Arama sonuçları: *

1. Metehan_Acar1

IOS Neden iPhone X Alınmaz?

Merhaba arkadaşlar bugün size bir iPhone X kullanıcısı olarak küçük çaplı bir inceleme yapacağım.Forumda hala “iPhone X alınır mı?”gibi mesajlar var,Bu incelemeyi bu sebeple yaptım.Hadi başlayalım! Fiyat; Ürünün yenilenmişleri yaklaşık olarak 13000TL arkadaşlar.(Bence yenilenmişler de 0’a yakın...
  2. Metehan_Acar1

19000TL Sistem Önerisi Lazım

Arkadaşlar RDR2 oynamak için alacağım.Belki arada Forza 5 falan oynarım.Rockstar oyunları oynayacağım %90.
  3. Metehan_Acar1

Çözüldü✓ Bu bilgisayarın fiyatı niye bu kadar ucuz?

Arkadaşlar şöyle bir sistem gördüm niye bu kadar ucuz? https://www.noctusgaming.com/urun/jaho-nova-amd-ryzen-5-5500-asus-radeon-rx-6600-dual-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m-2-ssd-gaming-bilgisayar
  4. Metehan_Acar1

20K TL’ye PC Önerisi

Arkadaşlar 20K bütçem var ve elimde M2 SSD bulunuyor.Tek şartım AM5 olması.RDR2 oynamak için alacağım.Ekran kartına gerek yok sonra ikinci el alacağım.
  5. Metehan_Acar1

AMD,ASUS,MSI’da çalışmak için hangi liseyi tercih etmeliyim?

Arkadaşlar başlıkta söylediğim gibi AMD,NVIDIA,ASUS,INTEL vb. firmalarda parça üretimi yapmak istiyorum.8. Sınıfım.Notlarım da iyi,genelde %3,%1’e falan giriyorum.Bunun için Bursa Nilüfer’e yakınlarda bir yerde lise önerebilir misiniz?
  6. Metehan_Acar1

Öneri Hangi M2 SSD’yi almalıyım

Merhaba arkadaşlar ben bir M2 SSD alacağım.Dönüştürücüden bağlayacağım için en fazla 2000 MB hızlara ulaşabiliyorum.Ama ileride yeni bilgisayar aldığımda bu ssd’yi kullanacağım.O sebeple hangisini alayım.
  7. Metehan_Acar1

Çözüldü✓ PCIe IOPS sınırlar mı?

Arkadaşlar merhaba ben PCIe 3.0 bir anakart alacağım.O anakarta da rastgele okuma yazma hızı (IOPS)yüksek olan bir M.2 SSD takacağım.PCIe 3.0’da IOPS sınırı var mıdır?
  8. Metehan_Acar1

SSD takmaya değer mi?

Merhabalar arkadaşlar benim baya eski bir bilgisayarım var.SSD taksam mı takmasam mı diye düşünüyorum.2024’ün sonunda bilgisayarı çöpe atıp yeni bilgisayar alacağım.dönüştürücü alıp (apu kullanıyorum) nvme ssd mi taksam (Anakart PCIe 2.0)(Belki yeni bilgisayarımda da kullanırım diye),yoksa sata...
Top Bottom