Arama sonuçları: *

1. Kıvanç🖱️

Yardım Ryzen 5 5600 Isınma Sorunu

Dostum sana kim 50-60 derecenin yüksek olduğunu söyledi?? 5600 ısınan bir işlemci de değil. Orta halli bir hava soğutma hayli hayli yeter soğutmak için
  2. Kıvanç🖱️

LG 144 HZ PİVOT ÖZELLİKLİ IPS PANEL MONİTÖR 3.369 TL

Hayatımda daha iyi bir yorumu çok az gördüm bro.
  3. Kıvanç🖱️

🔥İndirim Samsung Galaxy EI-T5600 SmartTag 2 499 TL🔥 🔥

Kaybetmek istemediğin bir şeye iliştiriyorsun, o şeyin(araç, çanta, valiz, motosiklet vs...)haritada nerede olduğunu gösteriyor.
  4. Kıvanç🖱️

Öneri Gaming Mouse f/p önerisi

https://forum.donanimarsivi.com/konu/attack-shark-x3-veya-baska-bir-mouse.883331/post-8126857 3-4 ay kadar önce şöyle bir yazım olmuş, bi bak hocam.
  5. Kıvanç🖱️

🔥İndirim Philips EP5443/70 Tam Otomatik Espresso Makinesi 17999₺ Vade Farksız 9 Taksit

Ben ihtiyacıma binaen aldım valla hocam. Ama bakarsın fiyatlar daha da düşer onu bilemem tabii ki
  6. Kıvanç🖱️

🔥İndirim Philips EP5443/70 Tam Otomatik Espresso Makinesi 17999₺ Vade Farksız 9 Taksit

Link 👈 Çılgın bir indirim yok öncelikle onu söyleyeyim, hatta 100-200₺ daha uyguna düşen bir satıcı bile oldu dünkü bu amazon indirimi sonrasında. Lâkin artan kur ve fiyatlarda vade farksız 9 taksit olması sebebiyle ihtiyacı olan kişilerin faydalanmasını sağlamak adına paylaşmak istedim...
  7. Kıvanç🖱️

Çözüldü✓ Amazondan Cooler master td500 v2 700w alınır mı?

Amazon ne satsa alma potansiyelim var yaa 😅 Beğenmezsen seneye falan iade edersin 😂
  8. Kıvanç🖱️

🔥İndirim Asus Prime B650M-R AM5 mATX Anakart 4440 ₺ Vatan

Çalışır niye çalışmasın?
  9. Kıvanç🖱️

🔥İndirim Asus Prime B650M-R AM5 mATX Anakart 4440 ₺ Vatan

Link Son 1 yılın en düşük fiyatı
  10. Kıvanç🖱️

🔥İndirim MSI B760 Gaming Plus Wi-Fi LGA1700 DDR5 mATX Anakart 5399 ₺

Link Son 6 ayın en düşük fiyatı
  11. Kıvanç🖱️

🔥İndirim ViewSonic VX2718-2KPC-MHD QHD 2K VA 165Hz Kavisli Monitör 5999₺

Link Son 6 ayın en düşüğü Satıcı PAZARAMA'nın kendisi.
  12. Kıvanç🖱️

🔥İndirim Lian Li Lancool 205 Mesh Beyaz 3 Fanlı ATX Oyuncu Kasası 2569 ₺

13. Kıvanç🖱️

🔥İndirim NZXT H9 Flow Black Tempered Glass USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa 5800 ₺

Lian Li Lancool III 'te 420mm desteği var ona bir bakın reisler 👈
  14. Kıvanç🖱️

🔥İndirim NZXT H9 Flow Black Tempered Glass USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa 5800 ₺

15. Kıvanç🖱️

Araba ses sistem uzaktan duyulcak

Bir an önce yaptır ki; evinde hastası, yaşlısı olanlar, bebeğini yeni uyutmuş anneler senin yaptığın sese uyanan bebeğine bakıp, senin aileni aklından geçirebilsinler. Ben öyle yapıyorum her seferinde, çok iyi oluyor.
  16. Kıvanç🖱️

🔥İndirim Aerocool Airhawk Duo 3 ARGB Fanlı Kasa 1849 ₺ Teknobiyotik

Çakışmasın diye şöyle bir çentik var soğutucuda ama fan gelince RAMlerin üstündeki fan'ı bi tık yukarı monte etmen gerekiyor. Bazı mATX anakartlarda bunu taktıktan sonra ekran kartını oturtamayanlar vardı diye hatırlıyorum. Ona da bir bakman lazım.
  17. Kıvanç🖱️

🔥İndirim Galax Sonar 01 USB 7.1 Kanal RGB Oyuncu Kulaklığı 419₺ Teknobiyotik

Aga bizim ülkede maalesef meyve veren ağaç taşlanır. Çerçöpü eleyip paylaştım, adamlar ona bile laf ediyorlar. Neyse çoluk çocuk deyip geçiyorum işte...
  18. Kıvanç🖱️

🔥İndirim SPARKLE Intel Arc A770 TITAN OC 16GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı 11249 ₺ İncehesap

Yok aga değilim. Çocuk uyandı zaten şimdi, saldım indirim paylaşmayı. Rahat rahat takılırsınız artık bensiz Sıcak Fırsatlar'da :ROFLMAO:
  19. Kıvanç🖱️

🔥İndirim Galax Sonar 01 USB 7.1 Kanal RGB Oyuncu Kulaklığı 419₺ Teknobiyotik

Valla arkadaşlar sıkılmışlar, saldım indirim paylaşmayı. Ama 3k ₺ 144Hz IPS bulsam ben bile alırım ki elimde 3-4 tane monitör var olmasına rağmen :giggle:
Top Bottom