Arama sonuçları: *

• Users: Valkry
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Valkry

Max 2200TL 2. El apu sistem tavsiyesi

Bütçem 2000tl 2200e zorlayabilirim.
  2. Valkry

Bloody TL80 PUBG Sorunu

Yasaklı mouselar arasında imiş bunu nasıl çözerim core 1 e çektim yine hata veriyor.
  3. Valkry

RX 590 ile darboğaz yapmayacak işlemci önerir misiniz ?

Sistemim birinci nesil i3 elimde hali hazırda sapphire rx590 nitro+ var en ucuz yolundan önerilerinizi bekliyorum :)
  4. Valkry

Bir sorum var (?)

Yeni bir sistem topladık,gücümüzü verdik start yaptık sistemi çalıştırdık. Soru şu İlk açılış neden uzun sürer? Sistem o sıra da ne yaşar?
  5. Valkry

Windows 10 2004 RTM

Deneyimlemek isteyenler için Windows 10 2004 nihai versiyon👍 https://uupdump.ml/selectlang.php?id=3ead9b43-aa9d-4973-8195-24be0b0ce1e1
  6. Valkry

DA Sistemleri Genel

Bu soruyu instagramdan Abdullah beye sormuştum ama burda da sorayım belki bi dönüş olur. DA hazırladığı sistemler tukendikten sonra dağıtıcı firma sistemi farklı parçalar ile değiştirip aynı sistem olarak satıyor. Bu ne kadar etik bı davranış sizce.
  7. Valkry

DA Yeni F/P Sisteminde

Başlıktaki gibi yeni F/P Sisteminde Ryzen 3 1200af kullanma olasılığı nedir?
  8. Valkry

Düşünsenize ?

Activision, Ubisoft, Electronic Arts sana geldi, ve dediki öyle bir oyun tasarla ki alışılmadık olsun. İlk fikrin ne olurdu. Beyin yakalım biraz hadi. 😍 Not: İlk defa konu açıyorum. Yanlışlıklar varsa yazımlarda af ola.😊
Top Bottom