Arama sonuçları: *

• Users: TerzP
  • Order by date
  1. T

Çözüldü✓ GİGABYTE RTX 4070 AORUS İLE GAMİNG ARASINDAKİ FARK NE?

aralarında 5k fark yok hocam sen 4070 ile 4070 super in karşılaştırmasına bakmışsın :D tekrar bak
  2. T

DÜZELTME: Yanlış bakmışım
  3. T

fark yok 1713720727 Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Aorus Master ama sen bunu soruyorsun.
  4. T

3.kez direksiyon sınavına gireceğim neler önerirsiniz?

hocam çok büyük iş değil ehliyet almak. Kendini strese sokarsan yine kalırsın. Hocanı iyice dinle zaten nasıl park edeceğini ezberletiyorlar o ezbere göre vur geç.
  5. T

🔥İndirim xeon e5 2680 v4 +32 gb ram anakart set

Çok fazla hesap açıp ilk sipariş indiriminden faydalanmaya çalıştıysanız bu yaşanıyor. 2 hafta beklerseniz para banka hesabına iade ediliyor ama saçmalık tabii ki. Neden çekiyorsun parayı ? Direkt işlem yaptırtma yani.
  6. T

❌İndirim Bitti! Kalite Tonla 2x150 gr Konserve Ton balığı 55 TL 🔥 🔥

anladım hocam geçmiş olsun o zaman.
  7. T

eve sipariş için bakıyorsan gözükmüyor olabilir. Ben gel al seçtim ve direkt buldum.
  8. T

1 saat önce sipariş verdim migrostan. Hala 50 TL migrosta.
  9. T

₺778 - Moondrop Chu 2 DSP

tam olarak ne işe yarıyor bu? özelliği nedir?
  10. T

Baseus Adaman 2 Overseas Edition 20000 mAh 30 WHızlı Şarj Powerbank 972 TL

doğru değil hocam o olay biteli çok oldu artık birsürü koruma protokolü var powerbank lerde.
  11. T

Not tutmak için iPad alınır mı?

Yok hocam paperlike ı da denedim sonra gidip amazondan esr koruyucu satın aldım hepsi aynı derecede görüntüyü bozuyor. Bakın görüntüyü geçirmesinden bahsetmiyorum ışık altında bile ışığı yansıtmak yerine dağıttığı için bile görüşü bozuyor. Paperlike sürekli takılı kullanmak çok saçma geliyor...
  12. T

rica ederim kardeşim , başka bir problemin olursa yaz bana çekinme. İnternet işlerinde kullanacaksan bu alet monitöre bağlandığında kendini pc gibi yapabiliyor ama bunun için hub satın almalısın. Ben aliexpressten hub satın almıştım baseusun 7 in 1 dı ethernet ile internet bağlayıp hdmi ile...
  13. T

Goodnotes 6 aldım fakat goodnotesin bir çakallıgı var ben süresiz versiyonu satın aldım alırken , ama goodnotes 6 yı satın almış oldum yani 7 si çıktığında 7 yi de bana vermeyecek keza 5 e de bunu yapmış uygulama. 6 için ekstra para istiyor. Apple pencil 2.nesil sadece fırça darbesinin konumunu...
  14. T

12.9 inç olan ekran farkı harici bir fark sağlamıyor ve fiyatı 11 e göre gereksiz yüksek bence. Uygun fiyatlı yakalanmadıktan sonra almanın mantıgı oldugunu sanmıyorum. Bende 11 inç olanı var bu versiyonun ve memnunum not alma olarak zaten büyüterek not aldıgımızdan a4 kağıdı boyutunda olmasının...
  15. T

❌İndirim Bitti! Dyson V15 Detect HEPA 23.999 TL

iyi fiyatmış
  16. T

🔥İndirim 10K Dijital Baseus 22.5W Powerbank 699₺🔥

hocam abarttığınız kadar ağır değil. Baseusun bu modelinin 20k lığı var elimde 450 gram , tabletimi ölçtüm 750 grammış. Çokta fark etmiyor yani bu zaten kimse cebinde powerbank taşımıyor. Cebinizde taşıyacaksanız magsafe powerbank bakmakta fayda var çünkü bu da cepte taşınmaz. 1710163994 Hocam...
  17. T

Hocam her powerbank için geçerli bir değer bu , bu videoda arkadaş incelemesini yapıyordu. En sonda hesaplamasını söylüyor zaten alacaksanız ona göre alın. Ben kararlılığı yüksek ve % li bir ekrana sahip olduğu için tercih ettim. Bu fiyat bandında type c ile şarj çıkışı sağlamıyor çoğu...
  18. T

fiyatı hep buralarda geziniyor ama seçimde zam gelebilir . 10000mAh çok avantajlı olmuyor powerbank olarak çünkü aldığınız değer 6-7k mah arasında geziniyor ona göre alın. İhtiyaç yoksa da kendinizi zorlamayın bence almak için. Bu fiyata düşüyor hep , 999 TL ye inmişti bunun 20k mah lık...
  19. T

🔥İndirim Hepsiburada Bil kazan başladı

Gerçek parayla oynanıyor zaten ama çekilmiyor diye biliyorum.
Top Bottom