Arama sonuçları: *

1. S

H5 Flow ön taraftaki ses jackı çalışmıyor.

Sol alta takılı. Anakart a taktığımda çalışıyor. Fakat kasanın ön tarafında bulunan tekli jack a taktığımda çalışmıyor.
  2. S

H5 Flow ön taraftaki ses jackı çalışmıyor.

Arkadaşlar merhaba, H5 flow bir kasada sistem topladım. Sistemde jack girişli bir kulaklığı kasanın önündeki jack e taktığımda çalışmıyor. Driverlar ile alakalı bir durum değil sanırım çünkü arka tarafta anakarta taktığımda çalışıyor. Audio portu falan da taktım. Bunun nedeni ne olabilir?
  3. S

MT/S ve MHZ Kingston

Arkadaşlar merhaba, Ben 32 GB(2x16) Kingston Fury ram aldım. Normalde RGB olmayan düz modeli aldım fakat RGB li model geldi. Normalde aldığım model 'FURY Beast 32GB (2x16GB) 3600MHz DDR4 CL18 Masaüstü Bellek Kiti 2 KF436C18BBK2/32' ama bana gelen model 'FURY Beast 32GB (2x16GB) DDR4 CL18...
  4. S

Yardım İşlemci değişikliği sonrası problem

Saçma bir şekilde Ramleri A1A2(Yan yana ) takınca çalıştı. Dile getirdiğiniz her aşamayı denedik fakat bir sonuç elde edemedik. Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Görseli aşağıya ekliyorum. İyi akşamlar.
  5. S

a1b1 ve a2b2 olaylarını denedik olmadı. Ramleri tek tek takınca da problem yok. Fakat iki Ram'i de takınca olay patlıyor. Eski işlemci durmuyor ne yazık ki fakat eski işlemci takılı iken bios update'i yapıldı. 1679248750 Evet evet. Tek takıldığında bilgisayar açılıyor fakat 2 ram takıldığında...
  6. S

Arkadaşlar merhaba, Bir arkadaşım bilgisayarına update yapmaya karar verdi. Sıfır bir işlemci olarak 5600 aldı. Sistemi öncesinde sorunsuz bir şekilde çalışır durumdaydı. İşlemci değişikliği sonrası 2 ram'i de takılı haldeyken bilgisayar tam açılmıyor. Tam açılmıyordan kastım ise kasaya...
  7. S

Öneri Chatgpt kullanarak amazon indirimli ürünleri listeleyen code yazdım.

Hocam onu tepeye yazmayacaksınız :D pip install XlsxWriter şunu yazıp kurun
  8. S

Hocam exel'e yazmak için gerekli kütüphane yok. pip ile rahatça kurabilirsin
  9. S

Koddaki url'i değiştirmek isteyen arkadaşlar url'in ortasında page=2 diye bir yer var oraya da {} koyup altta format olarak vermelisiniz. Yoksa sadece 1 sayfa üzerinden işlem yaparsınız. sondaki sg_pg sayfaları değiştirmez
  10. S

Sistem hakkında fikir ve düşünceleriniz

Yazdığım soğutucu yeterli olur mu sence? Yukarı çıkıp uğraşma diye direkt buraya yazıyorum. THERMALTAKE TH240 ARGB Fanllı 240mm Intel/AMD4 Serisi Uyumlu Sıvı Soğutma Gerçi AM4 için uyumlu diyor
  11. S

Ekran kartı 2. el olarak arkadaşımdan 6800xt alacağım
  12. S

Peki düşüncen nedir?
  13. S

Ekran kartı hariç 14-15k arası bir bütçe düşünüyorum. Sağdan soldan topluyorum belli bir yer yok.
  14. S

Merhaba, Bir ddr5 sistem topluyorum. Parçaları şu şekilde. -MSI PRO B650M-A WIFI AMD B650 Soket AM5 DDR5 6400MHz (OC) M.2 Anakart -GSKILL 32GB (2x16GB) RİPJAWS S5 Siyah DDR5 5600MHz CL36 1.20V PC Ram -THERMALTAKE TH240 ARGB Fanllı 240mm Intel/AMD4 Serisi Uyumlu Sıvı Soğutma Sistem -AMD Ryzen™5...
  15. S

6800xt ekran kartı için sistem toplama

Merhaba, 6800xt ekran kartı için bir sistem toplamayı düşünüyorum. Bir nevi sizlerin deneyimlerinizden faydalanmaya ihtiyacım var. Rica etsem 12-15k arası ekran kartı olmadan sistem toplayabilir misiniz? Teşekkürler.
Top Bottom