Arama sonuçları: *

1. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Mavi Işık Korumalı Gözlükler İşe Yarıyor Mu Önerilerinizi Alabilir Mi̇yi̇m ?

aynı bende öle 1682851608 gözlük diyolarda onuda düzgün bişey bulamadık gitti 1682851663 gelmiyor knk yine gözde batmalar rahatsız edici yorgunluklar oluyor
  2. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

hocam teşekür ederim cevabınıza ancak videodaki gözlükten satılan yorumlarına baktım alakası yok diyorlar yani düzgün bişey bulamadık gitti
  3. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Merhaba i-block b-block tarzı mavi ışık filtreli gözlükler varmış.Gün içinde sürekli ekrana baktığımızdan sorunlar oluyor.Kullanan var mı bu gözlükleri tavsiyeleriniz nedir bide sarı filtreli olan moov markasıda varmış önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  4. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

MAVİ IŞIK KORUMALI GÖZLÜKLER İŞE YARIYOR MU ÖNERİLERİNİZİ ALABİLİR MİYİM

Merhaba i-block b-block tarzı mavi ışık filtreli gözlükler varmış.Gün içinde sürekli ekrana baktığımızdan sorunlar oluyor.Kullanan var mı bu gözlükleri tavsiyeleriniz nedir bide sarı filtreli olan moov markasıda varmış önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  5. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Mavi ışık filtreli gözlük önerisi.

merhaba nasıl faydasını gördün mü knk bende düşünüyorumda uzun kullanımda nasıl bide sarı filtreli olanları varmış
  6. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Mavi ışık koruyucu gözlük önerisi ve bir soru daha.

naptın aldın mı knk memnun musun peki
  7. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

mavi ışık gözlük önerir misiniz?

naptn aldınmı nasıl knk
  8. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Mavi Işık Filtreli Monitör ve Gözlük

i-block sarı filtreli gözlükten düşünüyorumda memnun musunuz peki uzun kullanımda nasıl gerçekten etkisi var mıdır tavsiye eder misiniz hangi markayı kullanıyorsunuz teşekürler
  9. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Mağazadan Yeni̇ Aldiğim Laptop'da Bataryanin Hizli Bi̇tmesi̇ Sorunu

yok normal kullanımda serviste mantıklı gelmdide simdi göndercem açacaklar vs dahada sorun çıkarır diye korkyrm yinede tşkrlr 1678542484 anladım genel olarak böyle diyorsunuz yani tskrlr 1678542520 1678542568 oyun degil hocm genel kullanimda böyle oluyr ona anlam veremedim yormnz icn tsklr
  10. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

hocm şarjda oynamakta pil sağlığını asıl ozmn bitiriyor diyorlar serviste hic mantıklı gelmdi tskrl
  11. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım acer predator laptopda batarya çok hızlı tükeniyor 1,5-2saat sürmüyor.Şarjdada kullanan birisi değilimm.Servisede yazdım net bişeyde söylenmiyo istanbula gönderin diyor.Yani fabrikası hatası olabilir mi veya bu durumu yaşayanlar veya azda bilgsi olanlar...
  12. TÜRKN🇹🇷🇹🇷🇹🇷

HEPSİBURADA İNDİRİMLERİ HAKKINDA!

arkadaşlar konuştum hep iptal olcakmış thh verseniz bile kozmetik kuponu geçtiği için bisy yapmayz sistemsel hata oldu diyolar yandı beyler yani
Top Bottom