Arama sonuçları: *

• Users: Redmental
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Redmental

Öneri 900-1000 TL SSD Önerisi

480-500-512 GB'lık yeni bir SSD almak istiyorum yaklaşık 1000 TL bir bütçem var ancak M.2 olursa daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum.
  2. Redmental

Yardım B450M S2H Razer Black Shark V2 X kaldırır mı?

Blackshark V2 X almaya karar verdim ancak anakartın ses kartı iyi mi kötü mü bilmiyorum. Bu mikrofona etki eder mi onu da bilmiyorum, benim için mikrofon da önemli. Anakartın ses kartı Realtek ALC887. Eğer mikrofona güzel bir etkisi olacaksa ve kulaklığın ayarlarıyla iyice oynayabileceksem bir...
  3. Redmental

Öneri 1000-1200 TL Kulaklık Önerisi

1000-1200 civarında bütçem var mikrofonu güzel olan bir kulaklık arıyorum.
  4. Redmental

Eve yarasa girdi ne yapmalıyım?

1.30 saat önce odamda otururken 1 tane yarasa girdi sonra 3 oldular odanın içinde dönüp duruyorlar ışık açık kapı kapalı ve kapı aralığından bakıyorum bir türlü gitmiyorlar odanın içinde bir yere kondular muhtemelen. Yarasalardan aşırı derecede korkuyorum tek başıma yaşıyorum kimi aramalıyım?
  5. Redmental

Öneri VDSL Modem Tavsiyesi

600 700 lira kadar bir bütçem var. TurkNet aboneliği aldım ancak oturduğum yerde fiber altyapı yok en fazla 75 mbps kadar destekliyor. F/P bir şey almak istiyorum öneriniz nedir ?
  6. Redmental

Yardım TurkNet port açmak için para istiyor !

Birkaç gün önce başka bir şehirden Kırşehir merkezine taşındım. Oturduğum bina 6 7 yıllık. Altyapıyı sorguladığımda oturduğum binada 100 Mbps hızında, yanımdaki binalarda da 100 Mbps, 83 Mbps, 66 Mbps hızında internet paketi alınabiliyor. Bugün abonelik başvurusu için TurkNet'i aradığımda bana...
  7. Redmental

Yardım İşlemcim Resmen Yanıyor !

Battlefield 1 oyununda işlemcim 90 derecelere çıkıyor oyuna gireli daha 5 dakika olmadı. 1.1w 4.0 GHz OC ayarı var. CBP kapalı. Stock fan. Ne yapmam gerekiyor ?
  8. Redmental

Papara bloke olan hesaba yanlışlıkla para gönderdim ve mağdur edildim

Papara üzerinden rehberden seçtiğim bir kişiye para göndermekten isterken yanlışlıkla 3 ay önce yurtdışına giden kuzenime yolladım. Kendisinin hesabı dolandırıcılık olayı olduğu için önlem olarak kapatıldı ve bloke oldu. 1455 TL para yollamıştım. Önce müşteri hizmetlerini aradım ve konuyu...
  9. Redmental

Yardım Bu MSI Laptop Alınır mı?

1.5 yıl önce bu laptopu almıştım. Çok memnunum hala kullanıyorum ve hiçbir sorun yok. Şimdi de bunu almak istiyorum. Ben donanımsal ve diğer özelliklerini çok beğendim. Sizce alınır mı ?
  10. Redmental

1000 - 1200 TL Yarı-Profesyonel Krampon Önerisi

2 günde bir halı sahaya gidip hem kardiyo niyetine hem de eğlenceli olduğu için kendi başıma antrenman yapıyorum. Haftada 1 halı saha maçım oluyor. Profesyonel var mıdır bilmem ancak yarı-profesyonel olsa da olur. 43 numara giyiyorum. Krampon tavsiyeleriniz var mıdır ? Bütçe 1000 - 1200 TL'ye...
  11. Redmental

Yardım R5 3600 Sıcaklık Sorunu

En son aylar önce termal macun sürdüm sadece birkaç derece farketmişti. Sonrasında başka ile seyahat etmek zorunda kaldım ve 4 5 aydır bilgisayara elimi sürmedim. Ben yokken sadece günlük işler ve Valorant için kullanılmış. FIFA22 oynarken değerler bu şekilde. OC değerlerini de aşağıya...
  12. Redmental

Öneri Yeni Bir Şirket Kurmak

Merhabalar ! Yaklaşık 3 aydır bilgisayar, donanım ürünleri sektörü dışında iş yapabilecek ve bizim de hakim olduğumuz bir sektör aradık fakat bulamadık. Biz de en sonunda bu sektöre girmeye karar verdik. Ancak aklımıza birkaç soru işareti var. Bu sorular hakkındaki bilgilerinizi paylaşmanızı...
  13. Redmental

Ticaret Bakanlığının Yeni Kararı Hk.

"Ticaret Bakanlığı, internet üzerinden alınan cep telefonu, akıllı saat, tablet ve bilgisayarların koşulsuz iade hakkını kaldırdı. Karar 1 Ekim'de yürürlüğe girecek." Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  14. Redmental

Bu Sistemi Kaça Satmalıyım ?

Bu forumdaki eski üyelerden beni bilen bilir, aşağıdaki sistemi 2020 yılının sonlarına doğru onların yardımıyla binbir emekle toplamıştım. Sistemi topladıktan sonra da bu piyasadan elimi ayağımı çektim takip etmedim. Ancak son zamanlarda bu piyasa tekrardan beni içine çekti, bende sistemimi...
  15. Redmental

Yardım İşlemci Arctic MX4 Sürüldükten Sonra Daha çok Isınmaya Başladı !

2 gün önce Teknobiyotik üzerinden Arctic MX-4 aldım ve R5 3600 işlemcime sürdüm. Yaklaşık 1.5 yıldır, yani aldığım zamandan beri termal macun sürmemiştim işlemciye ta ki 2 gün önceye kadar. "X" yöntemi ile videolara bakarak macunu sürdüm ve her şeyi geri taktım. Dün herhangi bir oyun oynamadım...
  16. Redmental

Yardım DualShock PC'de çalışır mı ?

PC için 2 adet gamepad almak istiyorum ama düzgün ve orijinal bir şey olsun istiyorum çok fazla bütçem yok 2. el bakıyorum. Varsa tavsiyeniz onlara da bakabilirim ama... DualShock 3 ve DualShock 4 PC'ye uyumlu mudur ? Genel olarak COD, FIFA 22 oynacağım.
  17. Redmental

Bilinçlenin, Bilinçlendirin !

Arkadaşlar bugün 17 Ağustos 1999 Büyük Deprem'in yıldönümü. Beklenen İstanbul depremi ile ilgili belgesel izlerken denk geldim ve bugün 99 Depremi'nin yıldönümü olduğunu gördüm. Hayatını kaybedenler, sakat kalanlar, sevdiğini kaybedenler, her şeyini kaybeden insanlar... 3 kere deprem atlattım...
  18. Redmental

Yardım AMD Wraith Stealth Fan Kablosu Çıkmıyor !

İşlemcim R5 3600. Temizlik yapmak ve termal macun sürmek için fanı söktüm ama ne yaparsam yapayım anakartın pinlerine girmiş olan kablonun ucunu çıkarmıyorum. Ne yapmam gerekiyor ? (Bu arada kirli olduğuna bakmayın her yeri temizledim sadece bu bölge kaldı çıkaramadığım için elimi engelliyor.)
  19. Redmental

Yardım TurkNet Hız Testi Ping Sorunu

Merhaba , birkaç aydır ping değerlerim kırmızı kalem ile daire içine aldığım değerde geziyor. Bu yüzden Twitch gibi platformlarda 1080p yayın izlerken 10 saniyede bir 2 saniye donuyor yayın. Ancak YouTube gibi sitelerde bu sorun yok 4K izleyebiliyorum. Twitch anlık değer çektiği için ping önemli...
  20. Redmental

250 - 300 TL Ağırlık Seti Önerisi

Evde spor yapmak için halter ve dambıl ağırlık seti arıyorum önerebileceğiniz kaliteli set var mı ? Bütçe en fazla 300 TL.
Top Bottom