Arama sonuçları: *

• Users: KadrN
  • Order by date
  1. KadrN

ZALMAN Z3 PLUS EKRAN KARTI UYUMU

Arkadaşlar selam, Zalman Z3 Plus kasama Asus RX 6600 almak istiyorum fakat kasa içinde yeterli yer var mı emin olamadım, araştırma yaptığımda; kasanın boyutu : 192 x 465 x 430 mm ekran kartının boyutu: 243 x 134 x 49 mm kasa içinde ekran kartı destek çubuğu bulunmakta : [/URL] sizce...
  2. KadrN

Ryzen 5 2600 İşlemci için Anakart Önerisi

Crucial Ram'imin verebilceği toplam Mhz 2667 zaten. OC desteklemiyor.
  3. KadrN

Bios'a girdiğimde XMP seçeneği açık değildi, o nedenle hızını arttıramadım. Zaten bir Ram'in 2667 Mhz'de çalışıp diğerinin 3200 Mhz de çalışması olabilir mi? İlk defa duyduğum için soruyorum.
  4. KadrN

Anakartımın desteklediği frekans hızı 2667 oldu için. Bu nedenle de Anakartımı değiştirmek istiyorum.
  5. KadrN

Crucial Ram 2667 MHZ değerinde çalıştığı için aldığım Patriot Ram hiçbir işe yaramıyor, tam performansını veremiyor. Elimde biraz para varken Anakartımı yükseltip daha sonrasında Ram'i iki Patriot yapmak istiyorum.
  6. KadrN

Teşekkür ederim B450 SH2 modeline bakacağım. 😁
  7. KadrN

MSI olması zorunlu değil sanırım ancak ekran kartım da MSI RX460 modeli uyumsuzluk sorunu yapar mı? @Nasparus @Tosbağa
  8. KadrN

Gençler selam. Şu anki sistemimde kullandığım anakartı daha sonrasında yapacağım RAM geliştirmesi için değiştirmem gerek ancak sistemime uygun ucuz yollu bir anakartı nasıl bulabilirim bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim, sistemim şu şekilde; B350M PRO VD-Plus Ryzen 5 2600. MSI RX460 4...
  9. KadrN

EKRAN KARTI CORE CLOCK HIZI YAVAŞLADI

Hocam şu anda cihaza DDU programıyla sıfırladım ve yeniden kurdum olmadı. Sonrasında ekran kartını tamamen çıkardım ve taktım yüke binince standart değerlerine dönüyor ilgin için teşekkür ederim. Düzenliyorum 1100 civarlarına çıktı sadece. Dün yeni bir güncelleme geldi, sebebin bu olmasını...
  10. KadrN

tam kullanımını araştırmam lazım da, hocam boştayken arada 700 civarlarına ve üstüne saniyelik çıkıyor daha sonra düşüyor. Yük altında ise dediğim gibi sabit 470 civarlarında kalıyor. Çok saçma :D
  11. KadrN

oc ayarlarını yapıp atayım ancak bir değişim olmadı (yok hocam 470-670 küsür civarlarında geziyor.)
  12. KadrN

Zaten o şekilde, kartın fanı dönmüyordu bende temizledim ve yağladım şu anda sıkıntı yok ancak kartın çekirdek hızı düşmüş, bellek hızı sabit şu an.
  13. KadrN

Gelişme yok.
  14. KadrN

Gençler selamlar, daha yeni ekran kartımın fan temizliğini yaptım ve taktım, cihaz çalışıyor ama büyük bir sorun var. Kartın Core Clock hızı oldukça yavaş, Afterburner ile kontrol ettiğimde stok hızında çalışmıyor, bir iki oyun denedim ve yüzde 70 civarlarında performans kaybı yaşadım. Bunun...
  15. KadrN

Çözüldü✓ Linkteki mousepad alınır mı?

Açıklık getiriyorum, şimdi almaktan vazgeçtim bende, alan varsa yorumunu bekliyorum.
  16. KadrN

RX 460 SICAKLIK DEĞERLERİ

Arkadaşlar selamm. Bugün ekran kartıma OC yapmak istedim fakat stres testine tabi tuttuğumda hayal kırıklığı yaşadım. Ekran kartımın sıcaklığı 100% kullanımda 85 dereceye ulaşıyor ve sabit kalıyor. Resimde Power limit kısmını +10 olacak şekilde ayarladım, voltaj kısmına dokunmadım. Ekran...
  17. KadrN

Rehber GTX 1650, GTX 1050 Ti, RX 550 ve GT 1030 neden 0 olarak alınmamalı?

Peki OC'u nasıl? yapılırsa performans elde edebilir miyim?
  18. KadrN

Rehber GTX 1650, GTX 1050 Ti, RX 550 ve GT 1030 neden 0 olarak alınmamalı?

peki rx 460 4 gb hakkında bir bilgin var mı? Düşüncelerin neler.
Top Bottom