Arama sonuçları: *

1. Y

Trendyol Ayıplı Airpods

arkadaşlar selam ben trendyol üzerinden satıcısı trendyol olan Airpods 2. nesil ürünü 2600 TL karşılığında satın aldım dün ürün geldi açtım ve incelemedim heyecandan nasıl olsa sıfır aldım dedim ama kulaklığın sol tarafında minik bir iz vardı anlamadım bugün okuldan geldiğimde kutuya bir baktım...
  2. Y

Airpods 2. Nesil mi? Samsung Buds 2 mi?

Arkadaşlar herkese selam. İphone 13 kullanıyorum ve elimde 3000 TL para var. sizce ekosistem için airpods 2 mi almalıyım yoksa 1300 TL ye samsung galaxy buds 2 mi? iki kulaklıkta kulağıma oturmazsa iade edemiyorum ama airpodsun kablolu versiyonu kulağıma oturuyor.
  3. Y

IOS İphone 13 Yere Düştü bir şey Olur mu

Ekran koruyucusunu değiştirdim.her hafta değiştiriyorum sınırsız hakkım olduğu için. Fakat düştüğü an baktım hiçbir çizik iz dahi yoktu 1 aylık cihazı açtırmam doğru olmaz bence.
  4. Y

IOS İphone 13 Yere Düştü bir şey Olur mu

Arkadaşlar Merhaba,yaklaşık 1 ay önce aldığım İphone 13 telefonumu kılıfını yıkamak amacıyla lavaboya götürdüm fakat birden elimden kaydı ve 35-40 cm yükseklikten klozet kapağına çarptı. Üzerinde ekran koruyucu ve mediamarkt artı hizmetlerden verilen şeffaf kılıf vardı. Takıntılı bir insan...
Top Bottom