Arama sonuçları: *

• Users: ca.s
  • Order by date
  1. ca.s

Notebook İçin Wifi-Bluetooth Kartı Önerisi

Uygun fiyatlı wifi ve bluetooth özelliği birlikte olan wifi-bluetooth kartı öneriniz var mıdır? Wifi 5 GHz ve Bluetooth 5 özelliğide olsa iyi olur.
  2. ca.s

eski laptop yenileme

Kurarsın.
  3. ca.s

eski laptop yenileme

İşlemciyi ille değiştireceğim dersen bunu alabilirsin...
  4. ca.s

eski laptop yenileme

RAM artırıp kurabilirsin. İşlemci için değmez.
  5. ca.s

eski laptop yenileme

RAM'i 2x4 yapabilirsin.
  6. ca.s

eski laptop yenileme

İşlemci değiştirsen bile neredeyse hiç fark olmaz, bırak üstündeki kalsın. Uyumlu işlemciler şöyle: Celeron M 530 (Socket P) 1 / 1 1.73 GHz 1 MB 31W Celeron M 540 1 / 1 1.86 GHz 1 MB 31W Celeron M 550 (Socket P) 1 / 1 2 GHz 1 MB 31W Celeron M 575 1 / 1 2 GHz...
  7. ca.s

Hayalinizdeki Telefon Nedir?

Zamanında Nokia Lumia 1020'ye sahip olmayı çok istiyordum. 41 MP kamerası çok etkileyiciydi.
  8. ca.s

❌İndirim Bitti! Displayport To Vga Çevirici Dönüştürücü Kablo 8,60 TL

Aslında haklısın. Ayrı ayrı sipariş alanlar için dedim. Hepsini ayrı ayrı iptal ettirmeleri gerekecek. Gerçi söylerlerse toplu da iptal edebilirler.
  9. ca.s

Ben de yazdım 50 TL altlimitsiz kupon karşılığı müşteri temsilcisi siparişi iptal etti. 1714741484 Bir tane alın dediğim halde 50 tane alanlar düşünsün şimdi. 🤣
  10. ca.s

RE 4 OYNARKEN SICAKLIK DEĞERİM NORMAL Mİ?

İnsan gibi 39 derecede mi çalışsın istiyorsun? Gayet iyi sıcaklık.
  11. ca.s

i5 480m hd 5650m laptop iyi midir?

1400+850=2250 TL eder. Bu fiyatlara zaten masrafsızları var. 2000 altına indirebilirsen yani 1000-1200 TL'ye alabilirsen kurtarır
  12. ca.s

KAŞINIZI ALIYOR MUSUNUZ NASIL ALIYORSUNUZ

Lazer ile.
  13. ca.s

i5 480m hd 5650m laptop iyi midir?

Ancak word, excel çalışır zaten. Oyun oynanmaz. Diğer donanımlara göre 1000-1500 arası olabilir.
  14. ca.s

Her seferinde böyle yapıyorlar. O zaman neden otomatik onay açıyorsunuz. Etmiyoruz iptal falan. Göndersinler, göndermiyorlasa mağaza dikkatsizliğinin bedelini ödesin ceza puanları alarak.
  15. ca.s

Matematikten az anlayanlar çıtırdan yardım edebilir mi ?

Bu sanırım.
  16. ca.s

Matematikten az anlayanlar çıtırdan yardım edebilir mi ?

Dur, yanlış oldu.
  17. ca.s

ÖLMEDEN ÖNCE OYNANMASI GEREKEN OYUNLAR

Half Life serisi.
  18. ca.s

elimdeki laptopu ne yapabilirim

Zonguldak'taki arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur. Ben oralarda değilim. Link Bilgisayar veya Kare Bilgisayar bayilikleri çözüm bulabilir.
  19. ca.s

Nerde oturuyorsunuz?
  20. ca.s

Anakart hariç diğer çıkan parçaları ayrı ayrı satabilirsin. Ya da işin ehli bir bilgisayarcıya baktırırsın. Gerçekten anlayan biri için yapması zor olmayacaktır. Belki bir mosfet kısa devre olmuştur veya bir çip değişecektir.
Top Bottom