra falan animasyon...
  10. T

Yardım Ekran kartı sıcaklığı boşta 50 derece

Merhaba dostlar Ekran kartım XFX Speedster 309 SWFT RX 6700 XT ve boşta 50-53 derece civarında dolaşıyor bu değer normal mi yoksa fazla mı fazlaysa ne yapmalıyım. Teşekkür ederim.
  11. T

Çözüldü✓ Hangi M2 SSD yi önerirsin ?

Ben şahsen yeni topladığım bilgisayara Kingston kc3000 aldım hem fiyatı daha uygun hem kapasitesi hem de samsung 980 prodan daha yüksek okuma yazma hızları var https://www.hepsiburada.com/kingston-kc3000-1tb-7000mbs---6000mbs-ssd-p-HBCV00000XVEKD?magaza=Elmac%c4%b1k&url_src=and-product-detail
  12. T

iş ve oyun için ekran kartı

arkadaşlar anlattıklarınızı biliyorum teşekkür ediyorum ama tasarım işlerim için de işimi görür bence 3060 dan % olarak ne kadar daha az iş performansı alırım
  13. T

iş ve oyun için ekran kartı

Selam dostlar daha yeni RX 6700 XT aldım ve arkadaşım neden 3060 almadın sırf 25 30 fps fark için mi diye sordu. Size sorum şudur tasarımcı bir insanım photoshopu bi hayli kullanıyorum fakat aynı zamanda oyuncuyum da yüksek grafikli oyunları oynamayı da seviyorum yaptığım mantıklı mı olmuş...
  14. T

Yardım Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ nasıldır?

1 yıl götürsün benim için kâfidir sonrasında psuyu msi mag serisine ya da asus tuf rog serisine güncelleyeceğim. Asıl sorum 1 yıl başıma bir şey gelmeden beni götürebilir mi 4 adet koruması varmış psunun
  15. T

Yardım Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ nasıldır?

Merhaba dostlar sonunda sistemi topladım fakat birkaç yerde Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ hakkında çok karmaşık bilgiler okudum kimisi iyi kimisi kötü diyor siparişi geçtim fakat halâ iptal edebilirim biraz yardım ederseniz psu hakkında sevinirim R5 5600X RX 6700 XT 8+8 Xpg gammix Asus tuf...
  16. T

ryzen 5 5600x sisteme hangi ekran kartını almalıyım

smart access memory diye bisey var onun için 6700xt düşünüyorum
  17. T

2500 e denk geldi
  18. T

ucuza denk geldiği için 5600x aldım
  19. T

Selam dostlar sistem topluyorum işlemciyi aldım ryzen 5 5600x yanına ikinci elden temiz kartlara bakıyorum şuanki düşüncem rx 6700xt üzerine önerebileceğiniz ekran kartı varsa lütfen yazınız. Anakart Gigabyte B550 gaming x v2
  20. T

The Last of Us sizce birdaha ertelenir mi ?

Keşke erteleselermiș
Top Bottom