Arama sonuçları: *

1. T

🔥İndirim Amazondan Ucuza Skullcandy Crusher Evo almak

Hangisinden kılıf çıkıp çıkmadığını nasıl anlarız, yorumlarda kılıf çıkmadı yazanlar var? Amazon Germany versiyon 2020, Amazon US 2023 yazıyor. O kafamı karıştırdı.
  2. T

🔥İndirim Amazondan Ucuza Skullcandy Crusher Evo almak

Dostlar bu ikisi arasında ne fark var bilen var mı? Kodları farklı görünyor temelde aynı gibiler. https://www.amazon.com.tr/Skullcandy-Crusher-Kulakl%C4%B1k-Siyah-S6EVW-N740/dp/B08FCGH2RL?th=1 https://www.amazon.com/dp/B0CD1F3WCC/ref=nav_signin?_encoding=UTF8&th=1
  3. T

❌İndirim Bitti! MSI G274QPF QD 27" 8699 TL KAÇIRMA

Bana gelen MSI G274QPF, QD olan değil. Firmayla görüştüm, ürün bilgilerini yanlış girdiklerini söylüyorlar. G274QP QD stok olmadığından değişim olamayacağı para iadesi yapılabileceği söylendi. Aldığımız ürün QD değil anlyacağınız, boşa heyecan yaptık.
  4. T

Epomaker klavye indirimleri %50🔥🔥

İndirimli fiyattan 5-6 gün daha satılması gerekiyordu, nedense erken sonlandırmışlar.
  5. T

Benimki verilmemişti iptal ettim, sonraki sipariş hemen kargoya verildi...
  6. T

GK87 PRO fiyat 3.225 TL'ye düşmüş, mevcut siparişimi iptal edip tekrar aldım. Yeni üye inidirmiyle 2.946 TL'ye geldi. Almak isteyenler değerlendirebilir.
  7. T

Hocam sizin sipariş kargoya verildi mi?
  8. T

banggod'da teslimatı bu şekilde seçsek sıkıntı olur mu?
  9. T

İndirim koduyla $125.09 - 3500 TL. Buna %20 vergi eklenirse 4200 TL'ye geliyor.
  10. T

şu an epomaker'ın sitesinden almak avantajlı diyorsunuz doğru mu anladım?
  11. T

%20 ek vergi ile iki yerde de aşağı yukarı aynı fiyata gelmiyor mu? kendi sitesinden mi almak mantıklı sizce?
  12. T

Akko 5075B V3 Pro Cream Yellow Klavye için F/P Keycaps Önerisi

Siz ne önerirsiniz? Tavsiyelere açığım.
  13. T

Akko 5075B V3 Pro Cream Yellow Klavye için F/P Keycaps Önerisi

Merhabalar, Aliexpress'ten aldığım Akko 5075B klavye için F/P keycaps önerisinde bulunan varsa sevinirim. HyperX Pudding Keycaps veya SteelSeries Keycaps bu klavyeye uyar mı? Ürünün linki: Akko 5075B ISO Nordic V3 Pro Cream Yellow
  14. T

❌İndirim Bitti! Asus Vivobook S15 M3502 - 13.999₺

Hangi mağazadan aldınız hocam? Bu fiyata düştüğünü hiç görmedim.
Top Bottom