Arama sonuçları: *

1. NIKETSAT

🔥İndirim DELUX KS100 LOW PROFİLE MEKANİK KLAVYE 636TL

Hocam sağolun bayağıdır uygun fiyatlı low profil klavye bakıyordum teşekkürler aldım bir tane
  2. NIKETSAT

DİSCORD OLED TEMA (Mobil için) Yeni Güncelleme

Hocam bu normal koyu modadan daha koyu (Amoled ekranlarda hem daha çok güç tasarrufu hemde daha koyu yani) hatta isterseniz Discord instagram sayfasının son postuna da bakabilirsiniz yeni bu
  3. NIKETSAT

Ayarlardan görünümden Amoled modunu kapatınız
  4. NIKETSAT

Yeni güncellemeyle birlikte Discord a oled tema geldi. Şu anda kullandığımız koyu moda nazaran renkler direkt siyah ve gri değil. Yapmak için su yolu izleyin: •Ayarlar •Görünüm •Temalardan koyu seçeneğine 10 defa tıklayın (Ekranınız gidip gelebilir normaldir) Bu şekilde yapabilirsiniz ama...
  5. NIKETSAT

Çözüldü✓ KMODE EXCEPTION NOT HANDLED mavi ekran hatası

Hocam gene verdi ben sanırım direkt format atacağım en kısa zamanda . win 10 mu kursam 11 den devammı etsem bilemedim.
  6. NIKETSAT

Forza Horizon 4 65 tl ye alınır mı?

Bence değer zaten yakın zamanda tekrar bı kur güncellemesi gelebilir ve ekstradan ztn sürekli zam geliyor ne kadar çok beklersen o kadar artiyo artık fiyatlar maalesef
  7. NIKETSAT

Hocam güncelledim hepsini ama gene verdi
  8. NIKETSAT

hocam bildiğim kadarıyla hepsi güncel ztn ama yapayım
  9. NIKETSAT

Hocam güncelledim gene verdi mavi ekran.
  10. NIKETSAT

Gene verdi hocam ama bu sefer boyutu daha az minidump dosyasının
  11. NIKETSAT

Hemen deniyorum hocam 1692395024 yaptım hocam yeniden başlatıp gene bekleyeyimmi hata verecekmi diye ?
  12. NIKETSAT

@Emmree Gene verdi hocam kaspersky da yok şu anda bilgisayarda
  13. NIKETSAT

Çok saolun hocam eyw yapacağım 1692301592 Hocam dediğiniz gibi güncelledim kaspersky duruyo şu anda bilgisayarı gene hareket ettirmeden bekleyeceğim bi 10dk kapanırsa ondan olduğunu öğrenmiş olurum ztn teşekkürler gene verirse bilgilendireceğim sizi saolun 1692302226 Hocam gene verdi mavi...
  14. NIKETSAT

Daha demin bi 5dk dışarı gittim odadan gene mavi ekran verdi yokmu çözümünü bilen ya ?.
  15. NIKETSAT

500 tl ile tws kulaklık önerisi

Reklam gibi olmasında Enes özen in kanalından bakabilirsin adam bir çok yönden test edip kullanıcılara sunuyor orda her fiyata göre incelediği tws kulaklıklar var
  16. NIKETSAT

Redmi Note 12 Pro+ İmei

reis tanıdık varsa ona kayıt attır kendi eski cihazından artık miui14 mu seviyosun bilemem istediğin sürümü ve romu da seç attırt. yeni sürüm gelince ona gider güncellettirirsin kendin güncelleme öbür türlü silinebiliyor bu modemlerden ötürü. Benim cihaz o konumda şu anda ben başka ildeyim geri...
  17. NIKETSAT

Son iki gündür bilgisayar başından kalktığımda ve geri geldiğimde mavi ekranla karşılaşıyorum ben aktif kullanırken sorun olmuyor ama ne zaman boş bıraksan yaklaşık 7-8dk sonra mavi ekran veriyor ve ekrandan gitmiyor o mavi ekran Acer nitro 5an515-58(daha yeni aldım 3 ay oluyo donanımsal hata...
  18. NIKETSAT

Powershell ve cmd dosyaları açılıyor ve bir süre sonra kapanıyor.

Şu saatte valoranttaydım gene oldu bu sefer 4 er tane açtı oyunda olduğumdan alt tab attım sürekli o yüzden ne için açıldıpını göremedim 1687436885 İnternetten baktığım kadarıyla windowsun kendi programı ama görev yöneticisinde logosu varken burda yok ve bu yaklaşık 6 saatte bir system info ile...
  19. NIKETSAT

Powershell ve cmd dosyaları açılıyor ve bir süre sonra kapanıyor.

arka arkaya 3 tane power shell açılıyor kendiliğinden kapanıyor ve daha sonra cmd dosyaları açılıyor birisi temp te e... isimli dosyaya bişey yapıyor diğeri system de diğeride schtask da sbebini bilmiyorum dün opera ve razer synapse yükledim sadece gece bilgisayarı kapattım fişi çektim ama...
Top Bottom