Arama sonuçları: *

• Users: tkod
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Adata Legend 850 Lite nasıldır

1tb olanından sipariş verdim 2500 TL ye sizce nasıldır pişman olur muyum?
  2. T

Sistemime 700w psu yeter mi?

Merhaba arkadaşlar sıkıntılı 3090 maceramın sonunda alacağım kartı 3090 olarak kesinleştirmiş bulunmaktayım, çift xeon e5 2690v3 işlemcim ve 4 slot total 56 gb ramim var, fsp hyper 700w psu mun 12v kanallarından toplamda 630w a yakın güç çıkabiliyormuş. Ocsuz bir 3090 ile sistemimi kullanabilir...
  3. T

İkinci El 3090 Aldım Ne Yapmam Lazım?

arkadaşlar merhaba banayeni sitesinden gainward rtx 3090 phoenix edition satın aldım kargosunu beklemekteyim. Kart sahibinin söylediğine göre 6 7 ay miningte kullanılmış ve hiç açılmamış. Kart geldiğinde hangi performans testlerini yapmam gerekir bellekler için test yapmam gerekir mi, ortalama...
  4. T

Anakarttaki iki tane 8 lik güç girişi

dual x99 anakartımda 2 tane 8 pin güç girişi var, şu an için 1 tane işlemci takılı fakat iki işlemciyi takacağım zaman ne yapmam gerekiyor? 700w fsp hyper powerım var fakat 4+4 sadece 1 adet 8 pini kullanabiliyorum, şu an tek 8 pin takılıyken de ikinci işlemci takılı olmasa da yanındaki...
  5. T

8 pinlik güç girişi uyar mı

arkadaşlar dual x99 anakartın 8 pinlik iki adet girişi var 24 pinden ayrı olarak güç için, fsp 700w hyper powerımın 6+2 güç soketi var taksam olur mu acaba?
  6. T

İşlemci soğutucusu anakarta uymuyor

arkadaşlar merhaba lga1155 den lga2011-3 e geçiş yaparken kule tipi soğutucumun uymadığını farkettim, aparat mı gerekiyor yoksa yeni soğutucu mu?
  7. T

X99 dual tek slot ram ile çalışır mı

Merhaba arkadaşlar x99 dual anakart aldım, zx du99d4 modeli. şuanlık elimde imkan olmadığından dolayı 1 adet 8gb ddr4 ram alabildim. çift cpu olan sistem tek ram ile çalışır mı acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  8. T

Xeon E-5 2690v3 alınır mı?

arkadaşlar merhabalar çinden yaklaşık 1000tl gibi bir fiyata 2 adet xeon 2690v3 işlemci alabiliyorum. dual x99 anakartla beraber kullanıp edit, grafik işlemlerinde kullanmak istiyorum. sizce performansı nasıl olur, fiyatına değer mi?
  9. T

Kulaküstü Kulaklık Önerisi

arkadaşlar ilk defa konu açıyorum yanlışım varsa mazur ola, 500 TL max bütçem var kaliteli uzun götürecek kulaklık istiyorum. rgb aşığı falan değilim ışıksız olması tercihdir. araştırdığım birkaç ürünü buraya ekliyorum şimdiden teşekkür ederim...
Top Bottom