Arama sonuçları: *

1. E

Windows 10 Update sorunu

Microsoft storeden bir şey indireceğim fakat olmuyor windows update kısmına yönlendiriyor orada da hata ile karşılaşıldı diyor sorun giderme kısmından windows update seçin diyor fakat windows update orada gözükmüyor lütfen yardım edin
  2. E

Monitör Seçimi Öneri

Arkadaşlar merhaba kendime Asus dual 4070 ve r7 7700x ile bir sistem aldım sıra geldi monitör almaya sizce çözünürlük ne olmalı bana neler önerirsiniz monitörde dahili hoparlör olursa çok sevinirim , valo cs lol gta genshin vb. Oyunlar oynayacağım
  3. E

Pc toplayacağım yardımcı olabilir misiniz

kürşat abi baktığım sitede 4070ti da ryzen ile darboğaz olur diyor şahsen o yüzden 4070 düşünmüştüm
  4. E

yok tek kanal yapmayacağım
  5. E

abi 50k yı geçmez ise çok iyi olur
  6. E

Arkadaşlar sistem topluyorum aşağıda linklerini bıraktıklarımı düşünüyorum ancak işlemci soğutucu ve monitör bulamadım hem onlar konusunda hem de sistem konusunda öneriniz olursa çok sevinirim https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-7-7700x-sekiz-cekirdek-4-50-ghz-fiyati,2120928839.html...
  7. E

Androidten iosa fotoğraf aktarma

iosa telefonu kurdum ancak kurulum sırasında samsung telefonumdaki fotoğrafları ios telefona taşımadım şimdi taşımanın bir yolu var mı
  8. E

YURTDIŞI ALINAN EKRAN KARTININ TRDE GARANTİSİ GEÇERLİ Mİ?

bence bunu mağazaya sorman gerekir mesela almanyadaki media marktan alısan belki trde de geçerli olabilir ancak tam emin değilim yetkili birine sorman daha iyi olur
  9. E

240 veya 360hz monitor tavsiyesi

hocam 7k yı geçmeden bir monitör önerebilir misin fps ve moba oyunları için
  10. E

Arkadaşlar seri taktik ne yapmam lazım

kurtuluş için küçük bir bedel
  11. E

müdahale edenlere bağır bu kız benim kaderim diye zaten o sana gelir ortada buluşursunuz
  12. E

git yanına merhaba de o da dicek ben can ben de .... memnun oldum ben de çok memnun oldum nelerden hoşlanırsın ondan bundan aaa ben de numaranı alabilir miyim a tabikide .....
  13. E

Pc Hakkında Yardımınız Gerek

https://www.itopya.com/KendinTopla?p=7581_1-18154_1-21396_1-9059_1-23227_1-19762_1-16359_1-6923_1-14914_1-20642_1-15046_1 Arkadaşlar kendi bütçeme göre böyle bir şey topladım pc toplamada pek bilgili değilim önerdiğiniz bir şey var mı her şeye açığım *mouse ve klavyem var o yüzden eklemedim*.
  14. E

Bayram PC Toplama Yardımı

Arkadaşlar hazır bayram indirimleri varken pc toplamak istiyorum bütçem 45k civarı monitör dahil , klavye ve fare dahil olmadan pc toplayabilecek var mı ( zamanını ayıranlara şimdiden teşekkür ederim)
  15. E

Hangi vandal skini ??

kesinlikle yağmacı vandal asil aldım biraz pişmanım
  16. E

Asus ROG Strix G713QR-K4178W performans bilgisi

knk howmanyfps yaz googla orda ekran kartı + işlemci yada kendi laptobunu aratıp bulabilirsin ordan çıkar hangi oyun ne kadar fps olduğu tam fps değerini belki çıkartamaz ama en azından bi fikrin olur fps açısından
  17. E

Almanyadaki Teknoloji Mağazaları

Türkiyedeki ; hepsiburada , trendyol , teknosa , vatan vb. teknolojik açıdan her şeyin olduğu mağazalardan almanyada hangileri var , almanyada laptop , telefon alışverişi için hangi mağazaları önerirsiniz ?
  18. E

Hangi notebook tercih etmeliyim

hocam 4070 mi daha iyi 3080ti mı
  19. E

Hangi Laptopu almalıyım üniversite için?

Aceri tercih ederim
  20. E

Mouse Pad önerisi istiyorum

öncelikle doğum günün kutlu olsun şöyle bir şey seçtim https://www.amazon.com.tr/Steelseries-Qck-Edge-Large-Mousepad/dp/B07JR9SNXF?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1
Top Bottom