Arama sonuçları: *

1. GercekZenci

Denetim masasında birden fazla g-mail e-tablolar

Fotoğraftaki gibi birden fazla gmail ve e-tablolar var ve ayrica birden fazla drive ve dokümanlar var Chrome'da benden baska hesap yok lakin bunlardan birini silmeye çalıştığımda Chrome'da Kullanıcı 1,2,3 adında 3 tane daya kullanici ekleniyor bunun ne demek olduğunu bilen biri var...
  2. GercekZenci

Sanırım virüs yedim yardımcı olun lütfen

Usbye attim format attim
  3. GercekZenci

Nasıl yani hocam
  4. GercekZenci

3000-6000 TL bandinda direksiyon seti önerisi

G27 6.500 g25 5.500 TL hangisini önerirsiniz
  5. GercekZenci

Dfgt artık alınmaz diyorlar baya eskiymis. G29da yasadigim cevrede 7k assasi yok 1693306858 Bulmam icin cok ugrasmam lazim
  6. GercekZenci

Arkadaşlar merhaba,3000-6000 TL arası bi bütçem var asetto corsa ets vb. Oyunlar için alacağım. v900s'e baktim lakin onu önermiyor çoğu kişi kullanan arkadaşlar var mı veya siz onerir misiniz yoksa bu fiyat bandına ne önerirsiniz? Teşekkürler iyi forumlar.
  7. GercekZenci

İptal ettim kapatıp actim kasanin onundeki usb girislerinden elektrik geliyordu arkadakilere taktım şuan baştan başladı beklioz
  8. GercekZenci

Hocam 3 saattir tariyor daha demin dosyalari kurcaliyordum ve simdi siyah ekran var tek sekme malwarebyte onun dışında duvar kağıdı ve simgeler yok napicam kapatiyim mj
  9. GercekZenci

28 dakikadır tariyor
  10. GercekZenci

Tek çare format mi 1692538569 Usb bellekler var onlara atacagim birsey olur mu 1692538591 İnternet kablosunu bağlı değil
  11. GercekZenci

Harddiskte cok onemli video fotoğraflar var onları napicam
  12. GercekZenci

Arkadaşlar daha demin YouTubeda videol izliyordum ardindan alt+f4 attim csgo girdim tam tikladim ardindan sesler gelmeye basladi csye tiklamadan once de baslamis olabilir,su şekilde konuşmalar vardı "tusa bas,tusa bas (gordun mu tusa basti) tusa basti,biz seni izliyoruz(biz seni heryerden...
  13. GercekZenci

Çözüldü✓ ekrandaki yatay saydam çizgiler

ekranda resimlerdeki gibi çizgiler oluyor ekran kartını,bilgisayarı yeniden baslattım fakat aynı sorun devam ediyor çizgiler aynı yerde sizce neolmustur nasıl çözerim?Teşekkürler iyi forumlar 1691265232 çizgiler aynı yerde saabit kalmıyor spotifydaki gibi uuygulamanın cevresınde yatay olarak...
  14. GercekZenci

Çözüldü✓ a

arkadaslar merhaba bende a320m gaming anakart var buna bir bluetooth dungle almak istiyorum destekler mi?
  15. GercekZenci

STEAM TAKAS DOLANDIRICILIĞI

lan sen cyberrulzun cekilişini kzanan arkadaşsın şimdi tanıdım
  16. GercekZenci

STEAM TAKAS DOLANDIRICILIĞI

senin şikayetinle hiçbir hesap kapanmaz. dmarket bildiğim kadarıyla guvenli,eger yanlıs bırsey yapmadıysan paranı veya itemini verirler
  17. GercekZenci

Öneri 1k civarı kulaklık önerir misiniz

hocam alternatif bir şey önerebilir misiniz? a320m gaming
  18. GercekZenci

Öneri 1k civarı kulaklık önerir misiniz

Gençler selam 800-1400 civarı bütçem var mikrofon kalitesi benim için önemli onun dışında ortalama bir ses kalitesi olsa da işimi görür fifine ampligame h6 almayı düşünüyordum fakat 300 kusur TL zam yedi bu fiyata alınır mı veya ne önerirsiniz...
Top Bottom