Arama sonuçları: *

• Users: lwhimss
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

Yardım Bu monitörlerin farkı ne?

Asus TUF Gaming VG27AQML1A ve Asus TUF Gaming VG27AQM1A marka monitörlerin farkı tam olarak ne, sadece pivot ve hareket kabiliyeti mi?
  2. L

Öneri Telefon şarj kablosu önerisi

Xiaomi Redmi Note 10S marka bi telefonum var. Şarj kablosu yıprandığı için yenisini alacağım fakat kablolarda data transfer vs. olayları olduğu için kabloyu seçemedim. Hızlı şarj destekleyen, data transfer yapabilen ve android auto kullanırken bağlantıda sıkıntı yaşatmayacak kaliteli kablo...
  3. L

Hangi monitörü seçmeliyim?

İyi günler herkese öncelikle bir süredir monitör almayı düşünüyorum. MSI G274QPF ve MSI G274QPF - QD modellerini gördüm. Bu iki monitörden hangisini seçmeliyim, aşırı derecede önemli fark var mı bu ikisi arasında? Onun dışında bu fiyat bantlarında önerebileceğiniz monitör var mıdır? Genelde...
  4. L

Yardım HDD Algılıyor SSD Algılamıyor

Bir akraba çok eski bir laptopu idareten kullanacağından bazı sorunlarını halletmem için bana verdi. SSD takılacak laptopa, fakat şöyle bir sorun var. Mevcut HDD'yi bilgisayar algılıyor bir sorun yok fakat HDD'yi söküp yerine SSD'yi taktığımda bilgisayar her hangi bir disk algılamıyor. Aynı...
  5. L

Yardım Laptop klavye çalışmıyor.

Geçenlerde bir akrabamız sadece 3-5 slayt işi için kullandığı tarih öncesi bir laptop verdi bana bir takım tamir işi ve iyileştirmek için. Sorunlardan biri de klavyesinin çalışmamasıymış. Klavyenin wifi tuşundaki lamba yanıyor, fakat hiç bir türlü tuşu algılamıyor. Harici klavye bağlandığı zaman...
  6. L

Yardım Mouse'un kablosu altına giriyor.

Selamlar, elimde Glorious Model D kablolu mouse var. Mouse' u kullanırken kablosu sürekli altına takılıyor. Özellikle fps oyunlarında çok yaşıyorum bu durumu. Örneğin mousepadin en sağına çekmem gereken durumlar oluyor. Çektikten sonra mouse'u eski pozisyonuna kaldırıp koyarken çekerkenki...
  7. L

Böte tercih edilir mi?

YKS' den 239k sıralama yaptım, bilgisayar mühendisliği istiyorum fakat bu sıralamadan tercih yapmak istemiyorum. Böte tercih et diyenler var. Hacettepe ve Gazi üniversitesine girme ihtimalim var. Benim sorum şu bilgisayar mühendisliği isteyip böte tercih etmek mantıklı mı? İş olanakları nasıl...
  8. L

Mezuna kalmalı mıyım, önerileriniz neler?

Selamlar bu sene 100-150k arası bir sıralama yapmayı hedeflerken 240k sıralama yaptım. Gerek yığılma gerek okulumla alakalı çeşitli sebeplerden dolayı yeteri kadar çalışamadım ve sonuç ortada. Bilgisayar mühendisliği istiyorum fakat mezuna bırakmalı mıyım karar veremedim bir türlü. Normalde...
  9. L

Öneri 1000 - 1500 TL Beyaz Mouse Önerisi

1000 - 1500 TL aralığında beyaz oyuncu mouse önerebilir misiniz? Kablolu ,kablosuz fark etmez ama kablosuz olursa daha iyi olur.
Top Bottom