Arama sonuçları: *

1. J

Çözüldü✓ Ajazz AK820 Pro Klavye aldım ama vergi almadı

Mail attım siparişi iptal ettirdim ama ona benzer veya eşdeğer bir klavye bulamadım
  2. J

Havit Gamenote kb884l mi razer blackwidow V3 mü

İnanılmaz ses çıkardığını unutmamak lazım ama 1718968530 Ben de bu iki klavye arasında kaldım ama ses faktörü beni ikileme sokuyor
  3. J

Havit Gamenote kb884l mi razer blackwidow V3 mü

Bütçeyi yaklaşık 600 700 aşmış oluyor vergiyle
  4. J

yapma ya bazıları vergi bile vermemiş aga. bide iptal edebiliyor muyum acaba
  5. J

Valla gümrükte takılırsa öderiz gibi .d
  6. J

deneme yapıyordum acaba vergilendirme alır mı acaba diye falan derken sipariş vermiş oldum iptal etme seçeneği vs de yok 1718925681 deneme yapıyordum acaba vergilendirme alır mı acaba diye falan derken sipariş vermiş oldum iptal etme seçeneği vs de yok
  7. J

Yardım Ajazz Ak820 Pro almak mantıklı mı

https://ajazzstore.com/products/ajazz-ak820-pro?variant=42723205611573 ajazz store üzerinden satın alım gerçekleştirdim ama herhangi bir vergi ödemedim beyler ben
  8. J

Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki linkteki ürünü aldım ama benden vergi kesilmedi yapmam gereken bir şey var mı? https://ajazzstore.com/products/ajazz-ak820-pro?variant=42723205611573
  9. J

Öneri Casper Excalibur G870.1245-dfb0x-b Çift Monitör Sorunu

Merhaba, Trendyol üzreinden aldığım Excalibur G870.1245 Cihazımı çift monitör kullanmak istiyorum ancak cihazda sadece bir adet HDMİ girişi var Type-C girişi thunderbolt değil bu bilgisayarla nasıl çift monitör kullanabilirim.
  10. J

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

Bu laptopa 2 harici monitör bağlamak istiyorum ama 1 hdmi var başka bir giriş yok
  11. J

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

Bu bilgisayarı alırsam 2 monitör nasıl bağlayabilirim 1716222856 Pişmanlıktan ziyade para kazanma şansı olmasın
  12. J

Huawei 5i vs Galaxy Buds 2

Telefon Samsung M34 5G ofiste sürekli laptopta oluyorum 2 laptop var birisi mac birisi windows
  13. J

Huawei 5i vs Galaxy Buds 2

Merhaba, sürekli bilgisayar başındayım günümün nerdeyse yarısında kulaklık takılı oluyor ve kaliteli bir kulaklığa ihtiyacım var kulaklık ile konuşma ve toplantılara katılma gibi bir alışkanlığım var bu yüzden mikrofon kalitesi ve gürültü engellemesi benim için çok önemli bir detay bu kulaklık...
  14. J

Samsung Galaxy M34 5G Şarj Aleti

Merhaba arkadaşlar vergi indiriminden yararlanmak için M34 5G aldım ancak hangi şarj aletini almam gerektiği konusunda kararsızım önerisi olan var mıdır?
  15. J

Hdmi ile 144hz görüntü alma

144Hz 1080p görüntü için çift yönlü DVI, DisplayPort veya HDMI 1.3 veya üzeri kablonuz olmalıdır.
  16. J

Şunu Alıyorum Monster Laptop ?

https://www.amazon.com.tr/dp/B0C85HX5GW?tag=akakceprime-21
  17. J

Hdmi ile 144hz görüntü alma

Bazı HDMİ kabloları 144 hz destekliyor bazıları desteklemiyor bazen cihaz uyumluluğu da olmuyor bunlara bakman gerek
  18. J

Windows nasıl kurulur

Valla hiç denemedim hocam bir dene ama bence zarar gelmez denemekten
  19. J

Şunu Alıyorum Monster Laptop ?

Monster Abra serileri aşırı sorunlu olabiliyor illa monster alayım diyorsan dikkatli ol ölü pixel sorunu ve ekran sorunları olabiliyor ben de abra a5 v17.1.2 kullanıyorum ilk aldığımda 6 ay performans sıfır gibiydi sonradan zorla sıfırını gönderdiler
Top Bottom