Arama sonuçları: *

1. japansoldier

2000li yıllarda Zuma benzeri bir oyun adını bulamıyorum

Arkadaşlar zuma benzeri bir oyun cocuklugum onla geçti bulup nostalji yapmak istiyorum. Ama sürekli zuma oyunları cıkıyor karşıma onlar değil. Ve galiba teması hayvan kaplan ayak izi gibi şeyler vardı orman nehir gibi gibi şeyler vardı
  2. japansoldier

Epic Games RDR 2 HATA

Arkadaşlar oyunu sorunsuz oynuyor 5 saat oynadım denebilir 2 kere haritadaki detaylar yüklenmiyor etkileşimleri yapıyorum bir şey olmuyor herkes dümdüz duruyor esc basıyorum yazılar bile gelmiyor sizce sorun nedir ? Başına gelen var mı?
  3. japansoldier

Yarım saatlik Stress testi yardım

Arkadaşlar bilgisayar da sanki arada takılma drop gibi şeyler var gibi geliyor diye aynı anda aıda64 ve cpu z ile stress testine soktum yarım saat sonra sonuçları görsel ile yükleyeceğim yardımcı olurmusunuz?
  4. japansoldier

Cs 2 Fps Düşmesi alt tab yapınca geçiyor

Arkadaşlar 250-300 fps arası alıyorum normalde ama bazı anlarda tak diye 50lerde kalıyor alt tab yapınca düzeliyor bu aynı şekilde ana menüde bile oluyor orda da 120 fps sabitken tak bir anda 50 oluyor nasıl düzeltilir bu sorun teşekkürler şimdiden
  5. japansoldier

2k güzel ve sorunsuz bir sistem için neye geçilebilir am4 sistem

elimed 6700xt ve 5600 var anakart alacagım ve bu 2 parçayı değişmek istiyorum ekran kart olarak 6900xt düşünüyorum sizin tavsiyeniz nedir hem işlemci hem anakart hem de başka ekran kartı şimdiden teşekkür ederim maks bütçe 15 bin 3 ürün için elimdekileri de satacağım
  6. japansoldier

Anlık Fps düşüşü alt tab sonrası düzeliyor

Arkadaşlar son 2-3 gündür başıma geliyor ne oynarsam oynayım cs ve astrooner oynadım en son fps bir anda cakılıyor 40-55 arasına alt tab yapınca tekrar 250lere cıkıyor nedir bunun çözümü yada sorun nedir?
  7. japansoldier

Oyundayken ses açıp kapatırken ses ve mouse takılıyor

Konu acıldımı bulamadım ama oyunlardeyken sesi acıp kapatırken bildiğiniz bariz şekilde kasma takılma ses titremesi oluyor her oyunda sorunu nasıl çözebiliriz? aynı şey alt tab yaparkende ses takılıyor
  8. japansoldier

Amazon 980 pro sogutmalı 1 tb ps5 ve pc için en iyisi 12TAKSİT

Arkadaşlar 12 taksit olmasından kaynaklı bence tavsiye ederim lazım olan kucuk kucuk ödeyerek alabilir. https://amzn.eu/d/2awbNsj Arkadaşlar başka bir arkadaşın önerisi ile bu da düşünülebilir bence 12 taksit kısmında ps5 için 12 taksit 3800 cıvarlarında...
  9. japansoldier

Alt tab ,ses açma,oyundayken video izleme yaparken donma takılma

arkadaşlar amd ekran kartı kullanıyorum 6700xt oyunlarda se açarken kapatıken kasıyor cok tuhaf şekilde oyu oynarken video izleme yapıyorum bazen ekran üstüne ekran koyma gibi renkler sürekli değişiyor ve felaket bir kasma oluyor alt tab yaparken bile kasma oluyor nedir bunun derdi son 3...
  10. japansoldier

Microsoft Windows Search Protocol Host nedir derdi

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır ekran kartı güncellemsi sonrası google falan takılmalarla ugrasıyordum onu da düzeltemedim ama şimdi de böyle bir şey var boşta pc en ufak bir şey yapmıyorum yardımcı olursanız sevinirm görsel koydum.
  11. japansoldier

Arkadaşlar kaliteli ve orta sınıf tv lazım maks 40 diğeri maks 20

Arkadaşlar oturma odası için kaliteli ve mümkünse konsol uyumlu ve tv lg samsung düşünüyorumm şık ve ince kasa olabilir diğeri ise 2. bir odaya koyup keyif yapmalıkk standartın üstü sorunsuz bir tv öneri yaparsanız cok sevinirim
  12. japansoldier

2k uzun süre bana hizmet edecek pc önerisi

Arkadaşlar elimedeki parçalar ile bir 2 şey değişip maks 15 k üzerine koyup daha performanslı ve uzun süre yardımcı olacak bir pc yapmak istiyorum. Değişmek istediklerim anakart ve ekran kartı asus yada msı bir anakarta gecip b550 üst sekmen yada x570s gibi yanına da 6900xt yada 7800xt almak...
  13. japansoldier

AIDA64 stresscache Hardware failure detected!occtde error found on physical core

Arkadaşlar başlıkta hemen hemen herşeyi yazdım occt de errors found on physical core ve sürekli devam ediyor o hata aynı zamanda stress testini aıda64 de ypatıgımda hepsi secili iken hardware failure detected diyordu tek tek hepsini denedim 2 dk sonra stress cache denediğimde 20 sn içinde bu...
  14. japansoldier

Sıvı sogutma sürekli gürültü sanki ucacak

Arkadaşlar kasam 4000x önde 3 arkada 1 tane corsair sp120 var hava sogutucu kullanıyordum oyunlarda 80-85lerde dolasıyordu elimde boşta 240mm xigmatek scylla vardı üstte konumlandırdım ramlerden dolayı boru kasanın egzos kısmından dönerek getirdim (önemli bilmem) fakat yüke soksam da ilk pc yi...
  15. japansoldier

Sıvı sogutma delikler mevcut kullanır mı nasıl anlarım

Arkadaşlar uydurma vidalar ile sıvı sogutma baglamıştım vidalar uzun geldi galiba ve bir kaç delik ve parça kopması var kanallarda bozulur mu veya sıvı kaçırır mı nasıl anlayabilirim?
  16. japansoldier

Çözüldü✓ Xbox controller pc'ye kaç tane baglayabilirim?

Arkadaşlar gecen sene bunu almıştım amazondan yanınada bir tane ugreen bluetooth 5.0 adaptör almıştım simdi bu koldan bir tane daha alsam 2 kişi aynı anda pc de oyun oynuyabilrmiyim? Yada oynayamıyorsam nasıl bir çözümü var? teşekkür ederim simdiden. not: bence bu kolun akşam oynama keyfi sıfır...
  17. japansoldier

TV önerisi tercih Samsung

Arkadaşlar evleneceğim onun için kampanya kovalayıp tv almak istiyorum Samsung tercihim acıkcası kaliteli olsun ve konsolumu da kuracagım ona sinema ses sistemim de var önerilerinizi bekliyorum boyut en az 50 olur galiba üstü kabul butce maks 30
  18. japansoldier

Çözüldü✓ Minidump analizi yardımı lazım

Merhabalar son 2 gündür pc ile sıkıntı yaşıyorum oyun anında bir anda ekran kartı driveri görmedi gibi bir şey oldu ekran gitti açtıgımda ekran kartını görmüyordu driver sildim kurdum şimdi görüyor fakat bugüned bir anda youtubeda takılıyorken kapandı hemen minidump dosyası oluşturmuş anlayan...
Top Bottom