Arama sonuçları: *

1. F

iphone 7 açılmıyor recovery moduna girmiyor

telefonda gezinirken dondu ve kapandı sonra geri açıldı ama elma logosunda kaldı ne dfu moduna giriyor nede kurtarma modu açılıyor ses kısma ile güç tuşuna aynı anda basıyorum 5 sn sonra ekran gidiyo 2sn sonra geri elma yazısına geliyo beklersem tamamen kapanıyo ama yine açılmıyo yardım edin...
  2. F

buzzerPin' was not declared in this scope hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz?

#define echoPin 6 #define trigPin 7 #define buzzerPİn 8 int maximumRange = 50; int minimumRange = 0; void setup() { pinMode(trigPin, OUTPUT); pinMode(echoPin, INPUT); pinMode(buzzerPin, OUTPUT); } void loop() { int olcum = mesafe(maximumrange, minimumRange)...
  3. F

ssd vermesi gereken hızları vermiyor

sata 3 den yükseği varmı 1679071299 sata 3 6 gb/s diyor 1679072533 kimse cevap vermiyor
  4. F

ssd vermesi gereken hızları vermiyor

5 ay önce aldığım apacer phanter AS340 240 gb ssd vermesi gereken okuma yazma değerlerini vermiyor sitesinde 550mb okuma 520 mb yazma vermesi lazım ama çok düşük aşağıya değerleri bırakıyorum. laptopum 11 yıllık acaba o etki etmiş olabilirmi ?
  5. F

Sistem önerisi yardım

Bütçemin yettiği kadar bana monitmr dahil bir oc toplamanızı istiyorum yardımcı olırsanız sevinirim ekran kartı ray tracing desteklicek işlemcim amd olacak
  6. F

Sistemimi doğrularmısınız?

Hocam peki monitör yani ben bulamıyprum bütçemi fazla zorlamak istemiyorum zaten yardımsız alıcam bunları peki birde 3060 vs 6600XT baktım yani çok fark var bazı oyunlarda 6600 az kalıyor çünkü vram az ama 6600XT mi 3060 mı
  7. F

Şöyle bir araştırdım: https://m.n11.com/urun/samsung-crg5-lc24rg50fzrxuf-24-4-ms-144-hz-hdmi-full-hd-va-curved-monitor-3121536?magaza=samsungturkiye&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel ... monitör olarak Kasa olarak ise ...
  8. F

ray tracing desteklemeyen hiç bir kartı almıcam
  9. F

işlemci değiştiremicem bütçem yetmiyor ama monitörde 400-500 ekleyebilirim ne önerirsiniz
  10. F

Yeni bir bilgisayar toplayacağım akakçe üzerinden araştırmalar yaptım. Sistem parçaları ve fiyatları resimde 1678644117 Yardım ederseniz lütfen
  11. F

Sistem konusunda yardımcı olurmusunuz?

bu parçaların biribirne uyumu darboğaz varmı? watt az mı fazla mı? bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz veya bana şunu değiştir diyebilirsiniz bütçem 16 bin monitör sonradan alıcam. Parçalar: gigabyte B450 mK , amd ryzen 5 5500 , goodram Irdm 2x8 16 gb 3600mhz , crucial p3 500 gb , sapphire...
Top Bottom