Arama sonuçları: *

• Users: Carami0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

Ramazanda sahura kadar akacak hikayeli oyunlar tavsiyesi

Evet beyler bayanlar Ramazanın ilk günü herkese hayırlı ramazanlar, sahura kadar oyun oynamayı seven biriyim ve online oyunlar dışında hikayesi ve oynanışı saracak oyunlar lazım bazı spesifik oyunları oynadım rdr2, witcher serisi, mass effect serisi, god of war, cyberpunk... Bunları oynadım...
  2. C

Kablosuz Mekanik Klavye Önerisi

Geçenlerde kendi klavyemin ( gamepower warlock compact ) tuşlarında sıkıntı yaşadığımı fark ettim basıyorum işlemiyo veya iki defa işliyo sanırım yavaş yavaş ömrünün sonuna geldi. Hazır bu durudmayken diğer ekipmanlarım kablosuz klavyemi de kablosuz yapsam çok iyi olur diye düşünüyorum...
  3. C

Beden eğitimi ve spor öğretmenliği okuyan var mı

Arkadaşlar hayırlı günler, uzun bir düşünmeden sonra şuanda çalıştığım işte memnun ve rahat olsam da geleceği düşünerek mutlu olamayacağıma karar verdim hep hayalim olan, okumak istediğim bir bölüm olan beden eğitimi öğretmenliğini okumak istiyorum fakat sürem kısıtlı TYT halledebilirim diye...
  4. C

Spor kıyafetleri için site önerisi

Arkadaşlar spor giyinmeyi seviyorum belli başlı sitelerden alışveriş yapıyorum fakat sizin de tavsiye etmek istediğiniz kaliteli ürünleri olan siteler varsa önerirseniz çok sevinirim
  5. C

Kocaman ellere göre mouse

Hocam bi arkadaş var elleri kocaman ona göre mouse var mı piyasa da önerilerinizi bekliyorum
  6. C

Kaliteli Gamepad öneri

Herkese iyi forumlar hocam bütçe belli adam akıllı bir gamepad arıyorum bu fiyata kaliteli kablosuz gamepad varsa önerilerinizi almak isterim eğer bu fiyata güzel sağlam kablosuz gamepad yoksa kablolu bir gamepad önerebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  7. C

Öneri Mekanik klavye öneri

Herkese iyi günler, hocam bütçem belli ama o fiyatın altında varsa daha iyi olabilir benim için, şu anda aktif olarak gamepower warlock compact klavye kullanıyorum haliyle kronik olduğu için bir süre sonra gacır gucur sesler gelmeye başladı. Şimdi yeni kulaklık ve mouse aldım bunlar logitech...
  8. C

Bilgisayarda iki tane wireless ürün kullanmak sıkıntı yaratır mı

Herkese iyi forumlar umarım gününüz güzel geçer. Arkadaşlar şimdi ben Logitech g435 ve Logitech g pro x superlight aldım bunların kendilerine ait dongleları var şimdi ben bunların iksini aynı anda kullanmaya başlarsam aralarında frekans çakışması olur mu bir sıkıntı yaratır mı ? Not: Yakın...
  9. C

Yardım 2500 TL wireless mouse öneri

Herkese iyi forumlar bir kaç gündür wireless mouse bakmaktayım ve kararsız kaldım bilen ve kullanan birileri çıkarsa diye konu açıyorum Darmoshark M3 4K Darmoshark M3S Attackshark X3 Bu mouseları buldum daha iyisi tabi ki vardır ama bu fiyat aralığında gözüme çarpan bunlar oldu. Bu mouselardan...
  10. C

Öneri 2-3 bin civarı kablosuz oyuncu kulaklık önerisi

3 gün önce Logitech G435 aldım oğlum bu kulaklık küçüçük benim koca kafaya olmadı kulaklarımı da açıkta bıraktı aynı zamanda mikrofonu da pek iç açıcı değil, iade edicem başka önerebileceğiniz kulaklarımı rahatça içine alacak ve kafa ağrıtmayacak bir kulaklık var mıdır
  11. C

Yardım F/P Oyuncu koltuğu arıyorum

Rahat bir oyuncu koltuğu aryıroum illa oyuncu koltuk olacak diye de bir kaide yok açıkçası rahat olsun benim için yeterli
  12. C

Çözüldü✓ F/P Kablosuz mouse ve kulaklık

Herkese iyi forumlar bütçe sıkıntısı yok ama fazla da abartmamak şartıyla bildiğiniz, kullandığınız, tavsiye etmek istediğiniz F/P kablosuz mouse ve kulaklık önerebilir misiniz ? Benim aklımda Kulaklık - Logitech G435 Mouse - Razer Viper Ultimate / Glorius Model D / Razer Basilisk X HyperSpeed...
  13. C

Tatil Turu için tavsiyeler

Herkese selam arkadaşlar yakın zamanda bir tur firması ile bulunduğum şehirde bir ofis açacağız. Bu işlerde fazla tecrübeli değilim sizden istediğim turlarda neler olsa hoşunuza gider, tur firmaları şu işleri yapsa çok daha keyifli olur veya nezih, düzgün insan bulma konusunda şunları şunları...
  14. C

İnternetim Ağır oyunlarda kopma yaşıyor

Herkese selam arkadaşlar Pc de oyun oynarken uzun bir oyun süresinden sonra internetim gidiyor bilgisayardan ethernet kablosunu görmemeye başlıyor bu durumda ağ sıfırlaması yapıp bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeliyor fakat ben bu sorunu çözmek istiyorum neden oluyor nasıl oluyor düzeltmek...
  15. C

İphone 12 pro VS İphone 13

Arkadaşlar selam karar veremedim bir el atın bu telefonların hangisini alayım İphone 12 Pro YD / 24.488,94TL 256 Gb Çift Sim İphone 13 YD / 25.751,25TL 128 Gb ( 512 Gb seçeneğim de var fakat tek sim ) Çift Sim Dışarıdan bir alıcı gözle baktığım zaman 12 pronun 3 kameralı olması dikkat çekse...
  16. C

İphone 12 pro max mi İphone 11 pro max mi

Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım daha doğrusu bütçe bunlara el veriyor İphone 12 pro max 25.000 İphone 11 pro max 17.000 iphone 12 yi 22.000 e kapatabilirim 2. el temiz sıkıntısız ( her iki telefonda temiz )
  17. C

Ethernet kablosuyla bağlandığım internet birden kesiliyor

Arkadaşlar merhaba ethernet kablosuyla bağlandığım pc de zamanı belli olmaksızın bi anda gidiyor gelmiyor sorun olarak bakıyorum ethernet kablosu takılı ama internet yok diyor ya da bazen tanımlanamayan ağ diyor bir türlü çözemedim. Modem değiştirdim, ağ sıfırladım, kendimi başka ıp ve başka...
  18. C

Yurtdışı Iphone Almak Mantıklı Mı?

Yurtdışı Iphone almak mantıklı mı telefonu ımeı kaydı yaptırmadan sürekli sıfırlayarak kullanabilir miyiz
  19. C

Şu dönemde telefon alınır mı ?

Arkadaşlar herkese merhaba sizce şuan telefon alınır mı yoksa biraz daha beklemek daha iyi mi olur özellikle İphone almak istiyorum (neden iphone diye sormayın lütfen) şu ötv indirimlerini beklesek mi ne zaman olacağı da belli değil.
  20. C

Acil yardım netim gitmiyor ama pc de internet erişimim yok diye uyarı geliyor

Arkadaşlar selamlar bir problemin var. Ethernet kablosuyla pc den interneti kullanmaktayım fakat bir 15-20 dakika sonra bazen 2-3 saat sonra netim pc üzerinden gidiyor modeme bakıyorum bir şey yok telefonlardan da girebiliyorum nete fakat pc den giremiyorum şöyle sorun çıkıyor, sorun gider...
Top Bottom