Arama sonuçları: *

1. Space Shuttle

psu patladı

F
  2. Space Shuttle

Yeni Ekran Kartı Görüntü Gelmeme Sorunu

Sorun tekrarlıyor muydu sürekli.Yoksa ram lerin yerini değiştirip açılınca bir daha olmadı mı
  3. Space Shuttle

Aynı sorunu sizde mi yaşadınız
  4. Space Shuttle

Az önce arkadaş geldi dediğinizi yaptık düzeldi.Sizce sorun neydi? Tekrar yaşar mıyım aynı sorunu.Neden böyle oldu bilginiz var mı
  5. Space Shuttle

10 yıldır gtx 550 ti ile kullandığım kasama,Bugün gtx 1060 taktım.Bilgisayarı açtım görüntü gelmedi.Anakartı inceledim.Dram LED ışığının yandığını farkettim.Üstündeki Mem Ok tuşuna bastım.Bilgisayar kapandı,sonra kendi kendine yeniden açıldı.Bu sürekli tekrar etti.Bende bir kaç siteden Ram in...
  6. Space Shuttle

Yeni Ekran Kartı Takıldığında Görüntü Gelmeme Sorunu

Kart 2.el ama çalışıyor.Deneyip test edip aldım.
  7. Space Shuttle

Yeni Ekran Kartı Takıldığında Görüntü Gelmeme Sorunu

Arkadaşlar çok ilginç bir sorunla karşı karşıyayım.Bugün Nvidia GTX 1060 model kart aldım ve kasaya monte ettim.Her şeyi düzgün yaptım.Bilgisayarı açtım ancak görüntü gelmedi.Bir süre sonra kendi kendini kapattı ve bunu sürekli tekrarladı.Çok ilginç bir şekilde bilgisayardaki 2 ram slotundan 1...
  8. Space Shuttle

2.el Galax Nvidia 1060 6gb oc 1000 TL Değer mi?

Arkadaşlar son aşamadayım.Sizce değer mi? Kart temiz kullanılmış.Mining falan yok.Yorumlarınıza önem veriyorum.Şimdiden teşekkürler.
  9. Space Shuttle

1000 TL ye Alınabilecek En İyi 2.El Ekran Kartı Önerileriniz

900 TL ye 2.el galax Nvidia 1060 6gb oc buldum.Forumdan birisi çok pahalı o fiyata dedi.
  10. Space Shuttle

1000 TL ye Alınabilecek En İyi 2.El Ekran Kartı Önerileriniz

Arkadaşlar selam.1000 TL bütçem var.Sizlerden satan varsa da alabilirim.Önerceğiniz kartlar Nvidia olursa çok daha iyi olur.Linkte atabilirsiniz.Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
  11. Space Shuttle

Galax GeForce GTX1060 EX O.C 6GB Ekran Kartı 2.El

1 haftadır araştırıyorum.2.El 1060 serisinden bulduğum en ucuz kart bu.1060 lar genel olarak 1300 1400 civarı. 1593434555 900-1000 TL ye alabileceğim daha iyi bir 2.el Ekran kartı var mıdır?
  12. Space Shuttle

Fps iyi olsa bile pc neden kasar

disk SSD mi HDD mi.Bilgisayarın genel anlamda seri hızlı çalışması için ssd almalısın.
  13. Space Shuttle

Galax GeForce GTX1060 EX O.C 6GB Ekran Kartı 2.El

Arkadaşlar selam.Bu kartı 2.el 900 e buldum.Sizce bu fiyata alınır mı? Galax markası msi asus gibi diğer markalara göre daha düşük fps mi verir.Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Sanırım 1060 6gb serisinden en ucuz galax.Özellikle bu ekran kartını kullanan varsa önerir mi.Şimdiden...
  14. Space Shuttle

900 TL ye Alınabilecek 2.El Ekran Kartı Arıyorum

bende gördüm bu ilanı da ne kadar güvenilir acaba.1 ay bile mining yapılmış olsa test değerlerinden anlayabilir miyim?
  15. Space Shuttle

m2ssd vs ssd vs hdd

m2 alma dostum gereksiz fazla para verirsin...
  16. Space Shuttle

900 TL ye Alınabilecek 2.El Ekran Kartı Arıyorum

Selam arkadaşlar.Az önce bir konu açmıştım.6 ay miningli kart vardı alma dedi herkes.Peki arkadaşlar benim 900 TL bandında alabileceğim 2.El temiz ekran kartı neler var.Ya da satan varsa bana ulaşsın.Önerilerinizi bekliyorum.Sizin daha önce gördüğünüz bir ilan varsa da gönderebilirsiniz.Şimdiden...
  17. Space Shuttle

6 Ay Mining Yapılmış Ekran Kartı Alınır mı?

Şöyle bir seçeneğim daha var.Yine Sapphire rx 580 ama bu 4 gb.Bu da aynı fiyat.Bunda mining yapılmamış adam sadece CS oynamış.Sizce hangisi daha mantıklı?
  18. Space Shuttle

6 Ay Mining Yapılmış Ekran Kartı Alınır mı?

Selam arkadaşlar.Sizden ricam bilen arkadaşlar yorum yapsın.6 ay mining yapılmış Sapphire RX 580 Nitro+ OC 8GB GDDR5 256Bit Ekran Kartı almayı düşünüyorum.Sizce alınır mı.Sıkıntı yaşar mıyım.Almaya gittiğimde ekran kartını programlarla test edeceğim.Sizin görüşlerinizi merak ediyorum almaya...
  19. Space Shuttle

250 tl hs35 alınır mı

Dostum o fiyata 0 arctis 3 yok
  20. Space Shuttle

250 tl hs35 alınır mı

https://www.amazon.com.tr/CORSAIR-CA-9011198-EU-STEREO-GAMING-HEADSET/dp/B07SJ1RTKH/ref=asc_df_B07SJ1RTKH/?tag=googleshoptr-21&linkCode=df0&hvadid=390260817492&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=7241714519341565326&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012782&hvtargid=pla-796532070468&...
Top Bottom