Arama sonuçları: *

• Users: crisp
  • Order by date
  1. C

Vatandan AMD R5 7500F +GIGABYTE GeForce RTX 4060 Sistem 26.477 TL Alınır mı?

Şahsen ben almam 8 GB olması ekran kartının beni rahatsız ediyor. 4060 Ti olsa güzel fırsat sayarım tr de alırken sonradan satma/yenileme ihtiyacın olduğunda elden çıkarabilir misin? düşünmek gerek
  2. C

Vatandan AMD R5 7500F +GIGABYTE GeForce RTX 4060 Sistem 26.477 TL Alınır mı?

4060 sistemleri her tarafa dayamışlar yabancı kanallarda düz 4060 ile ilgili yorumlar pek iyi değil. Arşiv youtube kanalı da sanırım çok uygun olduğunda alınır diyordu.
  3. C

45K ve Altına Hazır Sistem

Başlıkta yazdığı gibi 45.000 TL ve altında sistem önerileriniz nelerdir. -Ağırlıklı olarak FPS oynunları oynuyorum Apex Legends, Cs2, Val, Overwatch tarzı -İşlemci Amd tercihim ekran kartı nvidia olur ama 4060 sistemler önermeyin lütfen. -Tercihen peşin fiyatına taksit yapan yerlerden olursa...
  4. C

OLED 120Hz vs 144-165Hz IPS Laptop?

OLED renk canlılığı ve karanlık modu çok daha güzel gözüküyor ve OLED 0.2 ms tepki süresi sunuyor 144hz ve 165hz'nin verdiği 3ms tepki süresi/yenileme hızını telafi eder mi?
  5. C

Çözüldü✓ Excalibur G870 vs Acer nitro 5 an515 46 ikisi arasinda kaldım

Stokta kalmamış ben düşünürken ...
  6. C

Çözüldü✓ Excalibur G870 vs Acer nitro 5 an515 46 ikisi arasinda kaldım

Casper Excalibur G870 Excalibur ve Acer Nitro 5 an515 46 Acer nitro Casper Excalibur işlemci ve RAM olarak daha iyi gözüküyor ama Acer marka olarak daha çok güven veriyor. Bunlar dışında bütçe dahilinde bunu alma bunu al dediğiniz varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
  7. C

Çözüldü✓ İkinci el oyun laptopu alınır mı?

Sabit olarak bir yerde kalmadığımdan dolayı Laptop almak istiyorum. Sık oynadığım oyunlar genelde online oyunlar Valorant, CSGO gibi oyunlar önerinizi ve bilginizi almak istiyorum daha önce ikinci el alanlar varsa tecrübelerinden bahsederse güzel olur.
Top Bottom