Arama sonuçları: *

• Users: Kadir lcan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kadir lcan

Yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yarın bir kız arkadaşım ile buluşmam var ben daha önce bir kızla bir yerlere gidip bir aktivite yapmadım ne yapmam gerekiyor nasıl konuşmalıyım nereye götüreyim bu konu ilgili yardımcı olursanız sevinirim
  2. Kadir lcan

Kia Stonic 1.25 MPI Cool nasıldır

Kia Stonic 1.25 MPI Cool https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-kia-kisa-sureli-buyuk-indirim-ilk-sahibinden-stonic-duz-vites-1142885510/detay ben bu arabayı gözüme kestırdım ama sıze de bir sormak ıstıyorum 800.000 bütçe var ne almalıyım benim zevkime kalırsa egea croos var ama...
  3. Kadir lcan

doğum günü hediyesi tavsıye

beyler ağamın doğum günü ve ona hediye ne alayım parfüm ve kısıye özel bardak falan olmasın ama acil yardım gınede sız herseyı soyleyın
  4. Kadir lcan

EPİC indirimleri alınır mı??

arkadaşlar last of us ve god of war ben yıllarca izledim ve hepsini su gıbı bılıyorum sızce almalımıyım ayrıca sepette ek indirim de oluyor last of us 736 ındırılımlı fıyatı sepette ıse 493 god of war ıse 449 dan 301 e dusuyor
  5. Kadir lcan

saz ve baglama onerısı

arkadaşlar anlayanlar cevap verebilir mi benim bütçe 2 500 bir tane saz almak ıstıyorum ve anlamıyorum çok meraklıyım müzik aletine yardımcı olurtmusunuz
  6. Kadir lcan

virüs olmadan nasıl yama indiririm ?

arkadaşlar şuan mortal kombat 11 oynuyorum ve İngilizce gram bir şey anlamıyorum lütfen düzgün bir sekılde yardımcı olurumsunuz
  7. Kadir lcan

Göz kayması şaşılık ameliyatı

Arkadaşlar benim sağ gözümde şasiik var ama ameliyat tan korkuyorum hiç göz üzerine ameliyat olan varmı nasıl hissettiniz ve surecde ne yaşadınız
  8. Kadir lcan

Gameloop kasma sorunu

Arkadaşlar benim sistemim rtx 3060 12 GB işlemcim AMD ryzen 5500 toplamda 16 GB ram'im var ama oyuna giriş yaptığım zaman oyun içerisinde donma kasma gibi sorunlar var PUBG'de bunun bir çözümü var mı varsa yardımcı olursanız sevinirim
  9. Kadir lcan

fıtness gelısımıme yardım

beyler ben yeni başladım spora sabahları çalışıyorum ve is çıkısı gidiyorum spora fazla yemek yemiyorum aksam spordan sonra yemek yediğimde çok acıkıyorum ve az yesemde sankı çok yemiş gıbı oluyorum bana yemek ıcın öneride bulunurumsunuz
  10. Kadir lcan

bana ses sistemi onerin

beyler bilgisayarıma ses sistemi yapmak istiyorum bana güzel yüksek ses çıkarabilecek ses sistemi önerir misiniz? bütçe 2000
  11. Kadir lcan

Superonline internet kesintisi

arkadaşlar bir kaç gündür internetimde sorun oldu hayla devam ediyor ama 5 dk bile değil internet geliyor yarım saat kesılıyor bır keresinde PC bağlanan ethernet kablosunu çıkardım modemden ve internet geldi 10 dk sonra geri taktım 5 dk sonra geri gitti lan1 de takılıydı bende lan2 taktım ve PC...
  12. Kadir lcan

Forza Horizon 4 65 TL Değer Mi

arkdaslar ben farza 4 aldım 65 TL ye sızce degermı
  13. Kadir lcan

Sizce Hangi Battlefield Daha İyi?

oyun alıcam da sızce hangı battleflield daha ıyı akıcı hıkayesı ıyı acıl soylersenız
  14. Kadir lcan

hangi oyunu almalıyım

arkadslar 350 TL butcem var ve hangı oyun almalıyım bılmıyorum crysis var mesela ama hangısı daha akıcı ve sürükleyici bilmiyorum bılgı verırmısınız
  15. Kadir lcan

2004 LU asker devrelerıme selam olsun

arkadaşlar merhabalar ilk önce ben askere gideceğim merak ettiğim bir şey var benim kilom 110 beni askere alırlarımı çoğu kışı alırlar diyor bı kaç kışı almaz bu benim aklımı karıştırıyor ve kurcalıyor iyice sizce ne olur
  16. Kadir lcan

YUKSEK RAM KULLANIMI

ARKDASLAR RAM KULLANIMI BENDE 47 49 NORMALMI EGER DEGILSE NE YAPMAM LAZIM
  17. Kadir lcan

steam den oyun alma nasıl

steamden oyun almak ıstoyum ama adres kısmına ne yamam gerkek aci yazın
  18. Kadir lcan

kulak ici degısık bır sıvı

arkadaşlar cumartesi günü denize gittim ve eve geldim 1 gün sonra bilgisayarımı temizlemeye başladım ve kafamı eğilimli yan tutarken birden bire kulağımdan pislik karısık kan gıbı koyu bırsey geldı doktara gidemiyorum ve kulağım herhâlde çok kafa taktığımdan dolayı ağrıyor sizce neden olabilir...
  19. Kadir lcan

ekran kartı guncellemesı

arkdaslar ben ekran karıtımı gunceledım gecen gıne gelmıs durmadan guncelleme yapmakta sıkıntı olurmu kart rtx3060 dual
  20. Kadir lcan

ıktıdarın basına kım gecer merak amcalı sorudur kesınlıkle tartısma konusu degıldır

arkadaslar bugun yapılan secım sızce kım kazanır bır fıkrınız varmı
Top Bottom