Arama sonuçları: *

• Users: doXx
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. D

Kablosuz kulaklık önerisi lazım bütçe en fazla 300TL

300TL bütçem var ve kulak içi kablosuz kulaklık arıyorum bu fiyata düzgün ses kalitesi olan bir kulaklık bulabilir miyiz?
  2. D

tüm oyunlar donup aniden kapanıyor

format attım w10a geri döndüm ve döndüğümden beri çeşitli sıkıntılar yaşamaya başladım. yaşadığım sorunlardan en büyüğü ise sistemim yetmesine rağmen oyunların donması drop yemem. şu an tüm oyunlar kafasına göre donuyor ve kapanıyor. format atmadan düzeltmenin bir yolu yokmu? 1676492121 şu an...
  3. D

Format atarken seçtiğimiz kullanım amacı ne işe yarar

Format attım bu gün ve kullanım amacı olarak yanlışıkla oyun değil okulu seçtim bu neyi değiştirir. Çok bişeyi etkilermi format atimmi tekrar
  4. D

Ekran Kartım Çok Isınıyor Bu Garanti Belgesi İşe Yarar mı?

Ekran kartım çok ısınmaya başladı furmarkta 90 derece sıcaklıkları çok rahat görmeye başladı. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi bi fatura var elimde ama fotoğraf şeklinde bu işe yarar mı? Garantiyede yollamak istemiyorum, çok uzun sürüyor gelmesi ve bilgisayarı her gün kullanıyorum. Bilgisayarcıya...
  5. D

Windows 11 Sanal Bellek Sorunu

windows 11 kullanıyorum ve bu sanal bellek olayı çok canımı sıkıyor bi türlü düzelmiyor nasıl düzelir bu sorun. sorunum şöyle sanal belleği açtığım zaman diskimde çok fazla yer kullanıyor, kapattığım zaman yada kendim değer belirleyince ise oyun oynarken discord kapanıp açılıyor opera açıksa o...
  6. D

Driver Güncelledikten Sonra Valorant Siyah Bar Sorunu

Bu gün ekran kartımın driverını güncelledim. Güncellemeden önce driverı DDU ile sildim ve sıfırdan kurulum yaptım. Ama bu seferde oyunu 4:3 çözünürlükte açınca altta ve üstte siyah bar oluyor kaldıramıyorum, Nvidia Denetim Masasından ölçeklendirme yerinden tam ekran yaptım ama oyunda tam ekran...
  7. D

Boşta %100 Ekran Kartı Kullanımı

Masaüstü pencere yöneticisi bilgisayarım boşta iken %100 ekran kartı kullanıyor. Oyunlarda MSİ Afterburner ile baktığımda ise ekran kartını çok kullanmayan LOL ve Valorant gibi oyunlarda kullanım normal seviyelerde oluyor. Karpersky ile tam tarama yaptırdım ama virüs çıkmadı, format atmak...
  8. D

G25 assetto corsa ve ets 2 ayar

G25 direksiyon seti için ayar önere bilecek var mı? Youtube'dakileri denedim fakat onlarınki gibi olmuyor çok sert oluyor. Güzel ayarlarınız varsa yardımcı olabilir misiniz?
  9. D

SSD'nin sağlığı 93 ama oyunlarda bozukmuş gibi

SSD'de sadece gta 5 ve fivem kurulu, hdd'in sağlığı düşük diye gta 5 i ssd'ye indirdim. Format atmadan önceye kadar hiç bir sıkıntı yoktu ama format attıktan sonra sıkıntı yapmaya başladı. Fivemde texture loss oyuncu kıyafet yüklenmeme gibi sorunlar yaşıyorum. Bu sorunu sağlığı düşük hdd'imde...
  10. D

Formattan sonra FiveM'deki performans düşüşü.

Formattan önce fivemde texture loss yemeden very high ayarlarda oynayabiliyordum. Şuanda ise high ayarlarda bile very high ayarlarda aldığım fpsin altında alıyorum ve sürekli bir texture loss var oyuncular gözükmüyor, galerideki arabalar çok geç geliyor. İşlemcim: R3 3100 Ram: 8GB (yetmediğini...
  11. D

Bilgisayarımda bir şey çok fazla yer kaplıyor.

Bilgisayarımda sadece Gta 5 ve Valorant yüklü fakat 240GB'lık SSD'den 14GB alan boş neyin yer kapladığını nasıl öğrenebilirim?
  12. D

FiveM'de FPS drop yediğim için ram alacağım yardım lazım.

8GB ram'im var fakat FiveM'de yetmiyor, bu yüzden 4GB'lık bir ram alayım diyorum fakat bilgisayarımdaki ile aynı marka ve ve hızda bir ram bulamadım. Bilgisayarımda olan ram: Gskill 8GB Ripjaws V bu, bunun yanına 4GB 2600Mhz ram alsam sıkıntı olur mu? İkisini birden XPM ayarı ile 3200Mhz'de...
  13. D

An operating system wasn't found hatası

Bilgisayarımı yeniden başlattım fakat açılmıyor başlığa yazdığım hatayı veriyor. Windows 10 format CD'si taktım boot menüden açılırken onu seçiyorum fakat yine aynı hatayı veriyor.
  14. D

Harddiski biçimlendiremiyorum.

Evdeki kullanılmayan laptop'un HDD'sini söktüm ve kullandığım bilgisayarıma taktım baktığımda 3 tane daha yeni disk birimi gözüküyordu bende bunları tek birim yapmak için biçimlendirip birleştirmek istedim fakat F diski biçimlendirilmiyor. G diski ise silinmiyor.
  15. D

Format Sonrası Pingim Düştü

Format atmıştım ve oyunlarda olan ping değerlerinde düşüş ve Download Upload hızlarında artış yaşamıştım. Bu beni sevindirmişti fakat tekrar ping yükselmeye başladı, çok değişik bir sorun. Vodafone Fiber kullanmaktayım, format öncesi Valorant'taki pingim 42 sabitti, format sonrasında 25 sabit...
  16. D

Fivem Hareket Edince Drop

Videoda gözüktüğü gibi fps yüksek ama hareket ettiğim gibi donmaya başlıyor oyunum önceden sıkıntı yoktu 1 gündür böyle oluyor sistemim: Ryzen 3 3100 GTX 1650 gddr6 8Gb ram
  17. D

Amd Ryzen 5 1600x 1200tl fiyattan alınır mı?

1200tlye ryzen 5 1600x buldum sizce alınır mı? Gtx 1650 ekran kartım var. İşlemci yüklü oyunlar oyunlar oynuyorum genellikle 165hz yada 144hz monitör ile sorun olur mu?
  18. D

Geforce Experience Oyun İçi Yer Paylaşımı FPS düşürüyor

GTX 1650 ekran kartına sahibim, daha öncede konu açmıştım bu %99FPS düşük diye. Oyun içi yer paylaşımı açık olarak kullanıyordum ben, MSİ Afterburner ile test ettim oyunlarda ve oyun içi yer paylaşımını kapattığımda oyunum daha akıcı oluyor. Msi Afterburnerda oyun içi yer paylaşımı açıkken...
  19. D

%99 fps aldığım fps değerinden düşük

Oyunlarda fpsim 60 ken %99 fps hiç bir zaman o değere yakın bile olmuyor 60 ise en fazla 40-45 fps falan oluyor fps dahada düşükse %99 fps çok daha düşük oluyor 50 fps aldığım yerlerde %99 fps 20-30 oluyor bu sorun neyden kaynaklı parça değiştirmeden düzeltilebilir mi? Bilgisayar özelliklerim...
  20. D

RDR 2 Dosya Doğrulama Sorunu

Dünden beri RDR2 Bozuk görüntü hatası veriyordu. Bu gün dosya bütünlüğünü doğrulama yaptırmayı denedim ama sürekli %20 de takılıyordu bende silip baştan yükledim şimdi sie %90 da takılı kalıyor 1 saat falan bekledim aynu durdu. Epic Gamesi bi kapat aç yaptım şimdi ise hâlâ %20 de 2 saat oldu...
Top Bottom