Arama sonuçları: *

• Users: erkansll
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

usb joystick takılınca sağ alta da görünüp kayboluyor

merhaba reisler ben joystick ile oyun oynamak istiyorum ama bilgisayara takınca sağ aşağıda gözüp hemen kayboluyor neden böyle oluyor anlamıyorum sonra hiç bi şekilde çalışmıyor konsol bilgisyarı formatlaynca bu sekilde olmaya başladı anlıyamadım
  2. E

steam ' den neden sürekli bağlantı kopar

arkadaslar internet kopmuyor ama fotoğrafdaki gibi devamlı tekrarlıyan bi sorun var
  3. E

collagen hakkında bilgi verebilcek

ben bunu yeni aldim ama erkekler icin farkli collagen kullaniliyor bu bayanlar icinmi hic anlamiyorum.bunlardan hangisini almam lazımdi
  4. E

asus gtx 1070 in önündeki ledleri nasil acabilirim

beyler asus gtx 1070 kullaniyorum arkasindaki asus gözü yaniyor ama fanin yanlarindakileri acamadim gizli bi tuşu felanmi var nasil açabilirim burdakileride
  5. E

Windows 11 ' e geçtim valorant a giremiyorum

arkadaş bu gün win 11 geçtim tüm youtube videoalarına baktım naparsam yapayım bu hatadan kurtulamadım anlıyan yardım etsn artık lütfn :(
  6. E

Kas gelişimi için 1 günde cift antreman mantıklımı

bu sabah gögüs ve arka kol calstim akşamda omuz calismak istiyorum bir omuzun 3 bölgesini. örneğin çaliştirilmis bir bölgeyi 24 veya 36 saat sonra tekrardan calistirmak kas gelişimi için mantıklımı. zayif bölgelerimi bu şekilde kapatmayi düsünüyorum bilenler icin ne kadar mantiklidir bu durum
  7. E

ağırlık kaldıranlar neden yüksek max. ağırlığa girerken amonyak kokluyor

neden yapiyorlar bunu bende aliyim peçeteye döker döker cekerim :D
  8. E

Ekran kartımın sağlığı normalmi

Asus gtx 1070 kullanıyorum beyler test yaptırdım fazla anlamıyorum yardım edebilirmisiniz anlamak için bu testi biraz daha zorlastırıp tekrarmı denesem yoksa
  9. E

telefon kulaklığını masa üstü pc de nasıl kullanabilirim

hafif ve rahat telefon kulakliklarini masa pc de kullanma yöntemi varmi beyler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. tesekkurler smdiden
  10. E

Gigabyte Gaming RX 590 8 GB vs Sapphire Nitro+ RX 580 8 GB

1- gigabyte Radeon™ RX 590 GAMING 8G 2- shapphire NITRO+ RX 580 8G G5 SE hangisini tercih ederdiniz
  11. E

freesync in ayarini monitör ün sisteminden actim kapatamiyorum

s.a freesync i monitorun ayarlarindan actim bu sefer göruntu gitti bunu tekrar nasil kapatabilirim pc yi görmediği icin monitörun ayarlarina giremiyorum
  12. E

Trendyol'dan 400 TL'ye Klavye Önerisi

trendyol hesabımda 399 TL var beyler tavsiyerlinizi bekliyorum
  13. E

Xiaomi Mi Gaming Mouse siparişi verdim

sonra cok kararsiz kaldim aranizda kullanip deneyimliyen varmi iptal etmek icin kararsiz kaldim
  14. E

ssd lerden performans almak icin takip caliştirmak yeterlimi

beyler yeni ssd aldim sadece takip calistircazmi yoksa yapilmasi gereken bi ayari felan varmi performans almak icin
  15. E

supplement - kreatini devamlı kullanmak zararlımı

kreatini devamlı kullanmak zararlımı ara verilmesi lazımmı
  16. E

ikinci el işlemci alirken neye dikkat edilmeli ve ne tür testler yapabilirim

ikincel islemci alicam neye dikkat etmem lazm beyler :)
  17. E

Bios u sıfırladım wattman hatası almaya başladım

iyi akşamlar abiler ben bios u sıfırladım wattman sorunu ile karşılaştım bios ayarım nasıl olmalı yardım edermsiniz anakar gigabyte b450 m2 ekran kartı rx 590 gigabyte neleri ayarlamam lazım bios da bilgisayar acıldığında bi anda ses takılıp siyah ekran da kalıyor
  18. E

protein tozunu spor yaparken kullanabilirmiyim

protein tozunu spor yaparken yanında alıyordum bunu birisi uyardı ama bana o da fazla bişey biliyor gibi gelmedi acıkcası
  19. E

sim kartı değişirse telefonun interneti hızlanırmı ?

beyler internetim cok yavaşladı acaba sim kartı biraz eskiyip de sinyal gücünü yitirmiş olabilirmi sizce :))
  20. E

Cift sim kartlı telefonlarda internet yavaş olurmu ve vaz cayma bedeli neden yüksek

s.a arkadaşlar ben yeni telefon aldım cift sim kartlı ve internet cok kötü gibi sonra vodafone yeni taşındığımız yerde cok ağır 5mbit in internet üstünü daha göremedm hat sağlıycığı değiştirmek istiyorum bu sebep den vaz cayma bedeli cok yüksek cıkıyor bu yüzden vaz cayarsam gene bi bedel ödemek...
Top Bottom