Arama sonuçları: *

1. R

Playstation 5'de minecraft sorunu

Yani demek istediğim uyumluluk değil sürüm olarak oyunun java ve bedrock sürümü var eğer bedrock sürümünü aldıysan psde de oynayabilmen lazım ama olmuyo
  2. R

Playstation sürümü yokki oyunun. Ben bedrock sürümünü almıştım. Şimdi bidaha bedrock sürümünü aldırtıcak ve hesap açmamı isticek bu durumda psstore'dan alınca diğer platformlardan oynanabiliyo ama başka yerden alırsan psden oynanmıyo oluyo. Bana pek mantıklı gelmedi.
  3. R

Arkadaşlar ben eskiden minecraftın bedrock sürümünü satın almıştım. Şimdi ps5'imde açmak istediğimde hesap açma yerine erişebilmem için 480tl verip oyunu satın almaya zorluyor. Ben zaten para verdiğim bir oyuna neden tekrar para veriyorum. Microsoft hesabımı doğrudan açabilmem için bi çözüm var...
  4. R

Google fotoğraflar yüzünden fotoğraflarım açılmıyor

Google hesabımda yeterli alan olmadığı için bi videoyu sildim. Videoyu silince galerimden de silindi. Buraya kadar sıkıntı yoktu ama sonrasında galerimdeki tüm videolar ve fotoğraflar gri bi ekrana büründü ve açılmamaya başladı. Sebebi ve çözümü nedir?
  5. R

Ps5 mi yoksa ps 5 slim mi

Isınma sorunu ve yüksek fan sesi gibi sorunlar çıktı mı?
  6. R

Ps5 mi yoksa ps 5 slim mi

Arkadaşlar ps 5 alıcam. Ps 5 ve ps 5 slim arasında çok ufak farklar olmasına rağmen her kafadan bir ses çıkıyor. Ben slim almayı düşünüyorum. Slimin bi sıkıntısı var mı? Sadece slim sahibi veya slim deneyimi olanlar yazarsa daha açıklayıcı olur. Epey karşılaştırmasında boyutlardan dolayı slim...
  7. R

Çözüldü✓ Sistemimi satmayı düşünüyorum ortalama ne kadar eder?

Tamamdır. İlginiz için teşekkürler iyi günler.
  8. R

Dolar 18ken aldım şuan 30un üstünde. Zaten 20knin üstünde 2 teklif aldım bu fiyatların tutarlılığından emin misiniz?
  9. R

Neden bu kadar ucuz ben daha pahalıya almıştım. 1707926226 Hepsi var da çok az değil mi ben geçen sene dolar düşük olmasına rağmen daha pahalıya toplamıştım.
  10. R

Sistem özellikleri ektedir. Garantisi hala devam ediyor. Parçaların hepsi kutuludur.
  11. R

windows 11 güncelleme sonrası çözünürlük kaybı

bilgisayarımı ilk W11 yaptığımda çözünürlük 1920x1080 olmasına rağmen ekranda pixeller belli oluyodu. Daha sorna W11'e güncelleme geldi bende güncelledim ve düzeldi. (aradan 4ay falan geçti) Ancak dün bi güncelleme daha geldi ve yaptıktan sonra ekran gene pixeller belli oldu. Sorun çözünürlükte...
  12. R

windows 11 microsoft defender açılmıyor.

Arkadaşlar uzun bir süredir Windows 11 kullanıyorum ancak 3 gündür Microsoft Defender açılmıyor (gerçek zamanlı koruma değil direk program açılmıyor) sağ alttaki gizli simgelerden basınca hiç açılmıyor sağ tıklayınca da hiçbir etkileşim olmuyor. Windows arama sekmesinden açınca da ekteki gibi...
  13. R

Yardım monitörün parlaklığı görüntünün aydınlığında göre değişiyor

hdr effect ayarını buldum ancak ayara dokunulmuyor belki oyun modunda kilitlidir diye tüm modları denedim hepsinde kilitli.
  14. R

Bu monitörü kullanan var mı fırsat ürünü gibi

27 inç olanını kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok rahatça alıp kullanabilirsin.
  15. R

https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-m-e27fhd-g-27-200hz-1ms-300nit-hdmi-display-curved-freesync-g-sync-fhd-led-monitor-p-HBCV00003QQP0J?magaza=Hepsiburada&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802-IT.shop.camp6458424908adgr77966058715&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAjwp6CkBhB_EiwAlQVyxfuXSE01zoKjbgmQNqGq-E...
  16. R

nerden bakılıyo bulamadım ama ayarlarda desteklemiyor yazıyo
  17. R

arkadaşlar monitörümde parlaklık ekrandaki görüntüye göre değişiyo örneğin oyunda tünele giriyorum karanlık bi ortam olduğu için parlaklık otomatik düşüyor ve bu çok rahatsız edici.Hatta bununlada kalmıyor arkaplanı siyah olan bi sitede veya youtube videosunda bile otomatik düşürüp arttırıyor...
  18. R

monitörümü 200 hz ancak 60hz in üstüne çıkınca çözünürlük düşüyor

arkadaşlar monitörüm 200hz kadar destekliyor ancak 60 hz in üstüne çıkartığımda çözünürlük bariz bi şekilde düşüyor ayarlardan çözünürlüğe baktığımda hala 1920x1080 gözüküyor sebebi nedir çözülebilirmi
  19. R

hayır kankam baya belli oluyor psikolojik değil hatta arkadaşlarada gösterdim hepsi evet çözünürlük düştü dedi ilk defa bende mi oldu bu anlamadım
  20. R

monitörden kaynaklı olabilirmi 1686256162 https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_casper-excalibur-27-200hz-1ms-curved-g-sync-full-hd-gaming-monitör-siyah-1229570.html?gclid=EAIaIQobChMIrInvvcG0_wIVCeDVCh3wWgLWEAQYASABEgJIpPD_BwE&gclsrc=aw.ds
Top Bottom