Arama sonuçları: *

• Users: umpaX
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

4000-5500 TL Gaming Kulaklık Önerisi

Merhabalar, 4000-5500 TL bandında kablosuz, hem pc hem ps5'te kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum. Birkaç kulaklık araştırdım genel olarak razer blackshark v2 pro / artic nova 7 gibi kulaklıklar öne çıkıyor ancak çok fazla alternatif var kafam çok karıştı. Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. U

DEEPCOOL CC560 3. Fan Çalışmıyor

Arkadaşlar, merhabalar altta gördüğünüz 3. fan çalışmıyor. 1-2 gün önce çalışıyordu. Kule tipi fan montajı yaptım onunla bir ilgisi olabilir mi? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  3. U

Kule Tipi Fan RGB'si Yanar MI?

Merhabalar, ASUS PRIME B550-MK Anakartım var. Aargb desteği yok. Normal RGB Olan kule tipi fan almak istiyorum direkt taktığım zaman ışıkları yanar mı acaba ? İşlemcim ryzen5600. İki tane fan arasında kaldım. PERFAN 120H Ya da ID COOLING SE 214XT Hangisini tercih ederdiniz ? Teşekkürler.
  4. U

Mantis 6700xt tavsiye eder misiniz ?

Merhaba, aşağıdaki sistemi almaya karar verdim. Birkaç soru sormak istiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. https://www.gaming.gen.tr/urun/204601/mantis-6700xt-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-oc-16gb-ram-500-gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Anakartı güncellemem...
Top Bottom