Arama sonuçları: *

1. S

Oyun için hdd önerisi

Oyun için hdd Alicam fp alacağın hdd önerebilir misiniz. 1 TB yada 500 GB bütçe Max 700 TL
  2. S

Format sonrası Wifi yok yardım lütfen

İnternete bağlanmıyor ustam var indirebileceğiniz bir link Windows 8.1 64bit
  3. S

Format sonrası Wifi yok yardım lütfen

Acer Aspire ES1-533 marka bir laptop var w8.1 format attım. Wifi simgesi hiç bir yerde yok. kablolu bağlantıda deneyim dedim internet sınırlı diyor bağlanmıyor. bu konu hakkında yardım edebilecek varmı (DP: w10 kaldırmıyor sahibi öğrenci yardımci olmaya çalıştım.ama böyle Bir sorunla karşılaştım)
  4. S

Bu aletin adı nedir ?

Evet doğrudur.
  5. S

Bu aletin adı nedir ?

Kondansatör
  6. S

Evdeki lambalar bazen göz kırpıyor

Öncelikle apartmanda herkeste oluyor mu onu araştır genel bir sıkıntı varsa 186 arayıp arıza kaydı oluşturun bakarlar. Eğer sizde varsa elektrikçi çağırıp tesisatınizi kontrol ettirin
  7. S

SNİPER GHOST WARRİOR CONTRACTS DİGİTAL DELUXE EDİTİON alınır mı ?

Merhaba dostlar SNİPER GHOST WARRİOR CONTRACTS DİGİTAL DELUXE EDİTİON suanda steamda 29tl sizce alınır mı bu tarz oyun öneriside alabilirim. Dp: Oyunu oynayan ve tavsiye edenler varmı ?
  8. S

Casper nirivana f750 gold laptop nasıldır

Özelden bir sey sorsam reis
  9. S

Casper nirivana f750 gold laptop nasıldır

Casper nirivana f750 gold serisi laptop alıcam takasla sizce nasıl beyler. 2 el Eylül 2021 kadar garantisi var
  10. S

Tank simülatörü Oyun önerisi?

peki şuan başlanabilir mi sizce kimileri başlanmaz dedide
  11. S

Tank simülatörü Oyun önerisi?

tank simülatörü gibi bir oyun oynamak istiyorum. Önerileriniz nedir. World of Tanks aklımda var ama kimisi başlanmaz diyor. Sizce hangi oyuna başlayım.
  12. S

gigabyt b450m sh anarkart ses sorunu yardım

Gigabyte b450m sh anakartım var. Hoparlor bazen calısıyor bazen çaılşmıyor. Çalıştığı zamanlar sök tak yapıtımda hoparlörü çalışmıyor. Haparlörü baska kasada denedim sorun yok. Yardım edebilcek varmı?
  13. S

Forza 4 en ucuz nerde?

anladım teşekkür ederim
  14. S

Forza 4 en ucuz nerde?

biraz detaylı bilgi verirmisin pc için arıyorumda.
  15. S

Forza 4 en ucuz nerde?

Bu oyunu almak istiyorum. En ucuz nerden alabilirim.
  16. S

Kendi Bilek Desteğimizi Kendimiz Yapalım?

Up teşekkürler
  17. S

Kendi Bilek Desteğimizi Kendimiz Yapalım?

Merhaba arkadaşlar belki imkanı olmayıp alamayan dostlarımız için basit bir bilek desteği yapıyoruz. Malzemeler 1- ) Dekota malzeme ( Reklamcılar reklam panosu yapmak için kullanıyorlar sert sıkıştırılmış bir malzeme) ( Reklamcılarda çıkma parçalardan aldım para vermedim) 2-) Falçata , Metre...
  18. S

500-600 TL klavye önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B087S2QML9/ref=asc_df_B087S2QML91595463000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B087S2QML9&linkCode=asn bunu gönül rahatlığıyla alabilirsin.
  19. S

İnceleme Omen Encoder Mekanik Klavye İncelemesi

Ama biraz tuşları kolay çıkıyor sanki 😀
Top Bottom