Arama sonuçları: *

1. O

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Root izni vermeyi buldum ben. Forumu aşağıya bırakıyorum sayfayı translate ile inceleyebilirsiniz, birinin işine yarar belki. Benim cihazımda yazılım güncellenmiyordu burdan bulduğum güncel yazılımla kendine geldi alet. İki tarafı erkek usb ile cihazı güncelledim akşam da root denicem...
  2. O

Versiyonunu atabilir misin? Birde cihazı amazondan mı aldın aliexpressden mi?
  3. O

Bizim cihaza güncelleme gelmiyor nedense. Rus forumundan bir drive linki buldum son güncellemeyi atıyolar sürekli. Denemek isteyen varsan linki atıyorum. İki ucu usb a bulursam ben de denicem. https://drive.google.com/drive/folders/1gw4KIPF-oxtiNV8k_7J4h1TTU51LWrqp
  4. O

HDMI'da sıkıntı olabilir mi hocam değiştirmeyi denedin mi?
  5. O

Amazon prime ve netflix için çözüm bulundu mu? Birde bazı youtube kanallarında güncelleme sürümü farklı benimki 2013 de gözüküyor. Manuel güncelleme yapabiliyor muyuz acaba?
  6. O

Xbox one FC24 kaldırırmı?

Xbox one'da oyunların hepsi standart 30fpsdir buarada grafikler de ona göre ayarlanır.
  7. O

Konsollarda grafik ayarı gibi bir seçenek yoktur. Direk konsola optimize olarak çıkar oyunlar. Ama pc ile karşılaştırmak istiyosan youtubedan "xbox one vs pc fc24" diye arayabilirsin. Ama oyunları genel olarak konsola ortalama-yüksek grafikte çıkartırlar.
  8. O

Konsollarda kasma gibi bir durum yok. Rahatlıkla oynayabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun:)
  9. O

Güncelleme yapanlar sürümlerini yazabilir mi acaba. Benim cihazıma güncelleme gelmedi ve yabancı viideolarda daha yeni sürüm olduğunu gördüm. Güncelleme indirebileceğimiz bir site var mı? 1709065839 Bu videonun açıklama kısmında buldum yarın deneyeceğim.
  10. O

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

Denedim harbi tam oturuyor. Güzel tavsiye.:ROFLMAO:
  11. O

Bende usb ve hdmi çalışmıyor artık nedense. Sıfırlamayı da denedim. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  12. O

Bende de çalışmadı. Çözüm bulan yazsın lütfen yoksa sıfırlamayı deneyeceğim.
  13. O

Benim de aynı sebepten olabilir. Aldığım gibi admin modunu açmıştım. Kapatmanın yolu var mı?
  14. O

USB bende gözükmüyor deneyen var mı?
  15. O

Eve gidince deneyeceğim. Kendi içindeki dosya yöneticisi görmüyor mu? Ayrıca mouse bağlamayı da denedim onu da algılamadı.
  16. O

USB ile film izlemeyi deneyen oldu mu? Telefonumu bağlayınca sarj ediyor fakat usb görmüyor.
  17. O

İnce ayar yapıcak bir yer bulamadım açıkçası. Tak çalıştır bir ürün. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CBZNJMMN?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image Burdan aldım. Görevli benden vergi parası istemedi.
  18. O

Kumandayı çözdüm. Biraz yakından göstermek gerekiyormuş. Vergi gelmedi, amazon zaten baştan alıyor vergiyi. Başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
  19. O

Benim geldi ama kumandası çalışmıyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?
  20. O

18k Telefon Önerisi.

S21 5g ye bakabilirisinz. Özellikle kameraya önem veriyorsanız.
Top Bottom