Arama sonuçları: *

• Users: Dwosy
  • Order by date
  1. D

Yurtdışı Alışveriş Sınırı 30€'ya düşürüldü

Aliexpress ilk sipariş 34 TL olan ürünlerin vergi ile 100-150 bandında gezmesine elveda diyeceğiz sanırım.
  2. D

❌İndirim Bitti! SICAKLIĞI AYARLANABİLİR KALEM HAVYA SETİ 127₺

Vallahi bazen kendimi tutamıyorum evi aliexpressden gelen 34-36 tl lik ürünler ile doldurayım diyorum ama dönüp bakınca çoğunu kullanmayacağım bir de gümrük riski falan var hiç gereği yok😀 fakat ucuz oluncada insan kendini tutamıyor.
  3. D

Mantıklı olabilir aslında ama bu cihaz 1000 dereceye ulaşabilecek mi ve ne kadar bu derecede kalacak.
  4. D

Teşekkürler bilgi için. Artık emektarı rafa kaldırma zamanı geldi. 😀
  5. D

Teşekkürler. Zaten öyle ahım şahım kalite beklemiyorum öyle bir şey isteseydim handskit vs. Alırdım ürün gayet güzel. Celcius işareti yanıp sönünce ısınıyor anlamına geliyor sanırım şimdilik sadece fişe takıp lcd ekran ve buton kontrolü yaptım.
  6. D

Bende havyayı bu sabah teslim aldım fakat işlerden anca zaman bulabildim resmini atıyorum. Fakat benimkinin markası farklı ya da yine yanlış baskı basılmış.
  7. D

Hocam "uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı" durumu ne zaman güncellendi. 3 gündür aynı.
  8. D

Benim havya 6 Temmuzda uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı olarak gösteriyor 2 gündür tık yok, ne zaman PTT alır acaba.
  9. D

O zaman ürün 220V fakat baskı yanlış basılmış.
  10. D

Hocam fiş amerikan tip mi yoksa avrupa tip mi?
  11. D

Yanında gelen lehim teli kalitesiz,TR'den kurtel,soldex,feray gibi markalar almaya bakın çok kullanmam havya ile işim olmaz derseniz herhangi bir elektronikçiden 5mt alabilirsin. Ben kararma için nemli sünger kullanıyorum bence daha ekonomik bir yöntem, havyayı pastaya batırınca pastanın yarısı...
  12. D

Hocam ilk indirimi sürekli nasıl yapacağız? sürekli hesap açsak ban yeme ihtimalimiz var mı?
  13. D

Eğer tek başına iken kablo vs. Lehimleyeceksen ve yardımcı tutacak aparatın yoksa eldiven tavsiye ederim özellikle ince veya ttr çok damarlı kablolar ısıyı mükemmel bir şekilde iletiyor. Set-2 80W siyah sipariş verdim bakalım gelince test ederim.
  14. D

Hocam a101'den aldığının ucuna ne olmuş öyle :D uç kalmamış neredeyse.
  15. D

Ya hocam alacağım ama ptt'ye güvenemiyorum ilk kez aliexpress siparişimde kulaklık almıştım ve ptt sağolsun kargo çalındı o yüzden kararsızım.
  16. D

Elimde Atlas'ın 60W havyası vardı derece ayarlama vs. yok normal,bundan alayım dedim sepette duruyordu işlerim olunca unuttum bugün baktığımda vergi dahil 127 tl olan set 3 şimdi vergisiz 184 tl olmuş,ne zaman indirime girer? Bir tane alayım.
Top Bottom