Arama sonuçları: *

• Users: Erentty
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Erentty

Last of us part 2 remastered Türkçe dublaj olicakmı

Last of us part 2 remake ön siparişleri olduğundan mı bilmiyorum ama desteklediği dilleri göremedim Türkçe dublajmı olicak
  2. Erentty

Playstatin 5 te ps4 oyunları oynanıyomu

Misal naten drake coleksiyonu ps4 için yazıyo altında bunu alınca ben ps5 de oynayamiyo muyum yoksa fps farkı mı var altında ps5 veya ps4 yazıyosa
  3. Erentty

Strayi nerden oynamalıyım

Yani dteamdrn yada playstationdan alicam ama kontrol bakımından hangisinde daha rahattır bilemedim
  4. Erentty

Mediamarkt a ps5 stoğu yeniden ne zaman gelir?

Üzgünüm zamandır ps5 almayı düşünüyorum ama mediamarkt a stoğu gelmiyor bu vatan içinde geçerli ama vatanınkide yeni bitti parayı tam biriktirdim stok bitti
  5. Erentty

50 bin TL ye laptop önerisi

50 bin TL bütçe ile laptop almak istiyorum ama hangisi iyi bilemedim
  6. Erentty

Ücretsiz şekilde Photoshopu en güvenilir nerden indirebilirim

Photoshop kullanmam lazım ama nerden en güvenilir bilmiyorum
  7. Erentty

Çözüldü✓ 5k bütçeye direksiyon seti önerisi

5k bütçeyle direksiyon seti önerisi rampage in var ama kalitelimi bilemedim
  8. Erentty

Asus tuf rtx 3070 kırmızı işik yanıp sönüyor

Ekran kartını söktüm taktım ve daha sonrasında aklımızı ışık yanıp sönmeye başkaları ve fanlar dönmüyo ama sistem açılırken fanlar çalışıyo ve ışık aura sync göre uygun yanıyo yardım edemisiniz
  9. Erentty

Hangi laptop u almalıyım

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-d1047nt-intel-core-i5-12500h-8gb-ddr5-512gb-ssd-rtx3050ti-161-fhd-144hz-freedos-tainabilir-bilgisayar-68p32ea-p-HBCV00001X8QTT?magaza=Zitek+Bili%c5%9fim&url_src=and-product-detail...
  10. Erentty

Numaramı başka opratöre taşıdım önceki operatör otomatik iptal olurmu?

Vodafone kullanıyordum ama tarifem bitince turkcell e geçeyim dedim internetten taşıdım fakat bugün vodafondan bildirim geldi bugün tarifenin bitiyor gece 00.00 da yenilenecektir diye ama iptal olması gerekmezmiydi müşteri hizmetlerini arıyorum bana dijital Asistan bakıyo anlamadım
  11. Erentty

Asus tuf 120mm argb fan 3 in1 aura sync bağlama

Bende asus tuf z690plus ddr5 alakart var fanın kontrollü ışık girişini anakarta takıyorum ama çalışmıyor
  12. Erentty

Asus tuf argb fanı aura sync a nasıl bağlarım?

Asus tuf z690plus ddr5 anakartım var yakın zamanda Asus tuf 120mm argb fan aldım fanları çalıştırdım ama argb kumandayı bağlayabilceğim ışık girişini bulamadım kumandadan değişebiliyor ama aura sync la birlikte diğer parçalarla döngülü şekilde yanmıyor
  13. Erentty

Öneri Asus tuf Gt502 için kasa fanı önerisi

Ben asus tuf tf120 argb fan düşünüyorum ama fiyat performans öneriniz varmı?
  14. Erentty

İ5 13400f için sıvı soğutucu önerisi

İ513400f işlemci için sıvı soğutucu önerisinde bulunurmusunuz ekran kartı asus tuf 3070 240mm lik düşünüyorum. Bütcem 3k
  15. Erentty

Aynı anda 2 lightspeed ürün kullanılabilirmi?

Bende asus rog gladius 3 ve logitech g435 var ikisininde mausu yeni aldım mausuda lighspeed kullanmaya çalıştım ama kulaklıktan ses gelmiyordu bu ikisinide 2.1 giriş usb sine taktığımda ötürmü yoksa zaten aynı anda iki lighspeed ürün kullanılmıyomu?
  16. Erentty

Donanım arşivi forum özel mesaj gönderme

Donanım arşivi forumda özel mesaj atmak istiyorum ama bilmiyorum bu konuda yardımcı olurmusjnuz
Top Bottom