Arama sonuçları: *

• Users: Frk61
  • Order by date
  1. F

Yardım epic games den aldığım fc24 açılmıyor

arkadaşlarda var giriyorlar birtek ben giremiyorum şansıma tüküreyim
  2. F

Yardım epic games den aldığım fc24 açılmıyor

epic den aldığım fc 24 ne yaptıysam açamadım epic den açınca ea app açılıyor sonra gidiyor geri geliyor ama oyun açılmıyor. ea app den açınca epic açılıyor ea gidip geliyor oyun açılmıyor ama epicde oyun çalışıyor yazmıyor. epic den açınca oyun çalışıyor yazıyor ama yine açılmıyor. yönetici...
  3. F

13 14 bin TL f/p sistem tavsiyesi lazım

İntel ekran kartı neyle denk 3050 gibi 1695923327 Beklesem mi biraz güzel bir sistem gelirmi acaba donanım arşivinden
  4. F

İntel ekran kartı neyle denk 3050 gibi mi
  5. F

13 14 15 arası bir sistem arıyorum pek bir şey bulamadım sizin önerileriniz var mı yada yakında gelirmi bu fiyatlarda sistem
  6. F

1000 TL civarı oyuncu kulaklığı önerisi

Gördüm de havit markasını hiç duymadım nasıldır acaba şuan razer var ondan iyi midir? acaba https://www.teknosa.com/razer-blackshark-v2-x-yesil-gaming-kulaklik-p-125089174?shopId=teknosa&utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.84.7
  7. F

Yardım Laptop bakımları yapıldığı halde çok ısınıyor

çok sağol deneyeceğim
  8. F

altında soğutucu var hava alsın diye işlemci gücünü kısmayı denemedim nasıl kısabilirim
  9. F

acer marka bir laptopum var bakımlarını (temizlik macun yenileme format) yapıldığı halde çok ısınıyor 100 dereceleri görüyor uygulamasından fanları fullesem bile çok düşmüyor ne yapabilirim öneriniz olursa sevinirim Laptop: https://www.epey.com/laptop/acer-an515-52.html ram 16 yükseltilmiştir...
  10. F

1000 TL civarı oyuncu kulaklığı önerisi

1000 tl civarı bir bütçem var piyasa çok yükseldi elimdeki paraya ne alabileceğimi bilmiyorum alabileceğim en iyisini almak istiyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  11. F

Corsair void elite 7.1 surround hala alınır mı?

Düzgün bir inceleme bulamadım Air modesinin bir 2 incelemesi var
  12. F

İtopya da 1100 TL olmuş akakçe de 1200 1500 civarı diyor senin kulaklık sıkma yapıyor mu rahatmı
  13. F

Corsair void elite 7.1 surround hala alınır mı? 1100 TL fiyata alınabilecek daha iyi bir kulaklık varmı ? Kullanan varsa kulaklarda rahatsızlık yapıyormu gözlük kullanıyorum razer Electra V2 var çok sıkıyor kafamı ve kulaklarım tam sığmıyor çok fazla ağrı yapıyor.
Top Bottom