Arama sonuçları: *

1. T

yavaş Türkçe rap parçaları

selam lvbel c5'in son albümündeki ''hayal ettim'' şarkısı aşırı derecede hoşuma gitti aynı şekilde çoğu kişinin en az bir kere dinlediği Ati242-25 parçası da çok hoş Türk rapçilerin böyle slow şarkılarını yazarsanız sevinirim Şam'ın da çok güzel slow parçaları var.
  2. T

Meslek Seçimi yardımı

tesekkur ederım acıklama ıcın
  3. T

Telefonsuz Whatsapp'a girme

telefonsuz pcden giriş yapma ihtimalim var mı
  4. T

Telefonsuz Whatsapp'a girme

selamlar telefonumun iç ekranını 2haftada 2 kez kırdım onemli bi tiyatro projem var ve tüm bilgiler whatsapp grubumuzda nasıl telefonumu kullanmadan pcden whatsappa giriş yapabilirim
  5. T

Erkek Parfüm Önerisi

bence kesinlikle David Walker'ın muadillerinden almalisin kendim yaklaşık 9 aydır David Walker'dan kullanıyorum özellikle Versace Eros'un muadili kalıcılık bakımından gayet güzel veya Armani Stranger With You kokusu da çok hoştur tavsiye ederim halen indirimleri var diye biliyorum 2 tane 50ml...
  6. T

Meslek Seçimi yardımı

cok tesekkur ederım zaman gectıkce bu konu basligi altina ilerlemeleri yazabilirim motivasyon olur benim için de
  7. T

Meslek Seçimi yardımı

matematigi matematik olarak kucuklugumden beri severim ama bence derslerde suan gordugumuz sey matematik degil ingilizcem iyidir
  8. T

Meslek Seçimi yardımı

ıste kendımın ne ıstedıgıne karar veremıyorum ama bilgisayari iyi kullandigimi dusundugum icin yazılıma yoneliyorum suan
  9. T

Meslek Seçimi yardımı

cok tesekkur ederim
  10. T

Meslek Seçimi yardımı

kullanmıyorsanız cok ıyı olur benim icin
  11. T

Meslek Seçimi yardımı

nasil yani udemy icin mi
  12. T

Meslek Seçimi yardımı

para ayıramam suan bu is icin ucretsiz bi kaynak var mı bıldıgınız
  13. T

Meslek Seçimi yardımı

hic bir fikrim yok yazılım ve kodlamayla alaklı
  14. T

Meslek Seçimi yardımı

nerden en hızlı sekılde kendımı gelıstırebılırım yazılım konusunda
  15. T

Meslek Seçimi yardımı

sayisalim yazılımcılık düşünüyordum ama yapay zekayla iş olanakları baya bi kısıtlanıyor
  16. T

Meslek Seçimi yardımı

Beyler selam 11.sınıfım geleceği yavaştan şekillendirmek için ders çalışmaya başladım ama bir hedefim olmadığı için tam motive olamıyorum bilgisayarla aram çok iyi sizce nasil bir meslek seçimi yapmalıyım yaparken nelere dikkat etmeliyim
  17. T

Bilgisayarla Yapılabilecek İşler

tamamdır arastırıyım ben bi tesekkurler
  18. T

denerim ama deneyimi olmayan birinden isteyeceklerini sanmiyorum bir de boyle ilanlari hangi site üzerinden takip edebilirim ya da iş isteyebilirim
  19. T

bakıcam tesekkurler 1714219274 babamin yaptigi is shop zaten uygulamaya cok hakim ondan kolaylıkla ogrenebilirim de nerde kullanabilirim shop isini
  20. T

e ticarete atılmak istiyorum daha cok yazılım ve shopu da nasıl kullanabilirim bilsem baslayabilirim
Top Bottom