Arama sonuçları: *

1. osmanky20

15 bine kahve makinesi

güzelmiş kıyaslama yapıp iki phillips ürününden birini alacağım galiba
  2. osmanky20

15 bine kahve makinesi

teşekkür ederim ama otomatik almayı düşünüyorum tercihim çekirdekli makine ama kapsüle de kabul olabilirim kararsızım
  3. osmanky20

15 bine kahve makinesi

aşağıda paylaştığım kahve makinelerinden ikisi arasında kaldım yardımcı olursanız sevenirim veya sizin önerdiğiniz farklı bir makine var ise onunla da ilgilenebilirim...
  4. osmanky20

hangisini kullanmalıyım

elimdeki ekran kartı rx6600 ve 2 tane bios modu var ve bunların hangisini kullanacağımı bilmiyorum çünkü üstünde yazmıyor elde ettiğim testlerde de ikisinin arasında bir fark göremiyorum belki atladığım bir şey vardır hangisini kullanmalıyım ?
  5. osmanky20

Monitör de siyah kareler?

büyük ihtimalle ekran kartı vram ile alakalı bir şey gibi gözüküyor
  6. osmanky20

Discorddan ban mı yedim?

aynen şimdi açıldı düzeldi
  7. osmanky20

Discorddan ban mı yedim?

kendi discord sunucuma girdim ve mesajlar yüklenemedi dedi sonra kapatıp tekrar discordu açtığımda böyle bir şeyle karşılaştım sorun uygulamadı mı yoksa gerçekten ban mı yedim?
  8. osmanky20

Monitör görüntüsü garipleşti

yaklaşık 16 gündür bilgisayarımı açmıyordum şehir dışında olduğum için bugün açtım görüntü her şey normaldi amd software adrenalin programına girdim yazılımı güncelledim(23.9.1) ve ekran bi an garipleşti 4k video izlerken bile net değil görüntüler bi pikselleşme var. bir önceki sürüme mi...
  9. osmanky20

Belirttiğim işlemci ve ekran kart ikilileri darboğaz yapar mı?

hiçbiri birbiriyle darboğaz yapmaz
  10. osmanky20

Ara Sıra Monitör Kapanıyor

aynı mönitör bende de var büyük ihtimalle monitör hoparlörünü kullanıyosun çok baslı veya aniden yüksek ses girince kapanıyo
  11. osmanky20

Çözüldü✓ Casperin bu monitörü alınır mı?

dostum fps oyunu oynucaksan ips panel bir monitör bak
  12. osmanky20

Valorant Destek Cevap Süresi

tekrar bilet aç
  13. osmanky20

Vs code kullandığınız eklentiler

jetbrains hocam şu ana kadar gördüğüm en işlevli şey
  14. osmanky20

Çözüldü✓ Merhaba ilk defa sistem aldımda yardımcı olurmusunuz

istersen kampanyalı bi kasa bekle daha iyileri çok daha ucuza alabiliyosun monitöre veya kulaklık gibi şeylere ek bütçe ayırabilirsin
  15. osmanky20

Çözüldü✓ Merhaba ilk defa sistem aldımda yardımcı olurmusunuz

4080 de bile darboğaz yapmaz bu sistem ama fiyat bilgisi verirsen daha da yardımcı olmayı isteriz
  16. osmanky20

Telefonum samsung yazısında kalıyor

aynısı başıma geldi
  17. osmanky20

Telefonum samsung yazısında kalıyor

%99 anakartın yanmış eğer ki telefonun garantisi devam ediyorsa samsunga git 0 olarak geri al hiç uğraşma
  18. osmanky20

Askerlik kaçak cezası

askerliğimin tecili 2022 31 aralıkta bitti ve 1 ocak 2023 tarihinde e devlette askerlik mauyne süreçlerini 2023 aralık 31e kadar tamamlanız gerekiyor yazıyordu bende temmuz 26 da muayne oldum ve bugün eve yoklama kaçağı olduğum için 4183 TL para cezası geldi anlamsız bir şekilde ve yoklama...
  19. osmanky20

ne yapacağımı bilemiyorum yardım

bilgisayara temiz kurulum yaptım fakat yine aynı şeyi söylüyor ve virüs ve tehtid korumasına giremiyorum
  20. osmanky20

Assassin's Creed Valhalla alınır mı ? Alınırsa hangi sürüm alınır ?

kardeşim 1 ay oyna sal ubisoft+ al 179tl/ay gerek yok para vermeye başka oyunlarda var içinde 1 ayda hepsini bitirirsin
Top Bottom