Arama sonuçları: *

1. S

artics nova 1 alınır mı?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steelseries-arctis-nova-1-multi-system-kulak-ustu-oyuncu-kulakligi-beyaz-1223291.html kumaş ped istiyorum bide tasarımı güzel fiyat konusunda rampage ürünleride 1klara 1300lere dayanmış 500tl fazla verip bunu almak bana mantıklı geldi kulaklığıda test...
  2. S

Rampage pulsar vs ultimate pro

D&r karta özel seçili teknolojik aletlerde%40 indirim vardı yukarıdaki iki modelde 1k dan 560tlye geliyo ikisinden birini almayı düşünüyorum.
  3. S

Gs store forma bedeni ne olmalı

Normalde L giyorum ama forma diye XL aldım böyle 178 kilo85 bol gelirmi
  4. S

GS forma bedeni ne olmalı

gs taraftar forması aldım boy 178 kilo 85 bol gelirmi
  5. S

Gs yeni sezon taraftar forması alınır mı??

2bin liram var o yüzden taraftat forması alıcam sanırım
  6. S

Gs yeni sezon taraftar forması alınır mı??

İç saha taraftar forması almayı düşünüyorum hem orjinal bi formam olsun hemde bütçem de yetiyo 3bin TL'lik formayla 1.500 tl değecek bi fark varmı? Bide normalde L giyorum XL mi almak iyi olur? İç saha forması almayı düşünüyorum
  7. S

Bime gelen usb çoğaltıcı alınır mı?

USB çoğaltıcı almayı düşünüyorum bime gelcek olanın fiyatı uygun geldi mouse kulaklık vs. Takıcam alınır mı?
  8. S

Çözüldü✓ Ortalama bir mousepad önerisi

Daha küçük bi mousepad istiyorum 1720362775 Aslında şunuda merak ediyorum günümüz fiyatlatında ortalama bi mousepad ne kadar olur onun fiyayını merak ediyorum
  9. S

Çözüldü✓ Ortalama bir mousepad önerisi

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B09QMYDN5T/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A1W1A54GZC1UNN&psc=1 Bu mousepadi almak istiyorum güncel olarak bir mousepadi kaç para verilir bilmiyorum ama uygun fiyatlı olsın istiyorum kaliteli olsun istiyorum genel olarak hikaye oyunları oynuyorum
  10. S

Papara kart veli onayı

Babamın hesabından onayla diyorum çocuk onaylı hesap olması gerekiyor diyor
  11. S

realme 10 vs realme 9pro

Bende realme 10da karar kıldım alıcam inşallah
  12. S

realme 10 vs realme 9pro

bu iki model arasında kaldım realme 10 ekran bakımından ve ram bakımından daha iyi 9proda kamera ve işlemcisiiyi arada kaldım bütçem 8-9 bin tl
  13. S

8-9 bin TL'ye telefon önerisi

aklımda realme 10 var özellikleri benim için uygun kamerası orta düzey oyunlarda kasmayan bir telefon gibi duruyor...
  14. S

10 - 12 bin tl teşefon önerisi

Beni çok üzmeyecek 3-4 yıl götürecek bir telefon arıyorum bütçe bu
  15. S

Ps3 kolu bilgisayara nasıl bağlanır

herhangi bir virüz bulaşırmı
  16. S

Ps3 kolu bilgisayara nasıl bağlanır

arkadaşlar steamde fifa 23 var elimdede ps3 kolu var nasıl bağlayabilirim yardımcı olurmusunuz
  17. S

VAN9003 hata ÇÖZEMİYORUM

böyle bir hata alıyorum valoranta girerken
  18. S

Valorant van9003 hatası

Bilgisayarım hp vicrus 16 biosa girdiğimde security boot diye bir bölüm yok
  19. S

Window 11 yükleyemiyorum

Bölüm hariç silinmiyor 1694099065 Düzelttim 1694099099 Silince düzeldi çok teşekkür ederim
  20. S

Window 11 yükleyemiyorum

Arkadaşlar acil yardım edin buraya windows u yükleyemiyorum diğer bölümleri silmeme rağmen olmadı
Top Bottom