Arama sonuçları: *

1. Furkan Karagülle

🔥İndirim Familia Plus Natural Çek Al Mendil 150LI 2 ADET ALIMDA ADET 159TL

Bundan da aldık bakalım.. Bu gidişle beş parasız kalacağız. :D
  2. Furkan Karagülle

🔥İndirim Familia Plus Natural Çek Al Mendil 150LI 2 ADET ALIMDA ADET 159TL

Bunu almak pek mantıklı değil sanırım. Edit: Çoklu paketmiş. :D
  3. Furkan Karagülle

🔥İndirim Finish Quantum 80 Kapsül Bulaşık Makinesi Tableti 2'li Alımda Adet 244TL

Şu en basit Classic olanlardan vardı evde yaklaşık 140 tane, onlardan da memnundum. Bir yıldan fazla yetecek tablet var, biraz fuzuli oldu.
  4. Furkan Karagülle

Öneri Spor salonu fiyatları ve önerisi hakkında

https://www.macfit.com/ Fiyatlar hakkında net bilgiye sahip değilim. Direkt sitesinden kontrol edebilirsin.
  5. Furkan Karagülle

Öneri Spor salonu fiyatları ve önerisi hakkında

Kocaeli'nde MACFit varsa başka bir yer aramana gerek yok dostum. Gebze ve İzmit'te varmış sadece, yakınsa değerlendirebilirsin.
  6. Furkan Karagülle

🔥İndirim Finish Quantum 80 Kapsül Bulaşık Makinesi Tableti 2'li Alımda Adet 244TL

https://www.amazon.com.tr/Finish-Ultimate-Bula%C5%9F%C4%B1k-Makinesi-Deterjan%C4%B1/dp/B0BR7N2WHY?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1
  7. Furkan Karagülle

Teşekkürler, iki ayrı hesaptan toplam 4 kutu aldım.
  8. Furkan Karagülle

Saat önerisi istiyorum ?

Bir de gümrük ücreti çıkar. Muhtemelen 480 - 500 TL gibi bir tutara satın almış olursunuz.
  9. Furkan Karagülle

Saat önerisi istiyorum ?

AliExpress'te hem ucuz hem de çok daha iyi görünen saatler var. Onlardan tercih edebilirsiniz. https://tr.aliexpress.com/item/1005006177673723.html?algo_exp_id=3e010bbe-871a-4fb8-bb1e-730541c4d732-6&utparam-url=scene%3Asearch%7Cquery_from%3A
  10. Furkan Karagülle

Sebepsiz hüzünlenmek?

Her zamanki ruh halim; yalnız kalmak, fedakarlık ve kendi sesini dinlemektir.
  11. Furkan Karagülle

PlayStation almak istiyorum ama ikinci el 4 mu sıfır 5 mi

Biraz daha bekleyip PS5 Pro alman en doğru seçenek olacaktır.
  12. Furkan Karagülle

Çözüldü✓ Google Chrome'da FPS Drop yiyorum

Chrome güncel mi? Önbellek dosyalarını temizlediniz mi?
  13. Furkan Karagülle

200W 5+1 ses sistemine 400W amfi bağlarsak ne olur?

Banggood üzerinden Creative Channel amfi almıştı yıllar öncesinde. Tüm devre elemanlarını kendin birleştiriyorsun. Havyan varsa bir değerlendirmeni öneririm. Alta video linklerini bırakıyorum.
  14. Furkan Karagülle

Aslında kendi amfisiyle kullanmak daha doğru olacaktır. Bu tarz fabrikasyonel hoparlörler bir tık fazla yüke gelemezler.
  15. Furkan Karagülle

@emirhan1234, sonuç nedir dostum?
  16. Furkan Karagülle

İlk kez bira içien kişiye ne önerirsiniz ?

Tuborg Gold öneririm. Vodka da iyidir, deneyebilirsin.
  17. Furkan Karagülle

Yokuş Çıkarken Bisiklette Vites Değişimi Nasıl Olmalı?

21. vitesle çıkıyordum hafif yokuşları. Bir gün yokuş çıkarken dişli kırıldı ve ben de boşluğa basmış gibi olduğumdan yere yapıştım. Ortadaki dişliyi en küçüğe arkadaki dişliyi en büyüğe alırsan yokuşu kolay şekilde çıkarsın.
  18. Furkan Karagülle

Sizce topladığım sistemin fiyatı nasıl ?

Donanımlar eski nesil ve fiyat bir tık pahalı..
Top Bottom