Arama sonuçları: *

1. BARANN35

PS5 için 4K Monitör Önerisi

Bu bütçeme çok uygun bunu düşünebilirim, zaten fazla fps oyun oynamıyorum 60hz almayı düşünürüm teşekkür ederim öneri için. 1710876796 Fazla fps oyun oynamadığımdan 60hz almayı düşünecem teşekkür ederim.
  2. BARANN35

Şu an monitör piyasasını hiç bilmiyorum 7-8k da olabilir ama 10k nın üstündeyse alamayabilirim, zaten PlayStation'da alacağım için. 1710876499 Valla monitör piyasasını hiç bilmiyorum aga
  3. BARANN35

Ps5 pro çıktığında almayı düşünüyorum ve odamda güzel bi monitörden oynamak istiyorum monitör önerir misiniz, 4K ve 120 fps olması benim için önemli, TV alacaktım ama oda küçük ve çok büyük ekran istemiyorum. Düzenleme: Bütçeyi belirtmeyi unutmuşum fazla pahalı olmasa iyi olur, PlayStation'ın...
  4. BARANN35

Horizon Zero Dawn oynanır mı?

Pc de bende sıkılıyom çok kötü klavye ve mouse la oynamak
  5. BARANN35

Pc sevmiyorum konsolcuyum, indirip bi bakcam horizona
  6. BARANN35

Sizce nasıl bir oyun oynamaya değer mi, the last of us ve god of war dan sonra fazla oyun bulamadım onlar kadar iyi
  7. BARANN35

Ps5 mi almalıyım Xbox Series X mi?

Pc de oyun oynamıyorum hiç keyif vermiyo konsolda çok daha rahatım her türden oyunda
  8. BARANN35

Ps oyunları yok Xbox da ps in özel oyunları Xbox ı eziyor yıllardır zaten, elimdeki ps4 ü satıp bi laptop alacam iş için, yanına da ps5 alacam hem pc hem ps5 olacak :)
  9. BARANN35

Pc de oyun oynamayı hiç sevmem konsolda keyfi başka pc de keyif alamıyorum, fps savaş oyunları yarış oyunları vs
  10. BARANN35

Şu an onun çok sıkıntısını çekiyorum zaten, eski oyunlar 30gb dı max şimdi 70-80 gb, bugün altyapı için geldiler 50 mbps olacak ve ps4 den yine ps5 e geçecem
  11. BARANN35

PS3 veya PS2 satın almak istiyorum

Alacaksanız 50-60 oyunlu max 3500 liraya alın, çocuk PS3 oyunlarını büyüyene kadar bitirir PS4 e geçer sonra zaten.
  12. BARANN35

Ps den devam edecem galiba, ama bu exclusive oyunların plusa hâlâ gelmemesi çok canımı sıktı.
  13. BARANN35

Şu an Ps4 üm var 6 yaşından beri PlayStation oyuncusuyum xbox 360 ve xbox one da aldığım olmuştu, uzun süredir ps plusa oyun gelmiyor exclusive oyunların çoğunu oynadım bitirdim konsolun kendi oyunları bile gelmiyor plusa, bi de bizim internet 15 mbps superbox olduğundan oyun indirmek işkence...
  14. BARANN35

Switch Lite mi yoksa PS4 Proyu PS5 yapmak mı?

Ps5 şu anlık gereksiz evet çünkü Ps4 oyunlarını oynuyosunuz yine, bence 2025 de çok iyi oyunlar çıkabilir Ps4 e çıkmayabilirler örnek olarak söyledim GTA 6 yı, Ps4 kullanıyorum şu an oyunların %90 ı 30 fps çalışıyor bazen 24 e düşüyor paran varsa Ps5 alır rahat oynarsın ama switch e yine para...
  15. BARANN35

ps4 kolu xbox olarak görünüyor

Ben pc de 3 farklı Mortal Kombat oyunu oynadım düzeltmeye çalıştım ama Xbox kolu olarak görünüyor tuşlar falan düzelmiyor o
  16. BARANN35

Switch Lite mi yoksa PS4 Proyu PS5 yapmak mı?

Ps5 almak daha mantıklı tabi, Xbox da bile oynayacak oyun bulamayıp PS e döndüm ben tekrardan, switch alsam herhalde 1-2 tane oyun dışında oyun oynayamam, Ps5 için oyunlar çıkmaya başlıyo yavaş yavaş seneye gta 6 gelecek last of us part 3 gelecek, onları oynamaktan mahrum kalma switch için.
  17. BARANN35

Ps5de ps4 oyunları oynayabiliyormuyum

Hepsini oynayabiliyosun, zaten öyle olmasa ps5 de oynayacak oyun bulamazsın 4 yıl oldu hâlâ fazla oyunu yok ps5 in, ps5 alıyosun yine ps4 oyunları oynuyosun, last of us part 3, gta 6 gibi oyunlar çıkana kadar sağlam bi oyun gelmicek galiba.
  18. BARANN35

PlayStation 3 8000 TL'ye almak

5k ya ps4 aldım 2 kollu dolu var, internettekilerin çoğu tokat oluyor ps3 alınmaz bu devirde alacaksanız da 50-60 oyun yüklü ve en az 2 kollu olmasına dikkat edin
  19. BARANN35

Çözüldü✓ AMD Ryzen 3 3200G + RX 580 ile Valorantta kaç FPS alırım?

Ben ryzen 5 1600 ile anca 200 alıyordum
  20. BARANN35

GTA 6 (Kaynak Kodları Sızdı Mı?)

Vice City Temalı duyuru yaptılar, + olarak yeni GTA oyunu yerine bir remake ya da remaster gösterirlerse oyuncuların gözünde çok düşer Rockstar
Top Bottom