Arama sonuçları: *

1. D

Epic games steam oyun önerisi

Oyun arıyorum ücretli ücretsiz olur farketmez oyun bulamıyorum
  2. D

Windows ssd kullanimi çok oluyor

Bilgisayara 3 4 gün once format attım temiz kurulum lisansim OEM orijinal kullandığım program oyunlar orijinal ücretli olarak kullanıyorum ama dün 20 22 saat prize takılı değildi. Bilgisayar dün bilgisayar açtım hafif kasma oldu SSD kullanımı 100'den 75e ondan sonra 1'e düştü 1 dk bekledim...
  3. D

Çözüldü✓ HDD nasıl takıcam bilmıyorum

İlk tuttugun hdd güç veren kablo sata kablosunda anakartta benzeyen giriş olacak oraya takin diğerinde hddye çalışır
  4. D

key almam lazım mı ?

Aldınız mi ürün anahtarını
  5. D

Adblock plus güvenilir mi

Güvenilir mi peki
  6. D

Chromeden burdan ekledim https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus-free-ad-bloc/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb?hl=tr
  7. D

Yükledim çalışmadi sildim virüs bulaştı mi diye soruyorum
  8. D

Chromede abd plus eklentisi indirdim reklam engellesin diye çalışmadı sildim virüslü mudur yoksa güvenilir mi
  9. D

msconfig den işlemci kullanma değerini değiştirmelimiyim

İşlemci sayısını elleme Windowsun stabil çalışmasına engel oluyor windows akıllı bir işletim sistemi neye göre işlemci veya ram vereceğini bilir bu daha çok test yapanlat için
  10. D

PC Flash Belleği Okuyup Otomatik Olarak Formata Başlar mı?

Benim ssdmlerim yeni hiçbir işletim sistemi yok bios ve boot menüm açılmıyor flash belleği taksam bilgisayar onu okuyup formata başlar mi?
  11. D

M2 SSD yi pc görmüyor???

Dikkatli taktigindan emin misin
  12. D

M2 SSD yi pc görmüyor???

Format usbsini elinizde var takin disk seçme yerine kadar ilerleyin orada gözükür yeni birim olusturun 1678392277 Format atar gibi ama diski seçip yeni açın bicimlendirin kapatin flashi çıkarın windows açtıktan sonra onu okuyacak
  13. D

Gigabyte SSD alınır mı?

İade 2 gün sürdü zaten
  14. D

Yardım Anakartimi chipset driverini bulamıyorum

Sorma valla ne driver ne boot bios hiçbir şey yok eufi nasıl var ona şaşırıyorum
  15. D

Hangi bios sürümünü yüklemeliyim ?

Beta surumunu yüklenmeyin betanin altakini yükleyin
  16. D

Pc vürüs nasıl haledebilrim

Steam Instagram hesaplarıni felan sifresini değiştir üçüncü part uygulamaları silin malwarebytes ile tam tarama yapın (2-3 saat surebilir)
  17. D

Yardım Anakartimi chipset driverini bulamıyorum

Anakartim driver indirme seçeneği yok sitesinde h61 yonga setli başka bir anakarttin sitesinden chipsetini kursam sorun olur mu
  18. D

Gigabyte SSD alınır mı?

Hepsiburada kendi sitesinde ve kendisinden ürün saticisi Hepsiburadaydi
  19. D

Gigabyte SSD alınır mı?

Ben aldım benim pcmde çalışmadi başka ssd çalıştı bu çalışmadı iade ettim
  20. D

win 10 lisans bu fiyata alınır mı sizce?

Ben aldım etkinlesmiyor telefon ile etkinlestirmede hata veriyor sağlam lisanstan windows 10 pro alın 70tl
Top Bottom