Arama sonuçları: *

1. Furkan Karagülle

3500 TL Bütçeye En İyi Gitar Önerisi

https://www.hepsiburada.com/squier-sa-150-dreadnought-naturel-akustik-gitar-p-HBV00000NCROP?magaza=Hepsiburada https://www.hepsiburada.com/valencia-vc104tcbk-siyah-cutaway-klasik-gitar-4-4-sap-celik-kilif-p-HBV00000AKZ18?magaza=Hepsiburada Orta seviye gitar çalan bir dostuma hediye için...
  2. Furkan Karagülle

Fotoğrafı Kısa Bir Link Haline Nasıl Getirebiliriz?

Instagram hesabımın profilinde ilgi alanlarımdan oluşan kendi tasarladığım bir görseli link olacak şekilde kalite kaybı olmadan paylaşmak istiyorum. Hangi siteden link oluşturmamı önerirsiniz veya önerdiğiniz başka bir yazılım var mı?
  3. Furkan Karagülle

Samsung 970 Evo Plus 81 derece sıcaklıkta

Laptop kullanıyorum. Render esnasında klavyenin biraz ısınması sonucu SSD'nin sıcaklığına bakmak istedim ve bu manzara ile karşılaştım. 70 derecenin üstü kritik sayılabilecek bir değer. Ne yapmamı önerirsiniz? Sıcaklığı 70 derecenin altında tutmak için okuma ve yazma hızını sınırlamam mümkün mü?
  4. Furkan Karagülle

Kubital Tünel Sendromu Nasıl Geçer?

Sol dirseğimden elime kadar uyuşukluk ve güç azalması mevcut. Birçok makale okudum, dirseğin 90 derece olacak şekilde uzun süre kalmasından ötürü bu sinir sıkışması meydana geliyormuş. Önerilen egzersizler geçici çözüm sunabiliyor sadece. Kolumu aynı pozisyona getirdiğimde uyuşukluk artıyor. Ne...
  5. Furkan Karagülle

Vitamin D Olması Gerektiğinden Düşük

Dahiliye polikliniğinden kan değerlerimi kontrol etme amacıyla randevu almıştım. Sonuçlar açıklanınca gidip bizzat hekimin kendisinden dinlemek istedim. Kalsiyumun çok fazla olduğunu ve böbrek taşı yapacağını söyledi. Diğer tüm her şey gayet normal diyerek beni gönderdi. Bende bir sorun olduğunu...
  6. Furkan Karagülle

Üniversite İlk Seneden Dondurulup Bırakılabilir Mi?

Psikoloji bölümünde öğrenim gören bir arkadaşım var ve henüz hazırlık okuyor. Bir sonraki sene üniversiteyi dondurup YKS'ye çalışmayı planlıyor. YKS'de ulaşmak istediği sıralamaya ulaşırsa veterinerlik bölümünü okuyacak. Bu bağlamda OBP kırık olarak devam eder mi? şu anki gitmiş olduğu...
  7. Furkan Karagülle

Ses Tonum Nasıl? 100 üzerinden puanlayın.

Diksiyonum çok iyi sayılmaz, hâlen geliştiriyorum. Ses tonumu beğenemiyorum. Biraz dipten ve gırtlaktan gelmesi ve kalın olması daha iyi olurdu ancak sahip olduğumuzla yetinmek durumundayız. Sigara kullanmıyorum, kullansaydım bir nebze daha kalın sese sahip olurdum ancak sağlığımdan muhim değil...
  8. Furkan Karagülle

5.000 TL - Akustik Gitar Önerisi

Hali hazırda kaliteli olmayan bir klasik gitara sahibim ve sesini gerçekten beğenmiyorum. (Fotoğrafını ve modelini aşağıda bulabilirsiniz.) Midex MGX-100CBK Akustik gitar almaya karar verdim ve bildiğim kadarıyla Cort gayet iyi. Yamaha'nın modelleri benim için bir tık pahalı kalıyor...
  9. Furkan Karagülle

Ortopedik Yastık Önerisi

Boynumda muhtemelen düzleşme var emin değilim. Mükemmel (!) bir sağlık sistemimiz olduğundan ötürü 5 hafta sonrasına MR randevusu alabildim. Ortopedik yastık almak istiyorum. Öneriniz var mı? Bütçem maksimum 350 TL.
  10. Furkan Karagülle

YKS 2024 - Soru Çözümü, Deneme Analizi..

Telegram üzerinden bir grup açma kararı aldık. Soru çözümleri, deneme sınavı değerlendirmeleri gibi YKS'ye dair birçok şey hakkında görüş ve bilgi akışı sağlamak tek gayemiz. Katılmak isteyenler için link bırakıyorum. https://t.me/+ON3Rd5nXbEY5ZTc0
  11. Furkan Karagülle

Sizce Hangi Mesleği Seçmeliyim?

Bilim ve teknolojiye hayatımı adamış birisiyim. Siz hangisini seçerdiniz? Beyin ve sinir cerrahisi Bilgisayar mühendisliği Fizik profesörü Uçak mühendisliği Uzay ve havacılık
  12. Furkan Karagülle

Kredi Kartı Almak İstiyorum

Aylık gelirim mevcut ancak resmi olarak bir işte çalıştığım söylenemez. Başvurularım hep olumsuz olarak sonuçlanıyor. Taksitli alışveriş için 100.000 TL bandında kredi kartı ihtiyacım var. Nasıl alabilirim?
  13. Furkan Karagülle

Bilimsel Birkaç Şey!

Sizce müstakil bir ev inşa ettirip evin altına da Beta-Ti3Au'dan güç alan duvarlara sahip yüksek güvenlik önlemleri alınmış gizli bir laboratuvar kursam bana karışabilme olasılıkları var mı? Bunun için Pyongyang'a gitmek istemiyorum açıkçası. Orada bilimsel deneyler serbest ama ülkenin ne...
  14. Furkan Karagülle

45.000 TL Bütçeyle 0 Kilometre Motosiklet Önerisi

* İkinci ele sıcak bakmıyorum. Zaten ucuz ve kalitesiz malzemeden imal edilen araçta sorun yaşamak istemiyorum. * Mercedes W201 kasa araba alacaktım 2.0 benzinli olacak şekilde ancak inanılmaz derecede masraflı oluyor. * Ehliyet sorun değil. * Mondial Superboy 125i gayet makul bir seçenek gibi...
  15. Furkan Karagülle

🔥 Getir Yemek 50 TL İndirim 🔥

Kod: SON6 80 TL'ye 50 TL indirim sağlanıyor. Sanırım yılbaşına kadar her gün böyle kod verilecek.
  16. Furkan Karagülle

Dişlerimi Nasıl Kar Gibi Bembeyaz Yaparım?

Düzenli olarak fırçalarım. Dişlerim hafif sarımtırak bir beyaz renge sahip. Normal olması gereken renk bu sanırım. Bazı kişilerde bembeyaz dişler görüyorum. Sanırım bunu özel bir solüsyonla yapıyorlarmış ve sürekli kullanıldığında dişe zararı varmış. Tam olarak bilgim yok. Bu beyazlığa nasıl...
  17. Furkan Karagülle

Tüm Vücut İçin Tüy Dökücü Krem Önerisi

Vücudumun herhangi bir yerinde kıl olmasından hazzetmem. Tüm vücut için iyi bir tüy dökücü kreme ihtiyacım var. Kullandıklarımdan pek memnun kalmadım. Kullandığınız veya iyi olduğunu bildiğiniz pahalı olmayan krem önerilerinizi bekliyorum.
  18. Furkan Karagülle

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri Önerisi

Kullandığınız ve memnun kaldığınız her türlü bakım ürününü önerebilirsiniz. Bendeki ürünler bitmek üzere. Özellikle yüz için önerilerinizi bekliyorum.
  19. Furkan Karagülle

Çok Sıkıntılı Bir Durumun İçerisindeyim..

Bugün yaklaşık 1.5 yıldır yalnızca arkadaş olduğumuzu sandığım bir kişiyle yürüyüşe çıktık. Biraz yürüdükten sonra güzel bir manzarası olan yerdeki bankta oturduk. Parlak yeşil gözleriyle hep bana bakıyordu. Sarılmak istedi. Ben temas bağımlısı olduğumdan hiç çekinmeden direkt sarıldım. (Zaten...
  20. Furkan Karagülle

Yemek Kuponu Var Mı?

Getir, Trendyol, Migros, Yemeksepeti.. Herhangi bir kupon var mı?
Top Bottom