Arama sonuçları: *

1. B

Kulaklık Önerisi Kablolu v Kablosuz

Hyperx Cloud 2 Hyperx Cloud Alpha S Hyperx Cloud 2 Wireless Bu kulaklıklardan birini düşünüyorum cloud 2 yi 2 yıldır kullandım aralarında çok bir fark yoksa cloud 2 den devam edecem
  2. B

3090 için 2k Monitör

Herkese teşekkürler bu fiyatta daha iyisi yoktur diye düşünüyorum dell i alıyorum
  3. B

3090 için 2k Monitör

Çalıştığım için kargoyu kapıya bırakıyorlar onun için sorunsuz bir şey almak istiyorum ki iade işleri ile uğraşmak istemiyorum dell daha çok kafama yatıyordu kullanan biri olmadığı için karar verememiştim
  4. B

3090 için 2k Monitör

Asus TUF Gaming VG27AQ1A Asus TUF Gaming VG27AQ Dell S2721DGFA Bunlara baktım hep ortalama yorumlar gördüm öneren var önermeyen var ışık süzmesi var ghosting olan diyen var bazısında yokmuş bunların fiyatlarında bir monitör önerir misiniz
  5. B

M.2 SSD 2MB boyutunda gözüküyor

Team cardea IOPS NVMe PCI-e GEN3x4 laptopta kullanıyordum. Şimdi laptopu satıp masaüstü aldım. ASUS TUF X670e Plus Wi-Fi anakartta gen4 slotuna ikincil M.2 SSD olarak kullanmak için taktım, fakat aynen görseldeki gibi gözüküyor. BIOS'ta aynı şekilde gözüyor. Gen5 slotuna da MLD 500GB M300 NVMe...
Top Bottom