Arama sonuçları: *

1. D

Pasaport yıkandı ne yapmaliyim

Vizesi gitmez değil mi
  2. D

Pasaport yıkandı ne yapmaliyim

Annem babamın ceketini yıkarken yanlışlıkla iç cebine bakmayı unutmuş ve pasaportun sayfaları yırtılmış pasaport zaten gitmiş daha 8 yılı vardı babamın vizeleri gider mi Amerikan ve schengen vizesi gider mi lütfen yardım edin
  3. D

Uygun Oyun Önerisi??

yani simulasyon vb ets fln var
  4. D

Uygun Oyun Önerisi??

Steamde epic games de ve ps store de indirim var çok fazla fiyatlı alamam max 250 TL bütçem var güzel onlıne oyun öneriniz var mı
  5. D

Ekran kartımın fanı dönmüyor görüntü veriyor.

aynısı ark. oldu tamire ver bence yoksa 90 derece görürsün
  6. D

Uygun Fiyatlı Telefon

Yakın zamanda yüklü miktarda alışveriş yaptım ve telefonum bozuldu aileme çok yük yüklemek istemiyorum 2. el kamerası iyi olan (titreşim önleyici kamerada güzel video çeken) oyun oynamayacağım oneplus vb olabilir ama ıPhone olmasın o yeterli önerileriniz için teşekkürler bütçe 9 k ama daha azı...
  7. D

1 1.5 milyona uzun yol arabası

skoda octavia
  8. D

Csde seçkin açılmadı

SEÇKİNDE 21 MAÇ KAZANDIM AMA 99 DA 1 MAÇ DAHA MI ATMALIYIM SEÇKİN AKTİF
  9. D

Kulaklık ve Mikrofon Önerisi

Kulaklık olarak logitech g435 almayı düşünüyorum ancak mikrofonunun kötü olduğunu duydum sizce yanına mikrofon almalımıyım (harici) yada başka kablosuz kulkalık öneriniz var mı ( Logitech olursa iyi olur) mikrofon önerilerinizi bekliyorum total bütçe kulaklık için 2300 TL mic için 1 k
  10. D

Logitech G733 alayım yoksa başka kablosuz kulaklık mı?

ben g 435 bakıyorum arada vergi dahil 1 k fark var
  11. D

tamamdır bence alınabilir çünkü media world denen bir site var duymuşsunuzdur orda 140 euro yani çok iyi fiyat
  12. D

Nerede buldunuz acaba hocam
  13. D

Şifresini bilmediğim tiktok kapatma

Tiktok hesabımın gmail Ve şifresini bilmiyorum nasıl kapatabilirim acil destekk
  14. D

Şifrsini bilmediğim tiktok hesabı kapatma

Tiktok hesabımın gmail Ve şifresini bilmiyorum nasıl kapatabilirim acil destekk
  15. D

Kulaklık önerisi ? ?

Daha Ucuz ve Oraya gitme şansım olduğu için 1709316051 https://www.mediaworld.it/it/product/_logitech-g435-wireless-cuffie-gaming-nero-163594.html Ben Bunu Almayı Düşünüyorum Elden veya İnternetten
  16. D

Kulaklık önerisi ? ?

Şu anda gamepower tinker kullanıyorum İtalyadan almayı düşünüyorum bu kulaklığı ne kadara satarım en başta sonra ben logitech kablosuz kulaklık almak istiyorum ama arkadaşlarla oyun oynarken her an odama annem kardeşlerim girebiliyo o yüzden microfon kapatma tuşu olan (kulaklığın üzerinde ) yada...
  17. D

Kulaklık önerisi ? ?

Şu anda gamepower tinker kullanıyorum İtalyadan almayı düşünüyorum bu kulaklığı ne kadara satarım en başta sonra ben logitech kablosuz kulaklık almak istiyorum ama arkadaşlarla oyun oynarken her an odama annem kardeşlerim girebiliyo o yüzden microfon kapatma tuşu olan (kulaklığın üzerinde ) yada...
  18. D

Sistem montajında soru sorabileceğim bir arkadaş varmı?

6 ay sonra veya yaza doğru kaliteli bir macun almanı öneririm
  19. D

takabildin mi kankam
  20. D

tamamdır dostum yazabilirsin istediğin zaman
Top Bottom