Arama sonuçları: *

1. monsxall

arkadaşlarla oynanabilecek online oyunlar

the forest falan çok bilinen oyunlar değil bunları zaten herkes oynamıştır daha değişik ve güzel oyun önerisi
  2. monsxall

düşük sistemli oyun önerisi

uzay tarzı çok sevemiyorum ya başka önerebileceğiniz oyun varmıdır
  3. monsxall

sistem gereksinimlerine baktığımda işlemcim yetmiyor başka önerebileceğiniz oyun varmıdır
  4. monsxall

intel core 2 duo cpu t6600 2.20ghz çok anlamadığım için direkt orda yazanı yazıyorum
  5. monsxall

bilgisayarım eski olduğu için düşük sistemli oyun tavsiyeleri istiyorum oyun türü farketmez hepsini oynarım
  6. monsxall

Ets gri piksel sorunu

Fotoğrafta eklediğim şekilde birşeyler çıkıyor ve tüm ekran böyle pc özelliklerim biraz kötü ama eskiden bilgisayarda win10 varken düşük fps de olsa oynatıyodu şimdi win8 e çektim pcyi ve böyle oldu oyunada giremiyorum bu yüzden lütfen bilen arkadaşlar yardım edebilirmi
  7. monsxall

25000 TL Laptop önerisi

Bunlardanmıdır acaba https://www.n11.com/urun/hp-victus-16-r0052nt-7p6l8ea-i5-13500h-16-gb-512-gb-ssd-rtx4050-161-dos-dizustu-bilgisayar-40021283?magaza=gpnteknoloji
  8. monsxall

25000 TL Laptop önerisi

13500 versiyonu nedir yani işlemci olarakmı daha düşük ekran kartı olarakmı
  9. monsxall

25000 TL Laptop önerisi

Yani anladığım kadarıyla bu fiyata en iyisi bu mudur yani
  10. monsxall

25000 TL Laptop önerisi

Hocam laptop tan çok anlamadığım için buraya geldim size danışmaya yani benim aklıma forumdanda gördüğüm kadarıyla bu laptop yattı ama bununda bir kronik arızası galan varmıdır bilmiyorum beni bilgilendirirmisiniz...
  11. monsxall

25000 TL Laptop önerisi

Sizin attığınızda iyimiş hocam ama iki bilgisayar arasında kaldım yardımcı olurmusunuz https://www.n11.com/urun/hp-victus-16-s0023nt-7z4n1ea-ryzen-5-7640hs-16-gb-512-gb-ssd-rtx4060-161-dos-dizustu-bilgisayar-40359043?magaza=gpnteknoloji
  12. monsxall

25000 TL Laptop önerisi

Ne kadar mesela
  13. monsxall

25000 TL Laptop önerisi

Gaming laptop alıcam ama kararsız kaldım yardım edermisiniz en iyi f/p hangisiyse
  14. monsxall

Dizüstü bilgisayarımın güç kaynağından ses geliyor ve güç vermiyor

Büyük ihtimalle ondandır yarın gidip baktırıcam teşekkür ederim gine yardımınız için
  15. monsxall

Hocam kablolar böyle doğrumudur bilmiyorum elektrik işinden anlamadığım için
  16. monsxall

Güç kaynağını açtım ve bilgisayara giden taraftaki kablonun bi bantı tarzı birşeyi çıkmış orda 2 kablo birbirine değiyo ama kabloyu biraz daha açınca ilerde zaten o kabloların birleştiğini görebiliyorum ama bilmiyorum
  17. monsxall

Laptop hiç darbe yedi mi? Yaşından dolayı elbette biraz kırık ama sabah güzel çalışıyodu bi anda bir şey oldu
  18. monsxall

Benim evimdeki eski bir dizüstü bilgisayar sabah açılıyodu sonra masamın yerini değiştirdim ve bidaha kurup çalıltırdığımda güç kaynağından ince bir şekilde dıt dıt dıt sesleri geliyor ve bilgisayara güç vermiyor bunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım edebilirmi şimdiden teşekkür ediyorum
  19. monsxall

steamde istek listemde gizlenen oyunları göremiyorum

önceden istek listeme eklediğim oyunlar gözükmüyor mağasa sayfasından sağ üstteki istek listesine bakınca daha fazla gözüküyor bu oyunları göremiyorum görmem için ne yapmam lazım
  20. monsxall

steam vitrin ile ilgili yardim lazim

tam olarak nerden aliniyor biliyormusun
Top Bottom