Arama sonuçları: *

1. B

epicgames üzerinden oyun acilmiyor

merhaba epicgames üzerinden uzun süredir rogue company adında bir silahlı oyun oynuyorum bilgisiyarıma yakın zamanda format atmak zorunda kaldım oyunu tekrar indirdim fakat oyun başlatiliyor diyor görev yöneticisnide oyun acık gözüküyor ama ortada acılan bir oyun yok oyunu silip yükledim...
  2. B

Çözüldü✓ incehesaptan ürün aldım kırık cıktı

birinin iade ettigi kusurlu ürünü bir başkasına göndermek doğrumu ve ürünü annemler almadı annemler evdeydi kargo bırakıp zile basip gitmiş imzalanan bir şey falan yok aldıgın yere vereceksin diyorsunuz bende onu soruyorum ben bu ürünü incehesaptan satın aldım incehesabın verdigi kargo numarası...
  3. B

ben degişim talebi icin başvurdum verilen kod ile kargoya verip geri yolladım ne yapmalıydımki yani böyle durumlar hakkında hic bilgi sahibi degilim
  4. B

geldigi şekil böyleki kargonun :D cok komik ya firma kusurlu ürünü kakaladı yada kargo ürünü bızıkladı .. şanşımı denemek zorundayım 6700 lira para verdim sonuçta agaçta yetişmiyor para :) dahada vatan harici biryerden alişveriş yapmam senelerdir aliyorum başıma böyle aptalca bir şey gelmedi...
  5. B

yani biz evde degilken evin yaşlılarına kargoyu teslim almışlar daha doğrusu zile basip kargoyu bırakıp gitmişler birde evin dagınıklıgı icin üzgünüm dışardan gelmiştik oda o yüzden bir hayli dağınık ama ürünü acarken video cektik videoya bakarsanız kutudaki hasar ürünü cıkardıktan sonra...
  6. B

kutuda hasar varmişta ürün kutudan cıkmadan kutudaki hasar belli bile olmuyordu ürün kutudan cıkınca kutudaki yırtık iceri doğru gecince kutudaki hasar belli oldu ürün geldiginden 2 3 saat sonra degişim talebi oluşturdum direk sonraki günde kargolandı ürün geri
  7. B

merhaba incehesaptan intense x60 monitor aldım ürün kutudan kırık cıktı servise gönderdim garanti durumu garanti dışı diyor sonuç sonuçlanamadı diyor tam olarak ne demek bu elimdemi patlamiş oluyor şimdi :D ne gibi adımlar izlemem gerekiyor ilk defa başıma geliyor böyle bir durum
  8. B

Çözüldü✓ Rtx 4070 beklenmeli mi?

valla doların euronun hali belli günlük sabit artıyor iyice düşün bence :D
  9. B

Xigmatek Frontliner EN8811 boyut problemi ?

merhaba yakın bir arkadaşım ekran kartı guncellemesi yapıcak kullandıgı kasa bu Xigmatek Frontliner EN8811 fakat kendisi kasasının ekran kartı destek boyutunu bilmiyor eski kasa oldugu icin sanırım internette baktım biraz ama bende tam bir şey görmedim boyutu ile alakalı acaba bu kasa kac cm...
  10. B

bu kart alınır mı? inno3d 3070 x3

2ci el ürün tercih etmiyorum yoksa evet dediginiz gayet mantıklı
  11. B

valla bende merak ediyorum :D soruda gayet ortada aslında ama
  12. B

fikirleriniz deneyimleriniz benim icin önemli lütfen konuya bakan arkadaşlar bilgisi varsa paylaşmaktan cekinmesin
  13. B

amd 5600xt kullaniyorum ve kesinlikle amd almam artık 2ci el ürünede pek sıcak bakan biri degilim 0 alma taraftariyim
  14. B

merhaba kartımı güncellemeyi düşünüyorum bir süredir acıkcası palit 3070 alicaktim ama stok azaldigi icin artik sistem olarak satiliyorlarmiş ve başka satan yerlerde cok absürt fiyatlar istedigi icin kafamda böyle bir kart var ancak doğru düzgün incelemesini falan göremedim cogu yerde inno...
  15. B

butceme gore iyi bi secim mi

düz 3060 sisteme sanki bir tık fazla gibi ya
  16. B

AMD ekran kartı alınır mı?

ben amd kullanicisiym wattman yemekten darlandim 3senedir :D bence amd burdan bile kaybediyor direk
  17. B

Herhangi bir kasaya dikey ekran kartı takım aparatı takılabilir mi ?

td500 kullaniyorum acaba td500e takilabiliyormu ?
  18. B

Hangi ekran kartını tercih etmeliyim?

amdnin pek umrunda oldugunu sanmiyorum genel olarak kullanıcılar downgrade falan yaparak cözüm bulmaya calişiyor
  19. B

Hangi ekran kartını tercih etmeliyim?

her insanda olmuyor ancak ben 5600xt kullaniyorum ve wattman yemekten bıktıgım icin ndivia yönelicem amd alicaksan böyle bir risk oldugunu bilmelisin bence :D
Top Bottom