Arama sonuçları: *

1. flitttermice

Üniversite Okurken Devlet Memurluğu Yapmak

mülakat var hocam puan alınsa bile sen bizim adam değilsin diye eliyorlar 97 alan tanıdıklarım var...
  2. flitttermice

Sistem/Parça Uyumu Olmuş mu

ramlerden 3000 mhzleri 3200 çek muhtemelen sorun yaşatmaz ramler ama anakart işlemciyi çalıştırsa bile tam performans vermez alamazsın anakartıda zortlatabilirsin normali değil çünkü bios güncellemen lazım ayriyeten işlemciyi takmadan.
  3. flitttermice

Memur olsan mühendis olmana gerek yok zaten Tr'de çoğu şey hayal edildiği gibi gitmiyor memur olsan alıcan 35 k veya üzeri para mezun olunca mühendislik yapacağını sanmam asgari ücret veya bir tık üzerine başlatıyorlar istanbul civarında deneyim kazanana kadar kimse bu devirde 35 40 lira sabit...
  4. flitttermice

+90 değilde mevcüt hükümet yandaşlarından tanıdığının olması lazım 70 lede memur olur torpil alırsa :D
  5. flitttermice

Rehber Kendi Gecikmeniz Ne Kadar ?

144hz 1ms tn monitör rival 650 mouse birde merak ettim mouse kabloyu takıp denicem.
  6. flitttermice

SON DAKİKA GTA 6 YENİ GÖRÜNTÜLER

Adamlar öyle çalışıyor ne yazık ki. 2026 çıktı diyelin 2028 gibi pcde anca görürüz bu kartlar hayal olur yani.
  7. flitttermice

SON DAKİKA GTA 6 YENİ GÖRÜNTÜLER

Arkadaşlar kaçırdığınız bir şey var pc'ye kim bilir ne zaman gelicek çıkış tarihine en az 2 yıl koyun derim ona görede sistem isteyecektir ne yazık ki.
  8. flitttermice

LC-POWER PSU LC1000MW Gold Sertifikalı 4258 TL

Kabloları beyaz ise tadından yenmez beyaz sistem için hiçbir yerde görmedim ama güzel duruyor gerçekten.
  9. flitttermice

Jedi survivor FSR 3 modu nasıl kurulur

Bahsettiğim şeyin darboğaz ile hiçbir alakası yok ama sen bilirsin 5800x3d ilede aynı performansı veriyor rx6700xt bu oyunda 1440p'de pek fazla darboğazı görmüyorum ayriyeten dostum hatta hiç görmüyorum desem yerider ki konumuz bu değil 11400f'de işlemcimin üzerine önerilecek bir işlemci değil...
  10. flitttermice

Jedi survivor FSR 3 modu nasıl kurulur

Arkadaşlar sistemim yeterli ama yüksek FPS ile oynamak istiyorum. RTX açık 40-55 arası FPS veriyor ve bana yeterli gelmiyor 1440p ayarlarda FSR 3 modu gayet güzel çalışıyormuş diyorlar. Ne dosya bulabildim ne de herhangi bir şey ekran kartım AMD 6700XT Amd için kurulumu basitçe anlatabilecek ve...
  11. flitttermice

HANGİ HAZIR SİSTEM ALINIR

2.nin fiyatı nedir?
  12. flitttermice

Forza Horizon 3 indirildikten sonra çalıştırıldığında CMD ekranı sorunu.

Kyıt defterinden falan birşeyleri değiştirmen lazım microsoft store demo olarak algılayacak öyle başlatcak ama hatırlamıyorum tam ayarları falan vardı.
  13. flitttermice

GTA V OYNARKEN EKRAN KARTI KENDİNİ KISIYOR

bilgisiyarınızı denetim masasından yüksek performansa getirin öyle deneyin birde.
  14. flitttermice

kaliteli mouse önerisi

600 liraya kral gibi mouse etmişim estetikliğine hemde steelseries...
  15. flitttermice

Sıfırdan Beyaz Sistem Toplıyuyorum Yardım Edermisiniz.

3080 eskide kaldı onun yerine daha güzel bir şey seçin derim.
  16. flitttermice

kaliteli mouse önerisi

arkadaşın bu attığını al geç derim f\p güzel bir mouse. Rampage sakın alma.
  17. flitttermice

Fanın ledi takılı kalıyor yardımcı olur musunuz

Armoury crate silin bios güncelleyin biosysn fan xpert otomatik yapın fan ayarı çekin güzelce sonra keyfinize göre armoury crate kurabilirsiniz sanmıyorum ama armoury crate’in bir fanı durdurcağını veya ledini kapatcağını.
  18. flitttermice

Sen kontrolcüyü bir test et fan dönüyordur muhtemelen çünkü bazen bendede oluyor 1,2 defa başıma geldi dandik bir çoklayıcı almıştım takıp oturtuyorum düzeliyor. Onun dışında yanabilir ama zor bir olay açıkçası.
  19. flitttermice

sanmıyorum güncellemeden dolayı olmaz bir kabloları söküp takın rgb argb neyse artık belkide çoklayıcıda sıkıntı vb olmuştur.
  20. flitttermice

Bilgisayar parça fiyatları ve bilgisayar fiyatları neden böyle?

Öyle değil o iş ne yazık ki gümrükten sokarken firma 1000 dolar diyelim 700 dolar gümrük giriş ücreti şu kadar parada ona buna alıyor yani anlıyacağın bir ürün alırken bir üründe devlete alıyorsun sony bu sebepten Trden çekildi bir sürü firma var böyle D segmenti araç sokmuyorlar vergiden dolayı...
Top Bottom