Arama sonuçları: *

1. H

İkinci el apple watch satacağım fiyatı ne olmalı?

5 ay önce apple watch series 8 45mm satın aldık bi kere falan kullanıp rafa kaldırdım. Orda yıllanmasını beklemektense satmanın iyi bir fikir olacağını düşündüm ama bu işlerde daha önce bir tecrübem olmadı. Sizce hangi fiyata koymalıyım sarı site üzerinden ilan verdim bu arada ve elden satmayı...
  2. H

S21FE yerine alınabilecek telefonlar

Yakın zamanda mediamarkt üzerinden s21 fe almayı düşnüyordum biraz araştırma yaptım ve batarya ve işlemci konusunda hüsrana uğratabileceği gerçeği ile karşılaştım bataryanın hızlı bitmesi olsun sadece 25 w desteklemesi olsun ısınma sorunu olsun gibi gibi bu biraz kafamı kurcaladı. Bu fiyat...
  3. H

Uygun Fiyatlı Oyuncu Bilgisayarı Arayışındayım

sisteme dahil olan kasa stokları tükenmiş başka bir kasa seçincede bütçemi aşıyor önerilebilecek başka sistem var mı
  4. H

monitörüm var asus tuf gaming vg247q1a 165 hz sadece kasa arıyorum
  5. H

Abiler ben bu işlerden anlamam o yüzden buradan konu açıyorum. Bir bilgisayar arayışındayım son zamanlarda ve benim isteğim uygun fiyatla işimi görmesi elbette az daha koyup daha iyi performanslı bileşenler alabilirim ama benim işimi gördüğü sürece bir sorun görmem. Ben günlük hayatımda lol...
  6. H

11.000 TL bütçe ile geliştirilmeye uygun toplama pc önerebilir misiniz?

Bütçe 12k ya çıkarılabilir tek beklentim ileride yükseltme yaparken uyumluluk gibi sorunları yaşamamak cevaplarınız için teşekkür ederim
  7. H

11.000 TL bütçe ile geliştirilmeye uygun toplama pc önerebilir misiniz?

Öncelikle merhabalar. Ben şimdilik beni idare edebilecek ama ileride de ekran kartı ve işlemciyi yükseltebileceğim bir sistem toplamak istiyorum. Bütçem 11.000 TL civarı ileride işlemciyi ryzen 5 5600 ekran kartını da rtx 3060 12GB olarak geliştirmek istiyorum bu işlerden de pek anlamam yardımcı...
Top Bottom