Arama sonuçları: *

• Users: tefoo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. tefoo

Csgo Pazara koyduğum itemler satılan itemlerin arasında görünmüyor

Arkadaşlar csgo skinlerimi satmak istiyorum fakat eşyalarım satış listemde görünse de normal pazar da görünmüyor bunun nedenini bilen var mı yardımcı olursanız çok sevinirim..
  2. tefoo

Yardım Kulak üstü kulaklık önerisi 😊

Dostlarım bütçe 250-350 arası en iyi f/p kulaklık hangisidir. Csgo için hangisi daha iyi olur. James Donkey 710-711 den hangisi daha iyi olur veya sizlerin önerileriniz varsa bekliyorum.
  3. tefoo

Psulu kasa tavsiyesi

Dostlar psulu kasa araştırıyorum şöyle bir kasa buldum. https://ty.gl/j0otput82m Apu sistem toplayacağım. İleride ekran kartı takmayı düşünüyorum 500w sıkıntı oluşturur mu yardımlarınızı bekliyorum. Bu kasadan başka kasa daha iyi olur derseniz tavsiyelerinizi bekliyorum..
  4. tefoo

Bu sistemlerden hangisi daha iyi olur ?

Dostlar bu apu sistemlerden hangisi daha iyi olur? Sadece csgo için alıyorum bunu göz önünde bulunduralım. Ryzen 5 4600g ile 5600g arasında çok bariz fark yoksa frekans tv daha mı mantıklı olur kararsızım. İleride ekran kartı takmayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. Sistemler...
  5. tefoo

Frekans tv apu sistemindeki hangi anakartı kullanmalıyım?

Dostlar eski emektar kasamdan kalan 75hz vga girişli monitörüm var. Frekans tv apu sistemini alıp bununla idare etmeyi düşünüyorum. Ama anakart seçiminde vga girişli monitör varsa başka anakartı seçtiriyor. Vga ve hdmı dönüştürücü kullansam sıkıntı olur mu ? Anakart modelleri şu şekilde; MSI...
  6. tefoo

Yardım Csgoda kasaların değerlendirilmesi

Dostlar csgoda 50-55 tane kasam var. Yaklaşık değeri 600-650 lira falandır. Bunları en iyi şekilde nasil değerlendiririm. Katlama şansım var mıdır ? Bu şekilde pc alabilirim belki :)
  7. tefoo

Csgo için sistem tavsiyesi bütçe 6-7 bin

Dostlar csgo/gta 5 gibi oyunlar için kasa tavsiyesi rica ediyorum sizlerden. Bütçe düşük hangi sistem daha mantıklı olur.
  8. tefoo

Csgo için bu sistem ne kadar fps verir yardımcı olur musunuz

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-value-ryzen-3-3300x-8gb-240gb-ssd-gt1030-oyun-bilgisayari-p-41114 Bütçem düşük. Csgo için bu sistem ne kadar fps verir fazla bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu fiyata daha iyisini yapabilirsin diye tavsiyeleriniz olursa çok iyi olur. Yanlış bir...
Top Bottom