Arama sonuçları: *

1. S

Fifa 23 sürekli oyundan atıyor

Haklısın hocam ama PC geldiğin de böyleydi neyseki sorun çözüldü bence birçok kişi bu yüzden oyun felan oynayamiyor
  2. S

Biosu bir alt sürüme geçirdim düzeldi call of duty sorunsuz çalışıyor dün ne denediysem felan olmamıştı çok teşekkür ederim hocam 🙏
  3. S

Şimdi biosu betadan bir eski sürüme güncelledim format atıyorum bakalım bir şey değişecek mi sinir oldum çok fena :/
  4. S

Driver booster tarzı programlara felan gerek var mı ? 1678572412 hayır yüklü değildi hocam
  5. S

Şimdi yeniden format attım temiz bir şekilde driverleri nasıl yükleyebilirim ne kullanabilirim en güzelinden ?
  6. S

Silip yeniden yükledim oldu :D
  7. S

Evet hocam hepsi o şekilde
  8. S

Fifa 23 hallettim sorun kalmadı ama ne yaptıysam Call of duty modern warfare 2 açılmıyor deli olacam artık ne biçim bir şey bu :/
  9. S

3001 kurulu hocam
  10. S

3200 mhz
  11. S

Evet hocam standartta
  12. S

Merhaba arkadaşlar yeni sistem aldım tüm güncellemeler driverler felan sorunsuz kurdum Fifa 23 oynuyorum sürekli kurdum ama oyuna başlıyorum sonra hiçbirşey demeden direk oyundan atıyor sizce sebebi ne olabilir . Sistemim ; R5 5600 x Asus dual rx 6700 xt Asus tuf gaming b550 m plus 1 tb ssdi
  13. S

Çözüldü✓ Bu fiyata alınır mı ?

Teşekkür ederim o zaman 1 tb ssd seçip bunu alayım geçeyim
  14. S

Çözüldü✓ Bu fiyata alınır mı ?

Merhaba arkadaşlar evimim yakının da bir arkadaş sistem satıyor bu şekilde ; AsRock A520M-HDV Socket AM4, DDR4 4733+Mhz(O.C.) AMD Ryzen™5 5600X Patriot Viper Black RGB 8+8 16 GB 3600 MHz DDR4 Dark Freezer X93 92mm Fan LGA115X/AMD Kule Tipi Soğutucu AMD Radeon™ RX 6700 XT Phantom Gaming D 12GB...
Top Bottom