Arama sonuçları: *

• Users: aykut
  • Order by date
  1. aykut

Aynasız fotoğraf makinesi önerisi

Aynasız fotoğraf makinesi arayışındayım 2.el aklımda sony a6000 makinesi var lensleri bol olan bir makine denk gelirse sizce nasıl olur ya da a6300 temiz kitlensli bulup sonrasinda lense mi yatırım yapmalıyım onerebileceginiz farkli kameralar var mi Butce:17.000 tl
  2. aykut

Call of Duty Warzone 2.0

tammadır teşekkür ederim 1691493649 oyundan çıktim şimdi 89 gördü fps sorunu duzeldı hp nın kontrol panelınden max a aldım fanı bıde performance moduna oldu fakat ısı degerı baya yuksek sogutucu gerekli
  3. aykut

Call of Duty Warzone 2.0

evet hocam 82 derece gosterıyor unlem ısaretı cıkardı peki bu sıcaklık olayı nasıl hal olucak
  4. aykut

Yardım Vatan bilgisayardan nakit limiti varmıdır ?

7 BİN TL yasal sınır var 7 bın nakıt kalanı karttan yapabılırsınız
  5. aykut

Call of Duty Warzone 2.0

Herkese merhaba, Hp victus gaming laptop sahibiyim i5 12500h 16 ram rtx 3060 Warzone oynarken fps im 100 lerden birden 30 un altına iniyor ve geri çıkmıyor oyunun basında 100 lerde başlayıp uçaktan aşağı atladıktan 1-2 dk sonra fps düşüyor araştırdım ne yazık ki bulamadım yardımcı olur musunuz ?
  6. aykut

Güvenilir windows key ?

Arkadaşlar nereden alabilirim güvenilir uzun süredir kullanan kişiler varsa yardımcı olabilir mi ?
  7. aykut

sizce alınır mı? bu sistem f/p olarak

hocam ben sistem 12300 tl iken ekleyerek almıştım o sırada corsair spec05 kasası vardı o haliyle geldi işlemciyi aldım ben ısındırıcak kadar bişi yapmadım içine 2 adet daha fan takılı gelıyor şaunlık serin çalışıyor yük altında illaki değişir terich senin olduğu gibi alırsın bir kac aya 120mm...
  8. aykut

videodaki oyunun adi nedir

dslkflkşslkşfşlsadfşl ilk defa gördüm
  9. aykut

sizce alınır mı? bu sistem f/p olarak

hocam ben aldım, o sistemi kullanıyorum dün geldi işlemciyi r5 5600 yapmıştım ekran kartı asustu ramlerıde apacerın nox rgp ramını yaptım güzel kasa valorant testş yaptım il direkt düşük ayar 1080p 700 fps gördüğüm yerler oldu ort 400-500 arası
  10. aykut

RX 6600 Ekran kartı fanları dönmüyor?

aygıt yöneticinsen baktım rx 6600 logosu ustunde sarı ünlem işareti mevcut ne anlama geliyor sürücü güncel diyor ama
  11. aykut

asus radeon rx 6600
  12. aykut

hazır sistem aldığım için bakmadım ilk kullandığım kart gtx 1650 ydi çünkü 1660899843 yanıt veren herkese teşekkür eederim sağolun
  13. aykut

Onu nasil ayarliyorum
  14. aykut

Yeni sistem aldim ekran kartim rx 6600 aygit yoneticisinde ekran kartini gosteriyor ama ekran kartinin fanlari donmuyor napmam lazim
  15. aykut

Çözüldü✓ Dar bogaz olur mu ve parcalar uygun mu

R5 5600 rx6600 b450mk2 anakart 3 parca uyumlu mudur
  16. aykut

sistem parçalarını şöyle yapsam nasıl olur

evet bir süre öyle durucak mecbur sonra uzerıne eklıycem ekran kartını indirimle rc6600 veya xt li denk getırırsem guzel olucak ya da parçaları alırım takmam ekran kartıyla beraber hepsını takarım
  17. aykut

evet satıcam ama kasam uyumludur demı bu sistem için alsam elımde kalmaz yani 2 ayada ındırımden ekran kartı yakalabılırsem alırım
  18. aykut

Arkadaşlar, i39100f h310m pro vdh plus anakrt 8 gb DDR 4 2666mhz ram msi gtx 1650 4 gb ekran kartı 480 gb sata ssd https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-reaction-4x120mm-rainbow-fanli-600w-80plus-midt-atx-gaming-kasa.html kasamda budur. sistem parçalarını guncellemek ıstıyorum r5 5600x...
  19. aykut

12-13 bin tl arası toplama sistem önerisi

İncehesap sistemlerinde yazılım kurulu mu geriyor biz mi yüklüyoruz
  20. aykut

Xbox series s (one s k) ?

evet bende orda gördüm ondan merak ettim 1659288443 Teşekkür ederim
Top Bottom