Arama sonuçları: *

1. T

HAT DEĞİŞİMİ İÇİN YARDIM

Turkcell kullanıyordum faturalı hattım var aradılar 1 yıl doldugu için fiyatın 2 katına çıkacagını söylediler, sizce ne yapmalıyım en uygun fiyat için?
  2. T

Steam ForzaHorizon5 Hata veriyor!!

Forza5 giriyorum oyun donuyor ryzen 5 5600 b550 gaming plus 3060eagle Sadece forza5 e girince oyun ve steam kitleniyor böyle hata veriyor.
  3. T

Logitech S220 YARDIM

Logitech s220 var bende sıfır sayılır ama görselde ses açıp kapatma yerindeki tekerlek ile sesini yükseltip açılabiliyor sorunum şu ki orada temassızlık var stereo olarak çalışmıyor sesi az geliyor bazen farklı bir hoporlerden ses geliyor sadece bu sorunu nasıl çözerim ? sanırım kronik bu ses...
  4. T

RYZEN 5 5600 RAM HAKKINDA

r5 5600 işlemcim var ramlar 3600 mhz ama 3200 mhz de kullanıyorum 3600 mhz de kullansam performans farkı olurmu? işlemci kaç mhz ram destekliyor acaba bilen varmı?
  5. T

Jack Kablosu arıyorum.!!!!!!

Merhaba internette göremedim aradığım bir jack kablosu var logitech s220 hoporler için 1 tarafı jack kablosu olacak diğer 2 ucuza sağ ve sol olarak ayrı olandan bulamadım varmı bilen
  6. T

OC SONRASI VOLTAJ DALGALANMASI

MERHABA OC SONRASİ VOLTAJ TEST SONLARİNA DOĞRU ARTİYOR SABİTLEMEME RAĞMEN SORUN NEDİR? 120 w çıkıyor 88w iken Uzun süre 88w da duruyor sonra çıkıyor
  7. T

EKRAN KARTI FAN DURUYOR GİBİ OLUP TEKRAR ÇALIŞIYOR

Ekran kartının fanı duruyor gibi olup tekrar çalışıyor, msi after brunnerden fan da dalgalanma göremedim sorunu yaşayan ve çözümünü bilen varmıdır? Sistem MSİ B550 GAMİNG PLUS GEN4 ANAKART R5 5600 CUP 4.9 GHZ OC MSİ 240MM SIVI SOGUTMA 750WAT 80+ PSU EKRAN KARTI GİGABYTE GTX 1080Ti Aorus FAN...
  8. T

EKRAN KARTI ÖNERİSİ FP

RYZEN 5 5600 İŞLEMCİM VAR 4.8 GHZ OC ANAKART MSİ B550 GAMİNG PLUS GEN4 32GB DDR4 RAM 240MM SIVI SOĞUTMA ŞUAN 3060 KULLANMAKTAYIM EN TEPE HANGİ EKRAN KARTINI TAKABİLİRİM OVERCLOCKLU HALİYE F/P OLARAK EN İYİSİ NEDİR?
  9. T

2 EKRAN KARTI İLE YAYIN AÇILIRMI?

3060 ve rx 590 se ekran kartım var oyun oynarken yayın vs yaparken fps düşüyor haliyle, yayını rx 590 ile yapma şansım varmı oyun oynarken fps kaybı yaşamamak için?
  10. T

2 EKRAN KARTI İLE YAYIN AÇMAK ?

3060 ve rx 590 se ekran kartım var oyun oynarken yayın vs yaparken fps düşüyor haliyle, yayını rx 590 ile yapma şansım varmı oyun oynarken fps kaybı yaşamamak için?
  11. T

BİLGİSAYAR MAVİ EKRAN VERİYOR

1 YILLIK TOPLAMIŞ OLDUĞUM PC MAVİ EKRAN VERMEYE BAŞLADI 3 AY ÖNCE GEN4 SSD VE ANAKART UPDATE ETTİM 3 AYDIR HİÇ BİR SORUN YOKTU. MAVİ EKRAN VERİYOR BAZEN WİNDOWS TAMEMEN DONUYOR DAHA YENİDEN BAŞLATINCA GÖRÜNTÜ GELMİYOR . SİSTEM ISINMIYOR STRESS DE EN FAZLA 70 GÖRÜYOR SİSTEM RYZEN 5 5600 MSİ B550...
  12. T

SAPPHİRE RX 590 SE TERMAL MACUN SONRASI ISI ÇOK DÜŞMEDİ

ORJİNAL MX6 TERMAL MACUN SÜRDÜM AMA 77 DERECEDEN 74-70 DERECELERE DÜŞTÜ NORMALMI?
  13. T

RX 590 TERMAL MACUN VE PED ÖNERİSİ

EKRAN KARTIM İÇİN EN İYİ TERMAL MACUN NEDİR? ELİMDE MX4 VAR VE PED ÖLÇÜSÜ BİLEN VARMI? LÜTFEN KONU DIŞI DİYALOG A GİRMEYELİM.
  14. T

RX 590 NİTRO S.E ISI DEĞERİ KAÇ OLMALI?

RX 590 NİTRO SE 8GB ISI DEĞERLERİ NASIL?? FURMARK 78 DERECE DE ÇALIŞIYOR . ETS 2 de 74 derece fan %100 de çalışıyor Termal macun değişim yapılmak gerekirse hangi macunu önerirsiniz?
  15. T

Windows Olay günlüğü hataları!!

BU ŞEKİLDE BİR ÇOK HATAALIYORUM BUNLARI TEMİLEMENİN BİR YOLU YOKMU ?
  16. T

MSİ CENTER YÜKLENMİYOR.

SEBEBİNİ BİLEN VARMI YAZDIĞI ŞEYİ YAPTIM SORUN AYNI
  17. T

İŞLEMCİ DEĞİŞİKLİĞİ SONRASİ GÖRÜNTÜ GELMİYOR

YEDEK PC TOPLUYORUM MEVCUT SİSTEMİM Ryzen 5 5600 VE MSI B550 GAMİNG GEN 3 ANAKART A SAHİBİM. SATİN ALDIĞIM Ryzen 3 1200 İŞLEMCİYİ TEST ETMEK İÇİN TAKTIM GÖRÜNTÜ GELDİ BURAYA KADAR SORUN YOK. SONRA KENDİ İŞLEMCİMİ TAKTIM GÖRÜNTÜ ALAMADİM BİOSU DEFALARCA SIFIRLADİM YİNEDE GELMEDİ. RAMLERİ SİLGİ...
  18. T

Çözüldü✓ İŞLEMCİ DEĞİŞTİRDİM GÖRÜNTÜ GELMİYOR

YEDEK PC TOPLUYORUM MEVCUT SİSTEMİM Ryzen 5 5600 VE MSI B550 GAMİNG GEN 3 ANAKART A SAHİBİM. SATİN ALDIĞIM Ryzen 3 1200 İŞLEMCİYİ TEST ETMEK İÇİN TAKTIM GÖRÜNTÜ GELDİ BURAYA KADAR SORUN YOK. SONRA KENDİ EKRAN KARTIMI TAKTIM GÖRÜNTÜ ALAMADİM BİOSU DEFALARCA SIFIRLADİM YİNEDE GELMEDİ. RAMLERİ...
  19. T

İNTERNET 4 DK SONRA GİDİYOR YENİDEN BAŞLATINCA GELİYOR

Aniden kendi kendine oldu internet gidiyor dns hatası veriyor pc yi yeniden başlatıyorum düzeliyor 4 dakika sonra yine aynısı oluyor hiç bir şey yüklemedim aniden oldu daha öncesinde nadir oluyordu sorun daha sonra sıklaşmaya başladı muhtemelen 2 dakikam kaldı bunu yazarken :D bağdaştırıcıyı...
  20. T

Xeon X5660 İçin Anakart Önerisi!!!

Xeon X5660 Aldım bu işlemciyi overclock yapmak için hangi anakart önerirsiniz?
Top Bottom